Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Szaki
Cześć, ja mam 75J i "cycki" po sam pępek, mam konsultacje w Polanicy 22 sierpnia i zaświadczenie od ortopedyczne , że ze względu ma zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego i piersiowej jest wskazanie do zmniejszenia ale też się boję czy mnie zakwalifikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Szaki daj znac jak Ci poszlo bede wiedziala czy mam jakies szanse. Dzisiaj bylam u lekarza rodzinnego i wypisala mi skierowanie na zdjecie kregoslupa i szyi. Mam do niej wrocic z wynikami i powie mi co dalej. Jesli zdjecia beda ok wybiore sie do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny mam termin operacji wyznaczony na 2020 rok czy któraś z was też ma jakiś termin proszę o kątakt 502 122 081

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaki
Ojej trochę długo :( a w jakim szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
O matko. Aż tak odległe terminy?? Ale opłaca się czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantha
Witam Was Drogie Panie. Ja mam operację 08 sierpnia we Wrocławiu, konsultację miałam w październiku więc termin bardzo szybki. Mój rozmiar to 75 k/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Athlanta witaj. Jak poszla kwalifikacja? Na co zwracali uwage? Zbieram własnie wszystkie dokumenty a z tego co piszesz mam taki sam rozmiar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantha
Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Miałam zaświadczenie od ortopedy (prywtnego) i usg piersi. Jak pan doktor zobaczył moje piersi to sam stwierdził że one nie sa duże tylko że są olbrzymie i od razu wypisać skierowane na operację. Mam mieć tylko aktualne usg i zaświadczenie od kardiolog a bo mam arytmię. Teraz tylko cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
A jak dzwoniłas to umawialas sie do konkretnego lekarza? Ile czekalas na termin kwalifikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny rozmiar D to jeden z tych rozmiarow ktore sa idealne poniewaz dziewczyna nie ma zbyt wielkich balonow ktore jej ciaza ale tez nie jest plaska jak deska kolejna rzecza jest to ze patrzenie sie na nie jesli chodzi o faceta to norma a jesli jakis ocenia was po rozmiarze to strzal z liscia sie nalezy bo taki to nawet mysli o nim nie wart kazdy normalny patrzy tez na wnetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarham
Hej, mnie czeka zabieg redukcji już za półtora tygodnia, w szpitalu Orłowskiego. Mój rozmiar to 70 k /L przy wzroście 165 cm i wadze 62 kg. Mam wrażenie że ubędzie mnie połowę.... :) nie mogę się doczekać choć boję się narkozy i blizn. Chirurg zakwalifikował mnie od razu. Najtrudniej było mi zdobyć zaświadczenie od ortopedy. Jedna z lekarek, ortopeda, powiedziała, ze ona tez miała duże piersi, ale w życiu nie dałaby się pokroić. Nie wiem co zrobiła z dużym biustem, bo gdy z nią rozmawiałam piersi miała małe. Może jej wyparowały... Stwierdziła, ze wystarczy pływać na basenie i problem z bólem pleców minie. Nie wiem, o ile chirurg może zmniejszyć piersi... Trzymajcie za mnie kciuki . 26 czerwca -" godzina W". Czyli WYGRANA WALKA Z WIELKIMI PIERSIAMI! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarham
Hej, mnie czeka zabieg redukcji już za półtora tygodnia, w szpitalu Orłowskiego. Mój rozmiar to 70 k /L przy wzroście 165 cm i wadze 62 kg. Mam wrażenie że ubędzie mnie połowę.... :) nie mogę się doczekać choć boję się narkozy i blizn. Chirurg zakwalifikował mnie od razu. Najtrudniej było mi zdobyć zaświadczenie od ortopedy. Jedna z lekarek, ortopeda, powiedziała, ze ona tez miała duże piersi, ale w życiu nie dałaby się pokroić. Nie wiem co zrobiła z dużym biustem, bo gdy z nią rozmawiałam piersi miała małe. Może jej wyparowały... Stwierdziła, ze wystarczy pływać na basenie i problem z bólem pleców minie. Nie wiem, o ile chirurg może zmniejszyć piersi... Trzymajcie za mnie kciuki . 26 czerwca -" godzina W". Czyli WYGRANA WALKA Z WIELKIMI PIERSIAMI! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem juz po konsultacji u anestezjologa w szpitalu Orłowskiego i wygląda na to,że 26 czerwca wybije "godzina W" czyli WYGRANA WALKA Z WIELKIMI PIERSIAMI. Mój rozmiar to 70k/L przy wzroście 165 cm i wadze 62 kg, tak więc chirurg nie miał wątpliwaści co do klasyfikacji na zabieg. Na zabieg czekałam 9 miesięcy i cały proces był prosty i nie zajął mi aż tak dużo czasu, jak sie tego spodziewałam. Najwiecej problemów robili ortopedzi w sieciowej lecznicy... Kobiety zwłaszcza. Pozdrawiam was gorąco i trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Dziewczyny. Mam pytanie. Mam piersi 70G, 169 wzrostu i ważę 62kg. Bolą mnie plecy, ostatnio mocno dretwieja mi dłonie. Myślę o operacji zmniejszenia biustu. Stąd moje pytanie czy wiecie czy długo czeka się na pierwszą wizytę a później na operację? Boję się że ortopeda nie da mi Zaświadczenia chociaż nie łudzę się żebym nie miała zmian w kregoslupie... Bede ogromnie wdzięczna za odpowiedź, bo. To chyba początek mojej lepszej drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Barbarham Cała kwalifikacja tak krótko Ci zajęła? Możesz mi napisać ile czekałas na pierwszą wizytę, co miałaś ze sobą i jaki lekarz Cię kwalifikowal? Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Czytajac forum stwierdzilam ze najbardziej chwala Łęczna ale czas oczekiwania jest kosmiczny. Tez szukam szpitala ktory ma w miare krotkie terminy. Orłowskiego to Warszawa? 9 miesiecy to w miare realny termin. Zazdroszcze .. Sama zbieram skierowania i zastanawiam sie gdzie sie zglosic.. Boje sie ze mnie nie zakwalifikuja.. Moj rozmiar to 75G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Orłowskiego to w centrum Warszawy. Na pierwszą wizytę umówiłam się telefonicznie. Czekałam ok 3 tyg, dostałam zgłoszenie do dr. Nowaka, który zakwalifikował mnie na zabieg. Na pierwszej najdalej drugiej wizycie (we wrześniu) wyznaczył termin na połowę maja, ale poprosiłam na koniec czerwca. Nie robił problemu, dalej powiedział jakie zebrać dokumenty - nie było ich dużo- oraz jakie zrobić badania. Potem wyznaczył termin konsultacji z anestezjologiem. Na wizytę u anestezjologa trzeba mieć komplet badań, z terminem nie dłuższym niż 2 tyg. Gdy zapisywałam się, babka w rejestracji powiedziała, że teraz w Orłowskim mają nowy system przeprowadzania zabiegów chirurgicznych i ci, którzy zapisują się teraz, dostają terminy szybciej od tych zapisanych wcześniej. Dziwne. Chyba miałam szczęście! Albo za duże piersi...;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
A na konsultacje mialas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
W zasadzie jeśli na pierwszą wizytę zabrać dokumenty i badania potrzebne, to może zakwalifikować na pierwszej? Pytam z przyczyn logistycznych, bo mam 5 godzin jazdy do stolicy... I czy można wybrać lekarza do którego chce się dostać na wizytę? Jesteś kochana, że odpowiadasz, chyba czas się zebrać i spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Ja mam zamiar zabrac ze soba skierowanie do poradni chirurgi plastycznej i zaswiadczenie od ortopedy . moze jak sie uda to jeszcze usg piersi. Fajnie byloby dostac tak szybki termin jak Ty. Ja jestem z okolic Poznania wiec tez mam kawalek ale czego sie nie robi dla lepszego wygladu i samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy w szpitalu Orłowskiego można wybrać sobie lekarza, nie pytałam. Tam też pracuje dr. Ulatowski, który operuje w Lux Medzie. USG piersi ważne by zrobić przed samą operacją, by nie okazało się na stole operacyjnym, że w środku są jakieś podejrzane zmiany, wcześniej chyba nie ma sensu...Dr. Nowak nie chciał żadnych badań na dzień dobry, żadnego rtg kręgosłupa, nic. Tylko podkładki dla nfz-u; czyli skierowanie od l. rodzinnego, zaświadczenie od l. rodzinnego oraz zaświadczenie od ortopedy. Ilośc konsultacji ograniczał do minimum. Badania zlecił wykonac na 2 tyg przed konsultacją u anestezjologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Bema, to się spotykamy w połowie drogi ☺ myślałam nad zaświadczeniem od ortopedy, ale. To najpierw muszę zrobić rtg kręgosłupa i nad usg piersi też. I myślałam żeby najpierw wziąć od lekarza rodzinnego skierowanie, zarejestrowac się i w międzyczasie załatwiać resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Barbarham dziękuję serdecznie za informację, a od lekarza rodzinnego jakie zaświadczenie oprócz skierowania? Jeny jak się masz przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
A pamietasz moze co mialas napisane w tych zaswiadczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najbardziej boje się samej narkozy i powikłań. Anestezjolog powiedziała mi ostatnio, że łatwiej wygrać w Totka niż mieć powikłania po narkozie, tak więc biorąc pod uwagę moje szczęście w grach losowych o narkozę powinnam być spokojna :) W zaświadczeniu od rodzinnego mam napisane: ' pacjentka z dużym biustem 70k, który wspólnie ze skoliozą kręgosłupa powoduje od kilku lat dolegliwości bólowe grzbietu głównie w odcinku Th'. Ortopeda pisał ręcznie więc trudno mi go rozczytać ...'chora z przewlekłym zespołem bólowym odcinka piersiowego kręgosłupa na tle przeciążeniowym. Chora zak....do redukcji biustu. Redukcja biustu rokuje poprawę r.... miejscowego' Zdobycie tego ostatniego zaświadczenia kosztowało mnie najwięcej nerwów... Tak naprawdę najbardziej się boję, że w ostatniej chwili nie będzie można przeprowadzić tej operacji, bo...w czwartek był u nas kolega mojego synka (trochę podziębiony). W piątek okazało się, że ma szkarlatynę a jego starszy brat, z którym tez miałam kontakt, anginę. Więc: dziewczyny trzymajcie kciuki by paciorkowiec nie zrujnował mi życiowego marzenia!:0 Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Trzymamy kciuki ! Dziekujemy za informacje i czekamy na wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ula
Hejka!!! Od dawna myślę o zmniejszeniu , mam rozmiar 85F i do tej pory jakoś pozostawałam na marzeniach. W końcu postanowiłam zrobić coś dla siebie :). Mieszkam ok 100 km od Warszawki i Łodzi, Czytam posty i przewija się często szpital Orlowskieg albo posty o dr Piotrowiaku. Jestem zupełnie nowa i chciałbym umówić się do dobrego lekarza. Czy podpowiecie gdzie najlepiej uderzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Mooocno trzymam kciuki by paciorkowidc był grzeczny! Ja jutro idę na rtg kręgosłupa i spróbuję do Ortopedy uderzyć... Plecy bolą dość mocno od lat, nie wiem jednak czy się zakwalifikuje po schudnieciu mam 75G... Też myślę o Warszawie szpitalu Orłowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×