Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Beti48
jak się nie utworzą w ciągu roku-półtora to już ich nie będzie ___ sorki za literówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Beti48 no nie narzekam niv nie boli:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gravity _ exstra - cieszę się i mam nadzieję na taką , samą , swoją rekonwalescencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Dziewczyny, do godziny 10 wolno mi jeść i pic, mam byc w klinice na godz 15, operacja na 16 max 17, kurde przecież tyle godzin bez jedzenia i picia... Jak Wy to wytrzymałyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćAli _ trzymam kciuki __ czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ali juz pewnie jestes po :) a jak to wytrzymać byli? Nie wiem -mi na samą myśl o operacji odejmuje apetyt ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Dziewczyny ja mam we wtorek :) ale wczoraj sie dowiedziałam ze mam byc na czczo od godz 10 max 11 i sie załamałam bo jak jestem głodna to odrazu boli mnie głowa i mam nerwa. Ale pewnie jakaś kroplówkę mi dadzą:) odliczam godziny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Dziewczyny, tak z ciekawości jakie duże implanty macie? Ja mam bardzo mały biust małe A ( niestety łudziłam sie ze jak będę w ciąży to mi cycki urosną ale niestety mimo 2 ciąż nic sie nie zmieniło dalej sa malutkie, no poza jednym incydentem kiedy miałam nawał mleczny to były fajne:) teraz będę miała implanty okrągłe mentor ok 300 do 330 ml czy nie bedą za duże? Czy nie zrobią mi sie rozstępy na cyckach? Jak to było u Was? Chciałabym mieć takie pełne C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Dziewczyny ja mam małe A a teraz będę chciała mieć pełne c, jestem szczupła. Myślicie ze implanty mentor okrągłe ok 300 do 330 ml bedą odpowiednie? Boje sie ze będę miała jakieś rozstępy na cyckach. Jakie Wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
gośćAli ja powiem Ci z wlasnegoo doswiadczenia.Ja mialam tz. rozstepy i po operacji ich nie ma skora sie naciagla i rozstepy znikly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ja powiem tak, czy beda rozstępy? A kto to wie? W ciazy tez ci nikt nie powie.. Ja po dwóch ciazach z rozmiarem Piersi z B do DD nie mam rozstępów. Snaryje sie po prostu balsamem albo kremem dka kobiet w ciazy, jesli masz tendencje. Ja smaruje sie profilaktycznie masłem shea :) bo tez sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to trzeba smarować żeby nie było rozstępów...może być oliwka albo no krem na rozstępy dla kobiet w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak malutkie piersi, że musiałam wymyślić jakieś rozwiązanie bo na prawdę mnie to krępowało. Zrobiłam sobie powiększenie piersi i jestem zadowolona bardzo. Powiększyłam nieznacznie ale dla mnie wystarczająco. Cena nie jest bardzo wysoka.Robił mi to lekarz Dmytrzak w Warszawie. Powiem Wam że kobieta po prostu od razu czuje sie o niebo lepiej.Na pewno dodało mi to przed facetami pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej, co by nie mówić, piersi to bardzo duży atut (jeśli się je ma:D) oo dobrze, że piszecie o tych rozstępach,w sumie kompletnie o tym nie myślałam, a już teraz mam ich sporo, chociaż jeszcze żadnych operacji nie robiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Kochane ja sypiam juz bez biustonosza:) Pryzmierzylam biustonosz a zostawilam najwiekszy angielskie duze C i lipa cycki wylazly bo zamaly :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Jutro mój dzien :) boje sie na maxa, w dodatku cos ostatnio boli mnie lewa pierś. To pewnie nerwobóle ale sprawdzę to na jutrzejszym usg, udało sie jeszcze przed operacja załatwić wizytę u radiologa. Dziewczyny, mam 9 letnie dziecko, ona na pewno zapyta skąd nagle mam takie duże piersi, szczerze.. To nie mam pojęcia co nam jej powiedzieć? Prawdę? Nie chce aby cała okolica wiedziała ;) wiadomo dzieci w szkołach dużo gadają co dzieje sie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gravity _ to ile czasu już minęło od operacji ? powiedz , jesteś zadowolona , jesteś szczęśliwa ? ja za tydzień :) w czwartek anestezjolog , panikuję na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ali, sama nie wiem co bym dziecku powiedziała? Moje sa małe ... Pewnie najbardziej bedzie corke i teresiwalo czemu mana nie moze np. Dźwignąć młodszej corki. Albo zakupów, czy przytulić mocniej. Hmm a 9 letnie dziecko to juz poważna panna... Bajki noe ja co opowiadać. Trudny orzech. Jesli dzuecko jest rezolutne byc moze dochowa tajemnicy? Gravity?! Jakto małe C? Serio?!?! 370ml i rozmiar C? Pokażesz mi nowe zdjęcia ? I przed?? Boze to co ja nam zrobic, mosexwyvralam za małe implanty?! Kurde te mysli mnie wykończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Beti48 6 tygodni minelo i moge spac bez biustonosza. Mójcijon mialam c i stanik zostawilam dla miary i jest maly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale C to wcale nie taki mały rozmiar. Wiem co mówię :) zwłaszcza jak się ma wąką klatkę i wcześniej nie było się czym pochwalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
No to zbieram sie powolutku;) dam znać po :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćAli - trzymam mocno kciuki :) ja za tydzień będę się zbierać :) czekamy na wieści Ali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Mójcijon - ja bym jednak 9latce nie mówiła całej prawdy - może moja rada troszke strasznie zabrzmi ale najlepsze kłamstwo to takie, w którym jest ziarnko prawdy...powiedz może coś, że miałaś mały zabieg ale nie wnikaj w szczególy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Ślicznotka może mieć rację... Wiadomo że dzieci rezolutne są i się domyślą prędzej czy później. Kiedyś jej napewno wytłumaczysz dokładnie czemu tak zrobiłaś. PS Nie ma to jak córeczka mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, kurcze, ciekawy temat z dzieckiem, w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam, bo jeszcze nie mam dzieci. ale fakt, dorosłego, albo spławisz, albo powiesz prawdę, ale poprosisz o dyskrecję. Dziecko jest ciekawe z natury, no i też nie umie za bardzo kłamać.. no ciężki orzech do zgryzienia.. daj znac, jak postanowiłaś z tego wybrnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Hurra mam juz to za sobą. Świetne uczucie jak dostaje sie zastrzyk na stole operacyjnym a kilka chwil pozniej jest juz po wszystkim. Miałam wspaniała panią anestezjolog, w ogóle tu jest wspaniała opieka. Co do bólu to boli tylko przy braniu głębszego oddechu. Dostałam 2 zastrzyku przeciwbólowe i na spanie wiec noc w miarę przespana. Jestem tak ściśnietą handlarzem ze wydają mi sie małe te moje nowe cycuchy zobaczymy przy zdjęciu handlarza. Kurde strach ma tylko wielkie oczy. Cieszę sie ze juz po wszystkim. Teraz muszę zaopatrzyć sie w jakieś silne przeciwbólowe i bedzie git. Czuje sie wspaniałe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti. Mam dorosłego syna i zapewniam Cię ze nigdy nie pokazuje się i nie mówi wszystkiego. Czasem w chwili złości dziecko się wyjęzyczy a po co Ci to. Ja bym powiedziała że kupiłam sobie taki specjalny stanik żeby kobieta miała ładne piersi. Czym mniej mówisz tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti. Mam dorosłego syna i zapewniam Cię ze nigdy nie pokazuje się i nie mówi wszystkiego. Czasem w chwili złości dziecko się wyjęzyczy a po co Ci to. Ja bym powiedziała że kupiłam sobie taki specjalny stanik żeby kobieta miała ładne piersi. Czym mniej mówisz tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Mójcijon ja mam 270ml i jestem bardzo zadowowlona chcialam max D i mam:)wygladaja naturalnie a o to mi chodzilo :) szwy mieciutkie i piersi tez :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×