Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karmi71
Donia dzielna dziewczynka z Ciebie. Jak nic się nie zmieni to jutro jadę do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Własnie przyszedl moj drugi staniczek :) 70D pooperacyjny z przodu na haftki i regulowanymi ramiaczkami na rzepy - Anita chyba 209zl i jest bardzo ciasny , az sie troche martwie ze za bardzo mi splaszcza piersi, ale jak sobie przypomne te bandarze to chyba spoko. Zaraz upiore moja sillime i na noc ja zaloze bo jest luzniejszy. Donia nic nie pisze :( pewnie jest slaba, ja w kazdym razie bylam bardzo slaba na drugi dzien po. Wtedy przyjechala moja siostra z corka i mama i mnie na sile wywlekly z lozka na spacer na dwor. Dobrze ze mnie wyciagnely, bo od tej chwili zaczelam nabierac sil. Teraz sobie posmarowalam po szwach taka mascia dermoceutica (nawet nie wiem skad ja mam). Zoabacze czy cos sie do wieczora zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ufff to mnie uspokoiłaś, ale równolegle mam smarować i alantanem i na blizny ? O bio oil słyszałam dużo pozytywnych opinii - muszę kupić. Mi natomiast polecono (sprawdzony prywatnie) żel contratubex na bazie cebuli - trochę wali ale mam nadzieję ze będzie skuteczny. Tubka nie jest duża a idzie tego trochę, szybko zejdzie i spróbuję czegoś nowego. Jak tam twoje maleństwa - mocno się zmieniają??? 65 nn a co to za specyfik ? na co ? co do wieczora ma się zmienić? Donia pewnie ma doborowe towarzystwo :) i nie bardzo ma czas pisać ... nadrobi jak do domu wróci (chyba każda tak miała ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Ja75H do wieczora hihihi nic sie nie zmieni - tylko tak zartem napisalam, bo juz bym chciala zeby te cycki mnie nie bolaly. Natomiast bio-oil jest dobry. Kiedys wyrznelam glowa w kraweznik (wypierdzielilam sie na rowerze) i mialam szyty luk brwiowy - 7 szwow. No i bylo je czuc i widac. Gdzies po dwoch moze trzech latach zaczelam je sobie smarowac bio-oilem i super, nic pod palcem nie czuje i wlascicwie sa niewidoczne. Swoje szwy pod piersiami tez juz ze trzy razy leciutko przesmarowalam bio-oliem ale na to w moim przypadku za wczesnie. Sznureczki jeszcze mam cale - musze poczekac do calkowitego rozpuszczenia. Donia - teraz juz z gorki - jakbys czula sie koszmarnie przez te mocno sciagniete bandaże to popros o poluzowanie. Jak mi poluzowali to zycie do mnie wrocilo, bo chyba niedotleniona bylam. W moim przypadku jak tylko czuje, ze cycki mnie zaczynaja mocno bolec to sciagam stanik, chwile wietrze, psikam octaniseptem po szwach, przecieram gazikiem i wmasowuje duze ilosci liotonu 100. On u mnie znieczula. Przykladam czyste gaziki wokol szwow i brodawek i na calosc jeszcze cienka warstwa "metrowki" i tak zabezpieczone pakuje do stanika. Donia a kto Cie operowal?, faktycznie sporo "miecha" poszlo. U mnie "tylko 1kg" , ale w dniu mojego przyjscia do szpitala wypisywali dziewczyne, ktorej 3kg wycieto - szczesliwa byla jak skowronek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Contractubex -dziewczyny rewelacja na blizny. Wyprobowala znajoma po poważnym wypadku i operacjach nawet na twarzy. Bo na niej właśnie stosowała bo zależało jej by się ich pozbyć. I sladu nie ma. Więc na pewno wypróbuję. Cena nie średnia ale działa więc polecam jeśli komuś blizny bardzo przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam operacje w październiku ale jaki miałyście rozmiar przed operacją? Ja mam 75e/F ale jak mi wytną po 1 kg do chyba nic nie zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Mi dr powiedziała że mam "k" ale chyba przecenila :) nie ważne niech tna ile chcą ufam im i wiem że lekarze zrobią wszystko by było jak najlepiej. Mam stresa bo zostawiam w domu 3 letniego synka i będę tęsknić. A i po martwię się jak sobie z nim poradzę jak mąż będzie w pracy. Synek jest bardzo *****iwy boję się ze mnie np urazi i będzie bolało :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz musiała uważać. Ja mam starsze dzieci ale chciałabym im nic nie mowić wiec tez będę lawirować... Cieszę się ze jest to forum, skarbnica wiedzy i motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Judyta83 moim zdaniem potrzebowac bedziesz pomocy do dziecka. Na poczatku nie wolno nic dzwigac a nie wyobrazam sobie, zeby nie musiec podniesc 3 latka kilka razy w ciagu dnia. No i jakby cie urazil to .....masakra bolowa a do tego ryzyko uszkodzenia zewnetrznych ale tez wewnetrznych szyc. Ja nawet mala psiaki nosze pojedynczo (jeden okolo 2 kg) i to teraz juz spoko ale po powrocie do domu to szczeniaczkow nie dotykalam bo tez sie balam ze podskocza i mnie trafia lapkami albo glowa w cycki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Witajcie Nie było mnie tu jakiś czas. Mam termin na 03.10. Która będzie ze mną? Pomału się przygotowuję, głównie psychicznie. Mam do Was kilka pytań o to co zabrać (oprócz 2zł, poduszki, mokrych chusteczek i kawy) i kiedy kupić stanik pooperacyjny skoro przed nie wiem co będzie po :) Jak długo chodzi sie w barażach? Do Łęcznej mam prawie 200km i planuję jechać sama. Rozumiem ze jak mam się stawić w pon.to operacja będzie we wtorek. Czy ze względu na odległość będę leżeć dłużej? Bo wrócić też planuję samodzielnie autem. Myślicie że dam radę? Po ilu dniach zdejmuja szwy? Co robiłyście z rzeczami osobistymi typu pieniądze, dokumenty, komputer na czas operacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi i trzymam kciuki za te "przed" i zazdroszczę tym co "po" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda nie wyobrazam sobie zebys mogla samodzielnie wracac samochodem,ja kierowalam po dwoch tygodniach,teraz jest prawie 3 a wciaz mam podusie miedzy pasem a biustem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie zastanawiam dziewczyny nad tymi bandazami,bo wszystkie mowicie ze bylyscie posciskane...Ja po operacji mialam dreny ,opatrunek i od razu zalozony specjalny stanik,zadnych bandazy... Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zmienic pseudonim z gosc na imie,bo probuje i nic mi nie wychodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj nie panikuj :) deską nie będziesz, wycinają tyle ile potrzeba. Wszystkim mówią ze będzie c/d a w efekcie finalnym wychodzi jak wychodzi. Na pewno poniżej c nie będzie a w gore .... to zależy jaka masz figurę :) 65 nn hahaah a juz myślałam ze coś opatentowałaś :) nie martw sie ze ściska, tak ma być. Judyta na pewno będziesz musiała sie mocno oszczędzać i uważać na siebie i swoje maleńkie newsy :) moje do dzisiaj sa ckliwe a nie daj panie Boże jak przez nieuwagę o coś zachacze :( o dźwiganiu zapomnij nie ma takiej opcji - chyba ze chcesz narobić sobie problemów ... gość dziś Pewnie robiłaś prywatnie ? Mam kolazeanke która zmniejszała w prywatnej klinice i tak jak piszesz odrazu ubrali ja w stanik pooperacyjny ... Faktycznie ciekawe czemu tak wlasnie jest ??? Nie wiem jak zmienić nazwę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda sama bym sie nie odważyła kierować te piersi bola naprawdę pas będzie przeszkadzał ale jak chcesz twoja decyzja ja poznałam q szpitalu dwie kobietki które same wracały i dojechały ale pewnie ból był z rzeczy wymienionych myślę ze masz wszystko wez sobie spodnie leginsy cos gdzie zapakujesz dreny po operacji ja mam bluzę ale ani razu jej nie ubrałam nosze pojemniczki w spodniach za gumką dzis ide sie odpakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda moze byc juz chłodno ja bym wzięła dres z rozpinana góra, piżama z rozpinana góra (jedna ci wystarczy) potem wskakujesz juz w koszulki, piżama na zmianę, bielizna, kosmetyki, ręczniki, ciepłe kapcie :), dobra książka (choć ja nie miałam czasu czytać), lioton 1000 (kupisz na dole w aptece jest bardzo tanio), woda w małych butelkach (kupisz na dole, chyba ze chce ci sie dźwigać). Stanik możesz kupić na miejscu tyle ze musisz mieć na uwadze ze maja problem z małymi obwodami. Poczytaj jakie piersi robią dziewczyna z takiej miski jak twoja i kup sobie 1, a potem na zmianę dokupisz drugi. Ja w bandażach i z drenami bylam w sumie 1,5 doby i to chyba trochę za krótko, jak będziesz mogła walcz o 3 doby tak żeby wszystko pożądanie ci zeszło. Przyjecie w poniedziałek operacja powinna byc we wtorek, moze jednak przesunąć sie na środę (powód - inny nagły, pilny wypadek). Tez mam 200 km do łęcznej, nie ma to wpływu na czas pobytu. Jesli operacja będzie we wtorek i będzie wszystko dobrze powinnaś wyjść w piątek, w środę - poniedziałek. Dziewczyno nie szalej !!! - chyba ze w nosie masz efekt finalny i własne zdrowie. Ja tez myślałam ze kózka jestem i wszystko sama na szczęście ktoś puknął mnie w głowę w odpowiednim czasie. Nie jedz sama! Będziesz miała mega problem z powrotem. Lekarz tez kategorycznie ci zabroni prowadzić. Ja za kierownice (normalnie jeżdzę baaardzo duzo) wsiadłam po 4 tygodniach, trasa do łęcznej nie należała do przyjemnych i komfortowych. Szwów nie zdejmują - wszystkie sa rozpuszczalne .... Ale w sumie nie wiem jak przy całkowitym przeszczepie .....rzeczy osobiste zostawiasz normalnie w sali, oddział jest tak kameralny i spokojny ze ryzyko kradzieży ograniczone jest do min. Nie zazdrość ... Niedługo do nas dołączysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co mi tam wykombinowali hahah widzę ze lewa jest mocniej napuchnięta ale tam mam dwa dreny ze względu na usuniętego tłuszczaka z pod pachy a kto mnie operował to jeszcze nie wiem ale napewno nie mądry myślę ze Żuchowska Wasilewska i Antonow ale tak tylko obstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooonia :) zabierz telefon ... I Dokumentacja zdjęciowa koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Jagoda z tego co wiem to oni jednak trochę patrzą na odległość, tylko 200 km to dla nich raczej blisko, bo dziewczyny mają 600 km niektóre. Mnie Antonow puścił do domu w 3 dniu po operacji dlatego właśnie, że miałam bardzo blisko i jakby co to przyjechałabym . Ale najważniejsze jest jak się goisz i co Ci robili. Jazdą autem po operacji odradzam także, jasne, że dojedziesz tylko po co ryzykować i męczyć się, ale oczywiście twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Donia napiszę Ci tutaj, że jakby co nie mam w tej chwili w ogóle telefonu, jak mi naprawi to napiszę do Ciebie. Zaraz pewnie zobaczysz swoje piękne zmasakrowane piersi, tylko się nie przestrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Pierwszy raz kierowalam samochodem po dwoch tyg od operacji. Nie fajne :( a normalnie jezdze bardzo duzo. Moze jak masz automat to lzej bo nie trzeba prawa reka wajcha wywijac ale i tak na kazdym kamyczku poczujesz w srodku wstrzas (7 w skali B). Codziennie jezdze po syna i go zawoze i choc jakby za kazdym razem ciut lepiej to i tak wolalabym nie musiec tego robic a to jednorazowo tylko 4 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi powiedz mi smarowałas i alantanem i na blizny rownolegle czy oddzielnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja 75H raczej chyba najpierw smarowałam alantanem do wygojenia strupków a dopiero potem maść na blizny. Bo te maści na blizny pisze, że smarujemy na wygojoną skórę.A zresztą jak smarujesz blizny alantanem to też jest ok, bo to chodzi, żeby one były cały czas nawilżone, a nie suche. Dlatego stosuje się maści z silikonem, bo wtedy nie wysychają. A zresztą po tym alantanie to strupki błyskawicznie się złuszczają i zaraz ich już nie będziesz miała.najlepszy alantan plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi taki tez mam. zakupiony zgodnie z Twoimi wcześniejszymi rekomendacjami :) Dorwałam się dzisiaj do moich starych staników i humor mi się poprawił .... :) czystka i miejsce zrobione pod nowe nabytki Znalazłam w całym tym bałaganie stanik sprzed, co najmniej, 10 lat rozmiar 75d! uchował się chyba tylko dlatego, że już na początku był za mały, a ze firma dobra to szkoda się było z nim rozstać ... i co .. chomikowanie tym razem się opłaciło .....doczekał się ;) Leży jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
o rety dziewczyny czy to jestem jakas niewytrzymala na bol czy mam jakis problem z tymi cyckami, ale ciagle mnie bola a juz we srode 2 tyg minelo. jak leze i nic nie robie to jest lepiej ale niestety musze rekami pracowac. Staram sie robic wszystko wolno i nawet wiecej sie nachodzic by nie nosic niczego ciezkiego ale i tak czuje takie rwanie, zimno w sensie wzbierania mleka lub reakcji piersi na mroz. Czasem czuje ze te moje cycki sa jakby podretwiale. Z jednego szwa ciut mi leci ale malo, ale cale piersi sine . Prosze o pocieszenie, ze to juz niedlugo sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie do Ja75H tak robilam prywatnie,i moze masz racje dlatego od razu mialam stanik a nie bandaze,swoja droga powinni dac opcje dla tych ktore moze by chcialy kupic stanik zamiast bandazy.Ja mialam wliczony w zabieg a drugi dokupilam.Jest naprawde super LIPOMED BRA 150 zl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Gość 18.47 gdzie miałaś prywatnie robioną operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
65nn , jesteś dwa tygodnie po operacji i mają prawo a nawet obowiązek boleć Cie piersi. Nie zapominaj, że to bardzo poważna operacja i to co widzisz na zewnątrz to jest pestka w porównaniu z tym co jest w środku. Jesteś tam cała pokrojona i pozszywana. Mnie bolały długo chociaż na zewnątrz błyskawicznie mi się zagoiło. Nie martw się wszystko jest ok i przygotuj się, że będą Cie bolały nawet jeszcze kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×