Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witajcie MAM MAM nareszcie mam skierowanie do Łęcznej. Jestem po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu Szczerze to pani doktor zero pojęcia o zabiegu N62 Podałam moje argumenty Dlaczego i w ogóle Mimo że szefowa kliniki Straszny wyraz twarzy Typ służbistki Ale podeszła profesjonalnie Ekg Badanie na krzywą cukrową Ciśnieni:-)))Badanie piersi. i na koniec pytanie Nie boi się pani? Aż mine zmroziło, Ale nic dziś dzwoniłam i mam umówioną konsultację u Mądrego na 12 stycznia 2017 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ati
Witam! Jestem już po operacji w Polanicy Zdrój. Jestem bardzo zadowolona efekt poraził nawet mojego męża (oczywiscie pozytywnie). Serdecznie polecam ten szpital, opieka profesionalna, ból minimalny,efekt spełniający marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość Ati Cieszę się że masz już zabieg za sobą Wracaj szybko do zdrowia.No i jak się zagoją to proszę o zdjęcia. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AxDxA
Hej kochane! Za 6 dni mam mieć operację.. powoli zaczynam się denerowować.. strasznie boję się bólu po operacji do czasu zdjęcia szwów. Miałam kiedyś wypadek , byłam szyta i megaaa cierpiałam stąd moje obawy.. Jakie były Wasze odczucia po operacji ? Da się wytrzymać ten ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Anetagda Dziękuję za podpowiedź ☺ a możesz mi powiedzieć u kogo będziesz miała operacje lub u kogo już miałaś ☺ czytam ze dr. Kondej ma dobra opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Natalka271 Jeśli pojawisz się na kafeteria.pl proszę Cię o kontakt nam parę pytań a wyczytałam że już jesteś po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Kondej wykonuje tylko prywatnie. Właśnie dostałam z jej gabinetu odpowiedz:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Długo mnie nie było ale się uaktywniam. Co to za picza z Łowicza tak krytykuje nasze decyzje, albo może jakiś picz, ale napewno ktoś z zaburzeniami psychicznymi bez pojęcia o życiu. moja sytuacja się wyjaśniła i będzie operacja, choć boję się bardzo bardzo, nie tyle bólu co efektu. No i trzeba zacząć się odchudzać co by brzuchol nie odstawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Dziewczyny rozeszły mi się szwy po operacji mam otwarta rane czy ktoś tak miał rana ok 1 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Dziewczyny rozeszły mi się szwy po operacji mam otwarta rane czy ktoś tak miał rana ok 1 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Miałam operacje w poznaniu. Dr Kierzynka wykonywał. Doktor mówił że tak się robi ale już sama nie wiem mogę pokazać zdjęcie na e mail kogoś kto miał podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donata.mostowa@wp.pl wyślij mi sie tez rozeszły ale juz mam super zagojone fakt troszke większa blizna ale nie widac bo to na łączeniu pod piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Wysłałam e mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ati
Kaooma Doktor Kierzynka to super specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Dziewczyny mogę prosić o numer do rejestracji do Łęcznej skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu mam i co jeszcze potrzebuje? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Dziewczyny jakie staniki polecacie? Bo ja noszę tako gorset pooperacyjny z hafkami z przodu a jak widzę wasze piersi to mam wrażenie że macie bardziej złączone i tak do środka się zbierają moje takie nie są. Ja miałam brodawki na szypule podnoszona więc będę mogła karmić. Proszę powiedzcie gdzie w poznaniu kupić stanik 2 tyg po operacji jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Dziewczyny jakie staniki polecacie? Bo ja noszę tako gorset pooperacyjny z hafkami z przodu a jak widzę wasze piersi to mam wrażenie że macie bardziej złączone i tak do środka się zbierają moje takie nie są. Ja miałam brodawki na szypule podnoszona więc będę mogła karmić. Proszę powiedzcie gdzie w poznaniu kupić stanik 2 tyg po operacji jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Gość Ati też cię operowal,? Moje piersi dużo się różnią od dziewczyn które miały zabieg w łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Gość Ati też cię operowal,? Moje piersi dużo się różnią od dziewczyn które miały zabieg w łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ati
Kaooma Tak mnie tez oprtowal tylko że w polanicy miałam zabieg 08.11 jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscada
AxDx Mnie jedynie bolały plecy po obudzeniu od leżenia na płasko, ale miałam swoją poduszkę i jaska więc dało się wstrzymać. Podają dozylnie przeciwbólowe więc nic nie boli. Staniki silima cara polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Ja kupiłam w sklepie pofam w poznaniu taki biały na hafki z przodu. Ati miałaś przeszczep brodawki czy na szypule podnoszona? Jaki masz rozmiar? Ja jutro idę na ściągnięcie szwów. Ale nie wiem co z tymi ranami otwartymi czy jeszcze raz będę szyta nie wien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Niedawno minął rok od mojej redukcji. Jestem zadowolona..Miałam tylko jeden problem nie przyjęła mi się jedna brodawka po całkowitym przeszczepie. Został brzydki placek..Dwa dni temu miałam rekonstrukcje brodawki metodą C-V flap. Doktor Mądry zrobił mi nową po nacięciu skóry uformował sutek. Znieczulenie miejscowe nic nie bolało oprócz uklucia. Mam kila szwów nic nie boli. Polecam wszystkim z podobnym problemem jeśli jest ktoś taki na forum ..bo jak narazie to ja jestem przypadkiem szczególnym. Przypuszczam że przyczyną krwiaka po zabiegu i w efekcie nieprzyjaciela przeszczepu była miesiaczka która dostałam dosłownie podczas operacji...a spóźniala mi się że 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Hej Syla super ze sie odezwalas. Teraz pewnie bedziesz juz zupelnie usatysfakconowana z operacji. Pozdrawiam bardzo serdecznie-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Dziękuję...pozdrawiam również..myślę jeszcze o tatuażu sutka na koniec żeby było jak należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Syla super ze sie udało a to w Łęcznej miałaś zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Tak w Łęcznej bo Lublin już niea kontraktu na zabiegi chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×