Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Kaami
Hej.na pewno nie można ćwiczyć i pływać 8 tyg. Potem już powoli stopniowo sobie zaczynac:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Hej.Fajnie ze się udzielacie na forum.Mysle ze fam rade i bol tez do zniesienia.U mnie będą mentory oby pasowaly idealnie czas juz 2 tyg no mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBea
Czesc Z cwiczeniami to oczywiscie po zagojeniu i odczekaniu czasu, ktory jest zalecany mozna normalnie cwiczyc. Nie ma zadnych predyspozycji. Zwroccie uwage, ze wjekszosc kobiet ktore uprawia Fitness zawodowo i staruje na zawodach ma wlasnie zrobiony biust. I te panie to naprawde trenuja ;) Wjec bez obaw. Nalezy wsluchac sie w wlasne cialo i odbierac sygnaly ;) Ja jestem juz 6 tyg. po i wlasnie nie moge sie doczekac treningu. A uprawiam dosc duzo sportu. W tym tez sztuki walki ;) Juz mnie nosi ;) Piterka ja tez jeszcze w staniku spie. Moj lekarz zaleca mi 8 tyg. w dzien i noc go nosic. Wjec jeszcze dwa tyg ;) W przyszla sobote (05.12) mam wyjsci z kolezankami wieczorem i mam zamiar zalozyc juz normalny stani do sukienki. Zobaczymy ;) Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do Pań ogromną prośbę, czy możecie wskazać gabinety w Trójmieście, gdzie wykonywałyście operacje i które możecie polecić oraz ile zapłaciłyście ? Z góry dziękuję za informacje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporty walki? to twarda z Ciebie babka :D a co dokładnie trenujesz, tak z ciekawości?:) ja się kiedyś zastanawiałam nad muay thai (jeśli dobrze pisze), ale jednak słabiak ze mnie i bałam się spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBea
lepetitprincesse Przede wszystkim (i od wielu lat) Karate Shotokan. Ale tez od czasu do czasu Kick Boxing i Boks: Po za tym uwielbiam Spinning, Fitness w kazdym wydaniu, a ostatnio zafascynowal mnie Crossfit ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Dobry kolezanki. Ja po pacy jutro piateczek i do 12:30 i odpoczywam .Wy teez odliczalyscie dni do operacji?Bo ja tak robie masaka jakas czekanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Gravity ja tez czekam ;) zeby w końcu zacząć czuć, ze to moje cycki... Na razie jeszcze tak nieswojo sie czuje bez stanika... Ale wygladaja coraz lepiej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi 255
dziewczyny prawdopodobnie na dzień operacji wypadnie mi okres... czy mogę go spóźnić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
magi 255 tak możesz albo przyspieszyć jak bierzesz tabletki.Ja tak wlasnie robie :) roulinggg ja za powiekszenie i podniesienie mam cene 12.600 i to juz za 2 tyg :)) yupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity - no to trzymamy kciuki :) gośćBea - cross to jest to! mi zdecydowanie bardziej pasuje niż fitness taki zwykły w stylu ABt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nowa jestem. Po operacji juz prawie 4 tygodnie. 275 ml anatomiczne pod miesien. Ja tez mam lekka asymetrie tzn prawa piers jest ok 1 cm wyzej ale jest tez wieksza wiec mam nadzieje ze bedzie lepijej. Dziewczyny czy ktoras z was wyczuwa implant na dole piersi?? myslalam ze one sa zakryte calkowicie miesniem ale jednak raczej nie. Mieszkam w Norwegii ,operowana bylam w Łodzi u dr Pisery. Jak na razie zadowolenie nie jest 100%. troszke sa krzywe. nie jest zle ale wolalabym aby byly na jednej wysokosci. jak sie przychulam to wyczuwam implant -czuje jego otoczke, do tego tak jakby sie marczyl oczywiscie na dole piersi tylko. Przed zabiegiem mialam tylko skore. wiec moze tez to ma wplyw. Ogolnie jest suuuuper bo mam w koncu piersi, po operacji bolalo baaardzo. tydzien po wracalam z Polski do Norwegii. 17 godz w podrozy, nie polecam :D z kazdym dniem jest lepiej. ale ciagle czuje ze piersi nie moje. jak u was z bliznami. Ja mam predyspozycje do bliznowcow, mam nadzieje ze sie nie pojawia. pozdrawiam i zycze powodzenia wam dziewczyny, ktore czekacie na zabieg. :P oplaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1989
Hej dziewczyny ! Pisałam juz kiedys na forum temat operacji znowu wrócił kogo polecacie z Warszawy ? Możecie mi Napisać u kogo mialyscie operacje czy jesteście zadowolone ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBea
Madzia101dm Czesc To zalezy jak masz "zlozony" implant. Czy calkowicie pod miesien, czy tylko czesciowo. "Częściowo podmięśniowe umiejscowienie implantu Wyżej wymieniony sposób umieszczenia implantu polega na częściowej włożeniu go pod mięsień i częściowym jego umiejscowieniem pod tkanką piersi. Podczas operacji najniższa część mięśnia piersiowego jest rozcinana, tak aby górna część implantu była porządnie osadzony pod mięśniem, zaś dolna część była pod biustem. Podmięśniowe umiejscowienie implantu Całkowite umiejscowienie implantu pod mięśniami klatki piersiowej jest szczególnie zalecane dla kobiet, które mają bardzo cienką skórę. Pod tkanką piersi znajdują dwa rodzaje (grupy) mięśni: miesień piersiowy mniejszy oraz mięsień piersiowy większy. Mięsień piersiowy większy dosięga do górnej części ręki i rozciąga się poprzez klatkę, niczym wachlarz. Mięsień piersiowy mniejszy dosięga do łopatki i rozciąga się w dół, aż do żeber. Implant umiejscowiony pod mięśniem większym, przez to jest całkowicie ukryty i niewidoczny, nawet jeśli kobieta ma bardzo cienką skórę na piersiach." W srode mija 7 tyg. po mojej operacji. I jest dobrze. A moze nawet b. dobrze ;) Mam nadzieje, ze juz tak zostanie. Ze nie bedzie jakis komplikacji. A Tobie wspolczuje takiej podrozy. Ja mieszkam w Niemczech, operacje robilam w Szczecinie. Do domku mialam tylko 4h drogi, ale i tak caly czas trzymalam moj nowy biust ;) Bo kazda nierownosc na drodze dala sie odczuc. A Szczecin wybralam wlasnie dlatego, by miec jak najblizej do domku. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wrocławia mogę Wam polecić dra Knakiewicza. Robiłam u niego powiększanie piersi implantami i przeszłam operację bardzo dobrze. Cała opieka medyczna na najwyższym poziomie. Operacja trwała 2 godziny, po wzbudzeniu się dochodziłam do siebie jakieś 6 godzin potem czułam się dobrze choć obolała byłam 2-3 dni. Zastanawiałam się cyz nie wybrać lipofillingu – doktor też wykonuje ten zabieg, ale w końcu stwierdziłam, że zdecyduję się na implanty i nie żałuję. Obecnie jestem prawie miesiąc po zabiegu i już czuję się jak przed operacją tyle tylko, że unikam dużego wysiłku, dźwigani itd. Jak minie miesiąc to już będę po mału wracała do regularnych ćwiczeń, gry w tenisa i do biegania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Madzia101dm to ladnie ja bede w 3 dniu po operacji wracac samolotem :)) oby bez turbukencji.Bo przy nich wymiotuje. Ile tak naprawde jest bol przy poruszaniu sie poo operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sprawa indywidualna...może Cię nie bolec ale Cię ciągnąć...albo możesz czuć ból przez pierwszy tydzień...reguły niestety nie ma na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia101dm
gośćBea ;D 17 godz skladalo sie na taxi,pozniej 2 godz pks, 3 samoloty,autobus,prom i pozniej juz tylko pol godziny autem z mezem ktory odebrał mnie z promu :D podroz dluuuuga i baaardzo meczaca.było równiutko tydzien po operacji. Bólu duzego nie czułam bo bralam jeszcze leki. Bez nich nie dalabym rady. Gravity :D czy bedziesz sama?? bo 3 dni po operacji to naprawde wczesnie...implanty pod miesien czy pod gruczol ?? pod miesien naprawde boli. Ja pierwsze 2 dni po ledwo sie ruszalam. Nie bylo mowy nawet o zdjeciu koszuli samodzielnie. boli kazdy *********isniecie klamki czy spuszczenie wody w kibelku. Nie mozna nic podniesc, wiec jesli bedziesz sama to zero! bagazu. Zycze powodzenia ale naprawde musisz uwazac. Ja nie moglam sie nawet wyprostowac. Dopiero piatego dnia wyszlam z domu i nie pylo fajnie. Zaliczylam dwa omskniecia nogi z kraweznkia. Bolalo. A najgorsze ze zaraz sie martwisz czy nic sie tam nie stalo. Po domu chodzi sie niezle. ale w kazdej chwili mozna usiasc odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia - Ty to jestes hardkorem! ;o ja jak jadę 2h do rodziców pksem (w normalnym stanie, nie po żadnych operacjach) to już wariuje, a takiej podróży to już totalnie sobie nie wyobrażam.. twarda z Ciebie babka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Czesc dziewczyny. Gravity ja tak samo po 3dniach po operacji będę leciała samolotem :) jutro mam operację. O 9 rano mam być w szpitalu i około 11 ide pod nóż. Powiem szczerze,że stres jest wielki... Szczególnie kiedy lekarz wczoraj oświadczył, że wsadza mi rurkę do ust i maszyna będzie za mnie oddychać... To moja pierwasza operacja w życiu i do tego ze znieczuleniem ogólnym :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Madzia101dm powiedz mi proszę jaki miałaś rozmiar wyjściowy? Bo implant miałaś 275?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi 255
lepetitprincesse dziękuje za odp. kontaktowałam się z doktorem i to samo mi powiedział no nic zdaje się na los mam nadzieje ze nie dostane okresu w dniu operacji bo nie podejdę do niej :( trochę mam stres :( bo już chciałabym mieć to za sobą :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wolnego
madzia101dm niestety lecę sama i później na następny dzień po operacji do hotelu.Na lotnisko taxi 1h i 2.5 lot do mnie później pociag bo raczej mj nie dostanie wolnego. Implanty pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Boze ten gosc wolnego to ja Gravi.Cos mi z klawiatura sie podzialo i samo wyslalo :( Musze dac rade sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Dawno mnie nie było a wątek się rozwija :) Jestem już 2 tyg po op. Wróciłam do pracy i obowiązków domowych. W ciągu dnia świetnie się czuje. Noce są koszmarne kręgosłup od spania na plecach jak bolał tak boli ("ćpię" przeciwbólowe przed snem i tak około 4h budzę się by znów spożytkować tabletkę i dospać do rana). W czwartek mam zdjęcie szwów i wizytę :) magi 255 dobę po op. nie wiadomo jak Twój organizm to zniesie, lepiej zostać w pobliżu kliniki lub wrócić czymś wygodnym (auto) jako pasażer do domu (w domu najlepiej :)). Co do okresu ja też się bałam że wypadnie mi okres. Popędziłam do gin po tabletki i dostałam tabletki na opóźnienie okresu (wydłużenie cyklu) w razie gdybym nie dostała go jeszcze na 3 dni przed operacją to miałam zacząć je łykać przez 3 dni po dwie. (nie chciałam anty:P) xxolixx - cycki zawsze warto robić jak już o tym pomyślałaś :)) !! jak się wykurujesz całkowicie to wrócisz 100% do życia. Ile to lasek ma cycki i ćwiczy siłowo (maga dużo :P) madzia101dm - też robiłam w Łodzi ale nie u dr Pisery:)) ale ja nie czuje rantów implantu. Z anatomicznymi chyba tak jest że dolna część nie jest pod mięsniem? Moje piersi 2 tyg z każdym dniem są bardziej moje - twoje też wraz z czasem powinny byc w odczuciu bardziej Twoje, pewnie to kwestia czasu :) Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny,kogo polecacie w Szczecinie ?Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBea
Do Gosc W Szczecinie polecam Dr Czopkiewicza i Dr Kune. Mnie operowal Dr. Czopkiewicz i jestem BARDZO zadowolona. Dzisiaj mija 7 tyg od op. Jak masz pytania to pisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1989
Dziewczyny żadna z was nie robiła w wawie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetitprincesse :D hahhaha no twarda,twarda...dwoje dzieci urodzilam to juz kobieta toche inaczej zapatruje sie na bol. :D moj rozmiar wyjsciowy to ZERO,prawdziwe zero nie przesadzam. kawalek zwislej skórki tylko. nawet wypchane staniki w rozmiarze A byly za duze. mialam anatomiczne 275 ml i jestem zadowolona z rozmiaru, czasami nawet mysle ze troszke za duze ale to chyba szok bo z zera mam 75C wiec to cos...:P Jesli chodzi o okres w czasie operacji to moze byc ciezko bo ze 2-3 dni ciezko sie poruszac, wstac z łózka bez pomocy a jak pomyslalam sobie jeszcze o okresie to ciezko. umylam tzn obmylam sie dopiero po 2 dniach. Gravity muisz baaardzo uwazac. zobaczysz bedzie ciezko ,nie chce cie straszyc a przygotowac. pros ludzi o pomoc, nie podnos zadnych toreb . Ja tak robilam. :D Mowilam ze po operacji i nie moge dzwigac. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×