Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Beti48
marcela 28 _ ja już bym dzisiaj z nowymi cyckami wychodziła :) wyszło , jak wyszło , teraz muszę się podleczyć i uderzam na 2 podejście w kwietniu :) jeśli do maja mi nie wyjdzie to dopiero na jesień robię , bo wakacje mam mega zaplanowane na południu europy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Gravity _ dzięki Kochana za słowa wsparcia i otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Widze ze wszytskie czekamy na wakacje :) ja do 30kwietnia buu lece do Turcji .Nie moge sie doczekac.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Beti 48. Ciągle się zastanawiałam co u Ciebie. To cieszę się że wszystko na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćJola _ dzięki :) ja też Was myślami wspieram i zazdroszczę ,że macie to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Beti 48. Ja jestem przed konsultacją. Jeszcze tydzień Choć tak gdzieś głęboko się stresuje ze ciśnienie mi spadło i mam duszności Aż się martwię czuje to nie pokalapucka moich planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
gośćjola badz dobrej mysli,przestan sie stresowac idz na luzie jak ja!!!! stres mnie ogarnol jak maske mi lekarz zalozyl na twarz zakaszlalam raz powiedzialam tyle ze kaszle a on to normalne i obudzilam sie juz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćjola nie ma po co się denerwować! :) spokojnie, na luzie i obudzisz się niedługo z zupełnie nowym biustem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Gravity to poszalejesz z kostiumami!! Huhu !!! Beti48 plus z tego wszystkiego taki ze bedzuesz zdrowa jak ryba!! Bede z toba i do maja :) czekała na te piersi, zapewne jak pozostałe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Mójcijon juz zakupilam i lipa miska mala przyszla :( Ale sukienek nakupilam wydekoldowanych i nie moge sie doczekac tego wyjazdu do Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mócijon
wiesz Gravity.. a po kij ci te kostiumy- opalaj sie toples :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity - jak wejdziesz do sklepu z kostiumami to nie będziesz się mogła zdecyować jakie bikini kupić bo we wszystkich będziesz wyglądała zarąbiście. Moje piersi miały premierę pooperacyjną w mega skąpym niebieskim kostiumie - wyglądałam bajecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
kejsi_ja noo widzisz u mnie jeszcze miesiac .A jakos mam dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Gravity , dlaczego masz doła ? cos Cię boli , nie jesteś do końca zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andiecase
Dziewczyny kiedy przestałyście spać w staniku sportowym? Ja juz jestem po operacji 3 miesiace i 19 dni. Podobno im dluzej tym lepiej wiec spie w nim. Ale juz mnie to męczy. Może dziś zaszaleje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Cycki raczej nie maja nic wspolnego.Mam dola i plakac mi sie chce i porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gravity co się stało.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym jest dobrze,że mozna w kazdej chwili powiekszyc piersi i wyglada to naparwde super. Kazda z nas zyskuje tą niezbędną kobiecie pewnośc siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Szkoda ze niemoge dosac foty jak bluzeczke sobie kupilam jestem zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Gravity , mi się pochwal bluzeczką na maila beatka3737@interia.pl ___ chcę to koniecznie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Beti48 poszlo.Chetnie poczytam opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Gravity , odp. Ci na maila _ bluzeczka i cycki bardzo sexi _ pięknie , równo i pełno w tej bluzeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity - co tam się dzieje Ciebie? wiosna idzie. Bez dolowania proszę :) Fajna babka jesteś, nie pasuje żebyś smutna była. Pierś do przodu, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Gravity, bez smuteczków i uszy góry! wiadomo, że piersi to nie wszystko, ale widać po wpisach, że dodały Ci dużo pewności siebie, więc na pewno dasz sobie radę ze wszystkiiimi problemami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenice
Kobitki polećcie jakiegoś dobrego lekarza z Katowic i okolic zastanawiam się ale jestem zielona w tych sprawach a nie chciałabym po zabiegu wyglądać gorzej niż przed :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
xxolixx doktor jest genialny, u Charazinskiego siedziałam 10 min u Kolasinskiego 1,5h jest idealny!!! uwielbiam go, a termin dopiero 07.07 ma bardzo odległe ale wiem ze tylko jemu moge zaufać!!! narazie zostaje przy 300ml okrągłych, mam bardzo mały biust i nie chce przesadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
laski, mogłybyście mi wyslac swoje biuściki na maila Martynanikitin@interia.eu i z jakimi rozmiarami walczylyscie i jakie macie implanty, ja cały czas w rozterce ale nie chce wygladac jak mała dziewczynka z wielkimi balonami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMartyna - a bylas juz na konsultacji? bo te zdjęcia coś CI na pewno podpowiedza, ale kazdy ma inna budowe, wiec rozmiar rozmiarowi nierowny.. lekarz powinien Ci na pewno duzo doradzic, bo wie, jak to bedzie juz na koncu wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę Panie, które korzystały z profesjonalnych zabiegów pielęgnujących biust o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta wykorzystana będzie wyłącznie do części badawczej pracy licencjackiej. Z góry dziękuje za poświęcony czas. http://www.survio.com/survey/d/A4S7U7A1X9E9Q8S6E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem nowa i tez mam zamiar powiekszyc piersi .Czy kto był w kliniece w żarkach-letnisko u Pani Dr.Anna Olender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×