Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

nataszka_wroc oooo byłoby świetnie z tymi zdjeciami może zdaze porównac wielkość mi własnie powiedział ze albo 300 albo 325 ze musze sama zdecydowac jakie chcem . wiekszych nie zrobi bo tez jestem szczupła . Pózniej tez Ci wysle jak bede po :) wiolka17_18@tlen.pl jestem z wrocka .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Do nataszka_wroc proszę też wyslij mi zdjecia;) adres natalka315@wp.pl Również jestem taka wąska pod biustem, obwody 65 nawet 70 sa na mnie za duze i jestem ciekawa jak to wyglada, dodałabys mi troche otuchy;) mam straszne problemy z doborem stanika, bo 70 sa wlasnie za szerokie, niby nosze 70c. 70d ale naprawde biust mam maly :( a w sieciowkach nie ma takich rozmiarów jak 65c, 65d rzadko spotykam:( chcialabym móc kupic stanik taki jaki mi sie podoba a nie jak zwykle taki w ktorym będę "jakoś" wygladac bo po operacji to chyba juz w kazdym będę dobrze wygladacxD a najbardziej to chcialabym te zwykle koronkowe bez zadnych 'wspomagaczy' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak jutro bede sie kapać to zrobię zdjecie, albo wieczorem jeszcze, bo juz nie chce dzisiaj ściągać tego biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
elo Dawno nie pisalam.Czuje sie super i juz 12 marca bedzie 3 m i bede nosic normalny biustonosz. Zamowilam sukienke w biuscie 106 i zalamka bo waska :(((( Struj kąpielowy maly a do wakacji zostalo mi 2 m :(((( miala byc miska D a facet mi przyszła taka ze do sutkow zaslania :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka2307
Granity a jakie miałaś wkładki ml i firmę? Nataszka_wroc czekam z niecierpliwością bo podobny rozmiar będę miała dlatego mnie bardzo to interesuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
nataszka_wroc, super te cycki maszxD naprawdę, skoro jesteś zadowolona to najważniejsze a efekt super!!! ciesz się, wszystko poszło dobrze tylko się chwalić;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity super że jesteś po, że Ci się podoba i w ogole jesteś zadowolona. A widziałaś je na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity super że jesteś po, że Ci się podoba i w ogole jesteś zadowolona. A widziałaś je na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy To normalne, że jedna pierś jest ciut mniejsza, tzn wszystko jest równiutkie-piersi sa na tej samej wysokości i sutki też są na tej samej, ale jedna jest trochę mniejsza. Jestem 4 dni po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hej Gravity! :) oj tam, ja to bym sie cieszyla;D jakby się okazało, że mam za małe spodnie, przez podjadanie słodyczy, to bym się wkurzyła, ale że biust za duży.. ;D no tylko faktycznie, o tej porze może być ciężko z kupnem jakiegoś fajnego kostiumu kąpielowego, sama szukam, bez rezultatów, jak na razie.. :( nataszka - pewnie z czasem się wyrównają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kobietki proszę o radę dotyczącą wielkości implantów. Mam zaplanowaną operację u Dr Muraszko - Kużma z Gdańska. Mam 160 cm wzrostu, 50 kg wagi i dość wąską klatkę piersiową (75 cm pod biustem). Doktor zaproponował 325 okrągłe Mentory. Na większe nie zgodził się. Czy waszym zdaniem będzie to dobry rozmiar do mojej figury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny troche zaufania do lekarza :) Przeciez on ma doświadczenie i pewnie niejedną operacje taką przeprowadzał i potrafi dobrać odpowiedni rozmiar implantu. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
30wiktoria, właśnie czytam na temat kliniki perfect medica, dla mnie byłoby to najlepsze rozwiązanie, bardzo blisko i lekarz na miejscu w razie jakiś problemów. Ile płacisz za operację? Lekarz ma same dobre opinię:) na wizytę przez można zapisać internetowo się tylko w środy? operacja też w srodę jest tylko możliwa?xD Mam nadzieję, ze nie. Najblizsze terminy konsultacji dopiero w maju, ja raczej czekam na zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiii czytałam wiele opinii na temat lekarzy w Perfekt Medica w Gdańsku i moim zdaniem Dr Muraszko Kuzma jest tam jedynym specjalistą godnym zaufania. Przyjmuje on jeszcze w Gdyni w Clinica Medica i w ubiegłym tygodniu udało mi się dostać tam do niego niego na konsultacje, a w Perfekt Medica termin konsultacji zaproponowali na koniec kwietnia. Na konsultacji wynegocjowałam termin zabiegu na kwiecień, doktor proponował koniec czerwca. Z tego co się zorientowałam to im lepszy specjalista to dłużej czekasz. Dlatego nie zwlekaj z zaklepaniem daty. We mnie masa strachu, ale mam nadzieje, że jakoś dam radę z tym wszystkim :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiii pytałaś o koszt operacji, z ich strony internetowej wychodzi jakoś drożej, Doktor powiedział mi 13,600 (10 000 zabieg + 3,600 implanty okrągłe Mentory). Nie przywiązuj wagi do ich cennika i kalendarza, trzeba zadzwonić i się umówić. Jak byś chciała to ja mam u niego termin konsultacji na 20 kwietnia z którego jeszcze nie zrezygnowałam, a sprawę załatwiłam z doktorem już w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks plaskadeska
witam wszystkie cycoliny; ) to moj pierwszy wpis na forum. operacje powiększenia miałam w czerwcu 2015. Do wyboru miałam 255 cc i 300 cc . 168 cm wzrostu waga 53 kg pod biustem 74 cm. Chciałam aby biust wyglądał naturalnie i nie rzucalo się w oczy iż jest sztuczny. lekarz na przymiarkach powiedział iż takie szczupłe osoby jak ja rzadko mają tak duże piersi jak roz 300 cc a 255 wygląda jak najbardziej naturalnie i ze ładnie będą wyglądały na plaży nacięcia będą mniejsze i zdecydowałam się na roz 255 cc. bałam się sztucznego wyglądu i ze przesadze z rozmiarem a piersi będą wyglądały jak doczepione. operacja przebiegła ok ból tez do zniesienia jednak teraz kilka miesięcy po zabiegu kiedy opuchlizna zeszła żałuję iż nie wzięłam większych. piersi fakt mają ładny kształt ale są małe. wydaje mi się iż wybierając większe wcale nie wyglądała bym śmiesznie tylko miała bym fajny pełny biuścik. samej operacji nie żałuję na pewno zdecydowała bym się drugi raz ale już na pewno na większe. także jeżeli macie wątpliwości bierzcie większe bo szybko się przyzwyczaicie i nie będziecie widziały tak różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eks plaskadeska, uszanowanko witam tu :) Mój lekarz akurat mi doradzil idelan rozmiar do mojej budowy ciala. Gdybym miała większe to by mi się zrobila tzw półka. Tak ze nie zwasze większe znaczy lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eks plaskadeska, święta racja, zgadzam się z Tobą. Ja tak jak Ty jestem szczupła, też mam 169 cm i ok 54 kg, ale pod biustem mam 65 cm, więc chudzizna na maksa ;) Już pisałam wcześniej, że dr od razu zaproponował mi 305 ml anatomiczne bo większe nachodziłyby pod pachę, ale trochę żałuję, że nie wyprosiłam jeszcze trochę większe, np 325 ml-może by się zgodził :) Wydaje mi się, że są trochę małe i spokojnie ciut wieksze mogłyby być, ale z drugiej strony może wieksze nie wyglądałyby za naturalnie. Jestem 5 dni po operacji :) Jak możesz to podeślij fotkę na mojego maila, wyślę Ci swoja :) Jak masz teraz rozmiar stanika? Ja mam mieć 65 E, zobaczymy... Mój mail: nataszka_wroc@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Ja się boję narkozy ...A za anestezjologa dodatkowo płacisz czy to w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, przeglądam te forum od bardzo dawna. Jestem 2 dni po zabiegu powiększenia piersi. Zanim urodziłam dzidzię miałam piersi w rozmiarze C, niestety córcia wyciągnęła z nich dosłownie wszystko. Lekarz zaproponował mi rozmiar wkładek 260ml,okrągłe. Jednak wyprosilam o większe- 300 ml. Nie żąłuję. piersi wyglądają bardzo ładnie i wcale nie ma sztucznego efektu. Są jeszcze opuchnięte ale mam nadzieje ze niewiele bo nie chciałabym by były mniejsze ;) Jestem bardzo drobna, wzrost 165,50 kg , pod biustem 65. Dziewczyny jesli macie możiwosć to wybierajcie większe implanty- w moim przypadku 300 ml to bedzie na moje oko duże C. Co do samopoczucia po operacji to dla mnie najgorszy był pierwszy dzien i noc po operacji kiedy to nie mogłam ruszyć ręką ani nogą- tak bolało.Jednak jest to bół do wytrzymania. Kolejego dnia było o wiele lepiej, dzisiaj jest dobrze, choć przyznam , że wciąż biorę leki przeciwbólowe a o domowych czynnościach nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja placiłam za anestezjologa osobno w dniu operacji 600 zł. Co do bólu to mnie mało co bolało, a nawet nie był to ból tylko takie zakwasy jakby. Na drugi dzień normalnie się pomalowałam a cztery dni po operacji prowadziłam juz samochód i robiłam obiad w domu ;) Tak więc każdy znosi to inaczej. Oczywiście nie macham rękami na lewo i prawo i nic nie dzwigam, ale da sie normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks plaskadeska
ok. później podeślę foto. chętnie zobaczę jak u ciebie wyszły. myślę że jakbym wybrała 300 cc byłyby idealne. u mnie jest rozmiar 75c. lekarz na konsultacji po 2 miesiącach po zabiegu powiedział mi ze apetyt rośnie w miarę jedzenia i ze prawie wszystkie pacjentki później chciałby jeszcze większe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Natiiii nic się nie bój narkozy, to chyba najfajniejsza część operacji, śpi się super. Też się tego obawiałam, a nie jest to wcale straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
A w ogóle to zrobiłam to, tak się bałam i stresowalam. Najgorzej było dzień przed. W klinice już okej, podejscie lekarzy i personelu i cała atmosfera sprawiła, że na salę poszłam wesoła i uśmiechnięta :) Po zabiegu pielęgniarki dbały, żeby nic nie bolało, kroplówka za kroplówką. Wczoraj zabieg, dziś już w domu. Biorę tylko apap. Noc przespana cała. Dziewczyny nic się nie bójcie, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksplaska deska
nataszka podeslalam juz foteczki. Zerknij i czekam na twoje jak mowisz ze masz pod biustem 65 cm to z tego 300 cc wyszly pewnie sporawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eks plaskadeska ale jednak te piersi jakoś musza być dopasowane do figury, choć rzeczywiście, często nawet tu na kafe można znaleźć dziewczyny które żałują za małego rozmiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Boję się że się nie obudze że to będzie kara za moją 'proznosc ', mam nadzieję że mój kompleks wylecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natiiii, też tak myślałam cały czas. Jak już leżałam na stole operacyjnym, a nade mną wisiały te lampy wielkie to sobie myślę: Kur... co ja tu robię, na własne życzenie pod nóż!!!! I tyle pamiętam, w sumie to fajnie się wyspałam :) Wszystko dobrze się skończyło. U Ciebie też tak będzie, zobaczysz :) Dziewczyny, a ile cm maja te cięcia? Ja swoich jeszcze nie widziałam, ale myslę, że ok 4 cm powinny mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×