Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa mii

LEKARZE -TRÓJMIASTO ...PILNIE I BARDZO PROSZĘ !

Polecane posty

Gość malaa mii

Witam , Chcialam zapytac czy ktos może mial styczność z lekarzami ,ktorych nazwiska podaję poniżej : dr Jerzy Kubik dr Ryszard Świątkowski dr Piotr Minowski dr Grzegorz Jańczewski dr Andrzej Laukienicki dr Maciej Drapiński dr Zdzisław Trawiński dr Dariusz Szczypek Będę wdzieczna za wszelkie informacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zapiasana do dr Minowskiego ale dziwnym zbiegiem okliczności mnie nie przyjął więc wiećej do niego nie poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
rozumiem ,ze prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
a może ktoś zna dr Stanisława Metlera lub dr Wojciecha Szczepaniaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
Metlera sobie daruj. Tylko kasa się liczy. Ten drugi też nie za przyjemny, przynajmniej państwowo, ale zdecydowanie lepszy niż Metler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
no własnie Metler na Trojmiasto.pl ma dosc rozbieżne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
Dr. Ciołkowska- wspaniała lekarka-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
ale czy Ona pracuje w szpitalu Redłowskim ? ...Ci ktorych wypisałam wlasnie tam pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
Moja kuzynka miała dzieci Metlera w swoim przedszkolu. Jak go poprosiła o wypisanie recepty, to kazał jej przyjść do gabinetu prywatnego, bo chciał ją zbadać. Jak rodziłam w redłowie to pierwszą rzeczą jaką było o którą się zapytał to kiedy mu dam pieniądze za poród rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Zygmuntowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
Niestety nie ona jest zastępcą ordynatora w Wejherowie. Ja rodziłam jedno dziecko w Redłowie, a drugie w Wejherowie. Zdecydowanie Wejherowo było przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
Jagoda ....masz gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
dr Zygmuntowicz...słyszałam ,ze ok...ale c.c. to ostatecznosc...a chodzi mi o kogos takiego ,kto nie robiłby z tym problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
chcę porozmawiac o tych szpitalach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
ok. pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Zygmuntowicz
nie wiem czy on problemy z cesarką robi prowadził moja ciąże i byłam zadowolona chodziłam do niego prywatnie, ale zawsze był pod ręką gdy leżałam na patologii, przyszedł mnie nawet pocieszać gdy najpierw narobili mi nadziei ze na swięta wyjdę do domu, a w ostatniej chwili się wycofali był przy porodzie, chociaż poród prowadził inny lekarz, przyszedł i jak zobaczył, ze się trochę męczę to przebił mi pęcherz i za pół godziny dzieciątko było po urodzeniu tez przychodził i podwazył podejrzenia lekarzy, ze dziecko malutkie będzie(USG TEZ NA TO WSKAZYWAŁO), A ON POMACAŁ MI BRZUSZEK I STWIERDZIŁ, ZE DZIECKO Z 3 KILO BĘDZIE MIAŁO I MIAŁ RACJĘ miło go wspominam jjak ja rodziłam to był ordynatorem w Wojewódzkim w gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
jagoda... jak ta dr Ciołkowska podchodziła do c.c. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
dr Zygmuntowicz.... nie przeczę...ale szpital wojewódzki robi cesarki w ostatecznosci....a ja nie chce sie meczyc kilku godzin zanim sie zlitują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
Trudno mi powiedzieć, bo ja rodziłam normalnie. Myślę,że większość lekarzy nie chce robić cc. bez wyraźnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
A czy masz jakieś wskazania do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Zygmuntowicz
hmm, chyba z tą cesarka na zyczenie nie jest łatwo szpital tak czy inaczej musi w dokumentacji napisac co było przyczyna do podjecia decyzji o cesarce to sa koszty dla szpitala z których się muszą rozliczyć a poród naturalny nie taki straszny straszny był za to dla mnie widok kobiet po cesarce, które przez trzy dni nie chciały wstawac z łóżka bo je tak bolało, jak skulone, blade szły do łazienki ja po 2 godzinach dziecko przewijałam już nie pamietając o tym całym bólu, wcale nie takim wielkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie chodziłam do żadnego z nich , ale ponieważ mam w Gdyni sklep z odzieżą dla prezyszłych mam, to klientki przynosza różne rewelacje:) Kubik- niezły marketingowiec:p jest milutki, ale liczy sie tylko kasa, kasa i kasa Osobiście dobre zdanie mam na temat Śwątkowskiego, Trawińskiego i Drapińskiego (ten ostatni robił mi ostatnie cc... pomógł mi i nie czekał az sie pomęczę) Laukiennicki...cóż.. długa histora. Z daleka od tego faceta i moja najszczersza rada, że jak tylko kiedykolwiek bedzie z nim stycznośc to prosic o innego lekarza. Wg mnie to \"aborcjonista\". Niewiele brakowal a usunąłby mi zywą ciążę bo stwierdził poronienie bez zrobienie usg. Ten facet mnie już nigdy nie dotknie!!! Minowski, hmmm - robił mi pierwsze cc, ale uważam że kompetencje ma kiepskie. Tyle mojej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...Szczypka i Jańczewskiego w ogóle bym nie brala pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny312
nazwiskami nie rzucajcie po necie oficjalnie, wydaje mi się, ze można komuś zjechac publicznie opinię, lepiej przejdźcie sobie na gg, dla własnego dobra. IP waszych kompów łatwo będzie odnaleźć jakby ktoś się wkurzył za takie pisanie. to tylko dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
maala mii- nie bardzo skojarzyłam o co chodzi z gg. Ale niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam u dr Szczypka. Bardzo miły i spokojny. Na końcu pomógł mi urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
jagoda : :) bumpy... płaciłąś za c.c. czy ,mialas wskazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj ja rodziłam akurat byli lekarze Drapiński Trawiński i Szczypek...Szczypek był przy moim porodzie wszystko było ok póki po porodzie mnie nie zszywał:(:(tragedia trwało to godz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa mii
szczypek podobno młody jest....może sie baardzo starał ...jak mlody lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×