Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość eks plaskadeska
spadajcie z tymi ogłoszeniami. w dobie internetu każdy ma dostęp do informacji o możliwościach i sposobach powiększenia biustu i każdy sam swiadomie dokonuje wyboru wiec darujcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza85
eks plaskadeska : moje wyjsciowe tez jest zero, wzrost 165, pod biustem mam 72cm waga 53kg, a jak dlugo masz swoje, jestes zadowolona z tego rozmiaru? U kogo robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andiecase
Dziewczyny po operacji mam pytanie. Czy wasze piersi się czerwienią? Moje z rana często są czerwone, znika to w ciagumax pol godziny od wstania ale zastanawiam się czy inni też tak mają? Może na nich spie mimowolnie. Mam skórę naczynkową może to ma jakiś związek. Kurcze sama już nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Mójcijon no widzisz u Nas taka nagla decyzja w koncu formalnosci:) ale tez problemy bo do uk masa dokumentow i tlumaczen na angielski,wiec sie nie oplaca i czas oczekiwania 28dni.W pl czas oczekiwania miesiac +1 dzien i problemy to obejsc mase zachodu.Ale Znalazlam urzad ida mi na reke zalatwilam wszystko na odleglosc i przylatuje do Pl 7 wrzesnia a 17 biore slub. Wracamy 18 :) A mamy 2 letnia coreczke.. Bylam dzis na zakupach bo dzien kobiet na tygodniu i nie chce kwiatow dzis zakupy bielizny:) mega szczesliwa z rozmiarow 34 pod biustem i nie DD ale E :)))) Mójcijon ja jak poszlam do lekarza powiedzialam co oczekuje ze ma byc D i powiedzial ze bedzie na pewno :) i jka widac nie D a E :) natiiiiiii ja mam 270 ml cc okragle mentory pod gruczol i nie idzie ich wymacac:) biorac pod uwage ze mi zmniejszal piersi i przesowal sutek.Balam sie efektu ale mega szczesliwa .Blizny sa ale juz blade :))) 30wiktoria u mnie tak i co moze byc jaki efek i jakie np wady :( gość przestan wklejac te głupoty bo nikt z nich i tak nie skorzysta.Jak bys doczytala sa tu osoby zdecydowane isc pod skalpel i spelnic swoje marzenia. eks plaskadeska dokladnie kazdy dokonuje wyboru a nie wciskanie reklam!!! Andiecase teraz juz nie ale tez czerwienily sie lekarz tlumaczyl ze organizm broni se przed implantem.:) Ale to normalne:) daj na luz posluchaj :)))i postaraj sie nie denerwowac :))))) Nie pamietam kto chcial te zdiecia moje 3m po pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
No i jestem znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Po operacji ,hhhmmmm nadal mam mieszane uczucia.Mam 425ml ale przy moim wzroście 170cm i szczupłości to szału nie robią.Kumpela w tym samym dniu robiła 360,wzrost ok.180 szczupła ,wysportowana,bardzo szeroki korpus .Ją oceniam bardzo słabo jej zmianę, już sama męczy ,że są małe.Reasumując ,jeśli nie macie swojego c to dupa blada.Powiększyć wyrażenie można piersi a nie deski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Róża będziesz płakać z 255ml!Ja już to przerabiałam, zgodziła się na 220,kiedy opuchlizna zeszła był płacz,nawet nie wymieniła biustonoszy,zostało A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Teraz mam 425 a szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
A i jeszcze doipszę ,bo dopiero wczoraj się dowiedziała na wizycie.Implant lewy cały ,niestety wokoło torebka łącznotkankową.Implant lewy PĘKNIĘTY i wyciek silikonu.Zrobiono rwycięcie tkanek ,,chorych,, z naciekiem. Z tąd te 420ml się z mieściło a i tak szału nie robią od małe C,taka moja budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Prawy PĘKNIĘTY,przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andiecase
Roza ja mam 255 :-) a z wysciowego b wyszlo mi d. Mam 160 cm i pod biustem 72 cm. Dla mnie to wybor idealny. Sa naturalne nie za duze. W sam raz. Jesli masz wyjsciowe zero to bierz większe bo ci wyjdzie male b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2305
Róża jak przebiega proces "rekrutacji" na wizytę i operację u Szczyta? Ile się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks plaskadeska
Róża 85 operacje miałam w czerwcu 2015 jak chcesz daj maila prześle ci fotki. ja mam 168 cm 53 kg i pod biustem 74 także chyba jesteśmy podobne. powiem Ci ze tak jak ty bałam się ze będę wyglądała dziwnie i nie chciałam za dużych piersi. do wyboru miałam 255 i 300. a tobie jakie proponował lekarz ? operacje miałam u dr osucha. piersi są ładne na pewno nie żałuję operacji ale trochę żałuję że nie wzięłam 300 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Nalejcie sobie wody do woreczka np.strunowego. To do stanowią i macie przymiarkę.Ją tak zrobiła przed pierwszą operacją i już wiedziałam,że to NIC ,PRAWIE NIC nie zmieni te 220ml.No ale lekarka zamówiła mi ,że nie ma szans na więcej.Teraz że względu na komplikacje mam wymienione na 425.jeśli wszystko się zagoi to po miesiącu będę mogła coś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Muszę teraz powalczyć o nowy wypis.W tym ,który mam nie ma mowy o pęknięty prawym implancie.Napisane jest tylko ,,torebka łącznotkankowa lewego .Prawa pierś bardzo mnie boli bo było tam wycięcie nacieku z silikonu.Nie miałam wypadku ,nie byłam bita,jedyne co to karmiłam piersią i dzwigałam syna 4,5waga urodzeniowa.Może to ,może laktator z pierwszych dni .Coś uszkodziło implant.To niczyją wina.Ale jako pacjent mam prawo do poprawnego wypisu a nie do zatajenia faktów zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andiecase
gośćbarbetka2525 po jakim czasie od zabiegu zrobila Ci się ta torebka? Jakie byly objawy? ja jestem 4 miesiace po operacji, wszytsko gra ale ta torebka mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena85
Hej dziewczyny, ja mam termin zabiegu na 12 września u dr. Swiatkiewicza w klinice Gizinscy w Bydgoszczy. Mam 171 wzrostu i 59wagi dr. zaproponował 315ml Max 325ml okrągłe. Czy jest tu ktoś kto miał robione piersi u tego doktora? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a kiedy schodzi opuchlizna? Jest to dwa tyg czy dwa mc np? Ja mam 305 ml anatomiczne i rozmiar stanika 65e w, wzrost 170 cm i ok 53 kg, ale jestem bardzo szczupła u góry, same zebra ;) Póki co jestem bardzo zadowolona ;) Lekarz nie chciał dać większych bo za mało skory i za wąska klatka, nachodziły by pod pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża85
gośćbarbetka2525: no dzieki ze piszesz tak myslalam zeby zrobic wieksze, ale zawsze dobrze troche popytac, a dlaczego mialas tyle problemow, dlaczego pekniety implant?placilas ponownie za te poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża85
Andiecase,: no tak ty mialas b no to racja ja koniecznie musze miec wieksze gość2305 Ja czekalam prawie 2 lata na wizyte i teraz mialabym termin operacji na 2018 dla mnie bylo to za dlugo i wzielam VIP- 5 tys ekstra placisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Torebka po 10 latach -podobno to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Teraz zapłaciła około 13tyś ,coś za opatrunki i biustonoszy jeszcze dopłacałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Moje Cycki kosztowały mnie w ciągu 10lat ....27tyś jak tylko dojdę do siebie to się upiję,tyle mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Za nowe zabiegi będziecie płacić.Teraz podobno będę miała gratis implanty jeśli to się znowu stanie. Prawy implant pęknięty było trochę widać na USG ale lekarz nie był pewny.Dopiero podczas operacji się wyjaśniło.To były malutkie 220implanty.Obstawiam ,że skoro pękł po 10latach to musiał być wadliwy. NAGOR LTD dokładnie lewy 235ml. i prawy 215ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Nawet gdyby prawy był ok to ta torebka z lewego utrudniała mi spanie ,funkcjonowanie ,okropnie to wyglądało .Jedne pierś napięta ,sztywna ,bolesna a druga zupełnie miękka ,lekko opadła (10 lat że skórą zrobiło swoje)Zobaczę czy coś się zmieni ale od tego zeszłego roku mieszkańców straszne migreny.Może teraz kiedy już nie wyciska silikon będzie ok.Nigdy nie sądziła ,że akurat mnie trafią takie powikłania.Myślę ,że z siłowni ,jeśli macie pod mięśniem też trzeba zrezygnować.Sportsmenki specjalnie robią ,,pod gruczoł,, aby dalej ćwiczyć.Piszę prawdziwe fakty .Życzę sobie i Wam ładnych ,zdrowych piersi .Jeszcze tu wpadnę bo po 6 dniach nadal nie widziałam w lustrze moich piersi .W czwartek może Zobaczę.Każda inaczej boli ;-).Trzymaj kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża85
eks plaskadeska: super podeslij, moj email mmm.pll@wp.pl , jak mozesz to napisz mi juz na email jakiej firmy masz te implanty?, no i nie boisz sie powiklan?, no i ile wydalas na swoje piersiatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża85
gośćbarbetka2525: Ale kochana jesl.i jest uszkodzone cos to ty za to placisz? kurcze troche mnie to martwi bo ja teraz mam wydac 23 tysiace za piersi, a jak bede miala jakies problemy to kolejna kasa, masakra..., nie podolam..., zawsze sie placi z wlasnej kieszeni,??, nie ma zadnego gwarancji na piersi?, chociaz przez jakis czas?wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża85
Andiecase: Mozesz mi podeslac swoje fotki piersi, bo musze poogladac kika cycuchow zeby ocenic jakie sa roznice w tych implantach, wiem ze mialas b wyjsciowe , ale mysle ze moze mi to cos wiecej powie. moj email mmm.pll@wp.pl Jak sie czujesz wogole po 4 miesiacach ?, no i jakbylo tuz po bardzo bolalo jak sie obudzilas? Jakiej firmy masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Witam Ja czuje się super 3 miesiące mijaja za 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×