Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość_ula
A jeśli chodzi o prywatę, to kogo byście poleciły w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Zdecydowana34 tez jutro ide na rtg kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was była operowana przez dra Potockiego? Z kliniki Szczyta. Albo coś słyszała o nim, najlepiej dobrego. Mam u niego konsultacje za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zaza
22.06. minie rok jak jestem po operacji zmniejszenia piersi. Od tamtej daty nie ma dnia, żebym nie dziękowała za to jak się dziś czuję :) Na zdecydowanie się potrzebowałam ponad 15-tu lat ( za długo), jednak nic na siłę... Kiedy jest się już zdecydowanym na 100%, wtedy można pokonać wszystkie przeszkody, co nie znaczy, że wszystko jest łatwe. Ale możliwe. Pozdrawiam Was wszystkie po i przed operacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Dzisiaj umowilam sie na konsultacje i mam termin 1.02w Orlowskim? pytalam pani w rejestracji czy moze mi powiedziec ile sie czeka pozniej na operacje jesli mnie zakwalifikuja i powiedziala ze moze miesiac ale nie mam sie nastawiac bo nie jest pewna. Ogolnie troche sie zalamalam ze musze tyle czekac na konsultacje ale jesli pozniej faktycznie moge miec operacje po miesiacu to juz lepiej brzmi. Czy inne dziewczyny tez musialy tyle czekac za konsultacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja na konsultację czekam 5 miesięcy. Ponoć na operację zapisują teraz na kwiecień 2018 a za kilka miesięcy będzie odpowiednio dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy też do jakiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wczesniej pytal czy naprawde warto robic te operacje ? Jestem kilka lat po I dla mnie jest to takie oczywiste. To tak jakby ktos byl na wozku inwalidzkim od lat I pytal czy warto zdecydowac sie na operacje nog po ktorej moglby chodzic. Pewnie mozna myslec, przeciez tyle lat juz jestem na tym wozku I jest on taki super I taki wygodny ze moze to przemieszczanie sie na nogach to nic wielkiego i po co to zmieniac, Tak samo mysla niektore kobiety, mam tyle lat takie wielkie piersi, kupie sobie super drogi biustonosz, kiedys schudne to jakos bedzie , blizn nie bede miala i nie bede sie kroila dla wlasnej wygody i wygladu i tak sie mecza do konca zycia. nie wiedzac co traca. Przepraszam osoby niepelnosprawne za porownanie ale tak mi sie skojarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ula
Jestem umówiona jutro do ortopedy, trochę się stresuję, że spuści mnie na drzewo. Czytałam, że oni są problematyczni.......Macie może jakieś podpowiedzi, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ula
Jutro mam wizytę u ortopedy i boję się, że mnie spuści na drzewo. Czytałam , że oni robią problemy, ktoś miał takie doświadczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio byłam tu gościem :) Jutro mam wizytę u ortopedy, macie jakieś sugestie. Podobno nie są zbyt szczęśliwi i robią problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
siula_u: też chętnie się dowiem, bo idę we wtorek ale prywatnie. Chciałabym dowiedzieć się co z moim kręgosłupem, bo strasznie mnie boli na wysokośc****ersi i kark. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle i że wypisze mi zaświadczenie... Ale nadzieji nje mam wielkich.. Bema: planuje też zapisać się do Orłowskiego po wizycie u ortopedy, chyba że będę miała problem z zaświadczeniem.... A do kogo się zapisałas? Dziewczyny czy ja z biustem 70G, ważący 60-62kg, przy wzroście 169cm, mam szansę na kwalifikacje już w przychodni na operację? Boję się że cycki jednak za mało duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Ja juz sie zapisalam chociaz nawet skierowania noe mam. Wiem ze lekarz rodzinny wipisze mi bez problemu. Noe wiem do jakiego lekarza poprostu mnie zapisala. Ja juz 2 tygodnie czekam za rtg bo mamy zepsuty w szpitalu .. I ze zdjeciem poje do rodzinnego i mi wypisze skierowanie. A do ortopedy tez ide prywatnie bo na nfz juz noe ma miejsc w tym roku. Z tego co czytalam na forum ortopeda powinien wypisac zaswiadczenie. Zadnego skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_siula_u
Bema- czyli lekarz pierwszego kontaktu też może wystawić skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_siula_u
Ok wczytałam się dokładnie w poprzednie posty. Czyli potrzebne są dwa zaświadczenia (od lekarza pierwszego kontaktu i ortopedy) i skierowanie do poradni . Dziś przeprawa z ortopedą .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
gość siula_u Daj znać jak poszło ☺ ja we wtorek dowiem się co dzieje się z moim kręgosłupem, trochę się obawiam że jest źle, bo źle się czuję i że nie przypisze tego dużemu biustowi. Pełno obaw. Jestem jednak tak zdeterminowana, że w wzięłam czego zaczynam oszczędzać pieniądze na prywatną operację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Ja bylam dzisiaj na rtg i w piatek mam wyniki zobaczymy czy lekarz cos tam znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu udało mi się prawidłowo zalogować miałam jakieś kłopoty dzisiaj...... No więc jestem po wizycie u ortopedy i chyba miałam wielkiego farta :) ale to się dopiero okaże. Trafiłam na bardzo młodziutkiego lekarza, który dzisiaj w przychodni przyjmował pierwszy raz. ..... Nie mógł znaleźć druków zaświadczenia i wypisał mi zaświadczenie ręczne. Po pierwsze obawiam się, że będę musiała wrócić po specjalny druk, po drugie nie wiem czy opis wystarczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowana Ja tez już jestem tak zdeterminowana, że jak coś piszę się z Tobą na komercję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bema do Ciebie mam pytanie., napisałaś: Bema dziś Ja juz sie zapisalam chociaz nawet skierowania noe mam Jak zapisałaś się, jak to zrobiłaś, umawiałaś się telefonicznie???. Dzwoniłam do Szpitala Orłowskiego i Pani w rejestracji powiedziała, że trzeba mieć skierowanie do Poradni Chirurgii Plastycznej , aby wyznaczyć pierwszą konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Tak. Telefonicznie. Poprostu powiedzialam ze je mam. Mam 2 tyg na wyslanie skierowania a wiem ze je zdobede przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Dziewczyny odebralam dzisiaj wyniki rtg i mam napisane "zniesienie lordozy" myslicie ze to pomoze mi w konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Cześć Dziewczyny ! Jestem "świeżo" po zabiegu (równo tydzień). Zabieg miałam wykonany na NFZ w Polanicy Zdrój. Czekałam rok !!! Zaczęłam od ortopedy, który w zaleceniach wpisał mi redukcję piersi. Skrzywienia kręgosłupa oraz moja postawa pomogły w tym. Następnie udałam się do lekarza rodzinnego w celu otrzymania skierowania do poradni chirurgii plastycznej. Tam po umówionej wizycie pokazałam swoje zaświadczenie od ortopedy. Po roku dostałam pismo z datą stawienia się w szpitalu, w którym to jeszcze raz potwierdzili/zakwalifikowali mnie na zabieg :) Moje małe cuda jeszcze opuchnięte ale już wiem że są piękne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Blondynka_c80 gratuluje i zazdroszcze. Moge zapytac jaki mialas wczesniej rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka_c80 miło słyszeć , ze kolejna kobieta jest szczęściarą :) Ja w następnym tygodniu idę do lekarza rodzinnego ze skierowaniem od ortopedy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
85G :) trzymam za Was wszystkie kciuki ! Warto dla komfortu psychicznego i fizycznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Blondynka_C80 gratuluję ☺a jaki miałaś rozmiar przed operacją? Dziewczyny, czy często zdarza się nie zakwalifikować? Ja się boję tego. Jutro mam wizytę u ortopedy... I nawet jeśli wszystko dostanę, to boję się że w szpitalu mnie nie zakwalifikują... A prywatnie to bardzo duży koszt jak dla mnie.. I będę musiała trochę poodkladać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Blondynka_C80 Już widzę jaki miałaś rozmiar... Ja mam 70 G... Jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Zdecydowana34- ja dzisiaj dostalam skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni i do ortopedy wiec ide do przodu. Gdzie chcesz sie zapisac na konsultacje? Dzwonilam dzisiaj do MSW w Warszawie i termin kwalifikacji to wrzesien 2018. Jakis kosmos.. Narazie zostaje w Orłowskim (1.02.2018)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×