Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość leijka
ja idę na konsultacje do Lux Medu na powiększanie piersi, do ich szpitala na Pułąwską, czy ktoś robił tam piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam nieinwazyjną metodę powiększania biustu, można powiększyć biust nawet o 1-2 rozmiary. Kupuje się specjalny krem + tabletki. Więcej informacji jest na blogu http://fitynka.pl/probreast-plus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale jestem święcie przekonana że efekt jest krótkotrwały i chwilowy...jednak tabsy to nie działają długo no i nie dają aż takich efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem ostatnio ciekawy widok na plaży , pani po 70 tce z biustem stojącym jak Pamela Anderson jako 20 latka i miała tatuaże na obu rękach , coś szkaradnego , przepraszam za określenie lecz nie tylko ja tak mówiłem . Moja żona ją doskonale zna gdyż to jest mama mojej żony koleżanki z pracy.Gdyby miala mlode jędrne ciało zapewne była by ta pani atrakcyjną kobietą , niestety młodość kobiet szybciej przemija niż mężczyzn .Miejcie to zawsze na uwadze drogie panie , matki, żony . kochanki , gdyż tatuaż i implant pozostaje do śmierci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalbys ją ogladac z biustem do pępka? Taki widok ci sie podoba? Może ta kobieta ma zamowic trumne i czekac na smierc? Twoja zona na pewno będzie wiecznie mloda bo ta kobieta z plazy to brzydka stara baba. Twoja zona bedzie w jej wieku śliczna szczupla jędrna itp. Az zal czytac takich glupot. A moze twoja żona zazdrosci ze jest mlodsza a biust jak u babci? Niektóre kobiety tak mają nie daj bóg żeby ktoras wyglądała lepiej od niej. Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 14:26: Co Ty powiesz... Hehe bzdury, zarówno tatuaż jak i implanty można sobie usunąć, implantu wyjąć, to żadna filozofia w dzisiejszych czasach, a pani ma sterczace piersi bo jej się tak podoba, tobie i twojej pewnie chojnie obdażonej piersiami żonce nie musi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz żonce żeby czem prędzej cycki zrobiła bo sztuczne, sterczace cycki to najlepsza rzecz w świecie :-) a nie obgadujecie cycki innej pani, wiek tu nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:42 .Tak wole kobietę młoda lub stara gdy jest naturalna ,mimo ze piersi obwisłe lecz jest normalna kobieta .Zobacz jak wyglada mama. aktora Rambo ,to jest przerażajace . Za kilkanaście lat będą same cyborgi kobiety gdyż wszystko prowadzi ku temu .Moze jestem staroświecki lecz wole naturę bez poprawiania przez człowieka i moja żona nawet gdyby chciała nie zgodzę się na żadne poprawki o ile zapyta mnie o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Weź pod uwagę, że to kobieta decyduje o swoim ciele i o tym co chce z nim zrobić. Ja oznajmiłam mojemu facetowi, że robię cycki. Na poczatku marudzil a teraz jest w nich zakochany po uszy :) co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
+ jeśli Twoja żona urodzi kilkoro dzieci, to uwierz mi, biust nigdy już nie będzie taki sam. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh mój facet też nie chciał szcztucznych cyckow, teraz bez przerwy chce je oglądać, dotykać, mówi że są naprawdę piękne, bo są :-) jedni lubią obwisle naturalne inni sterczace sztuczne, nikt nie krzywdzi nikogo robiąc sobie operacje plastyczna, robimy to tylko i wyłącznie sobie, nie rozumiem takiego zamieszania i skrajnych poglądów o operacjach piersi, poprawiłam nos, usta i piersi nie mogłam zrobić dla siebie nic lepszego, byłam brzydka teraz jestem piękna :-) czy to nie wspaniałe czuć się cudownie w swoim ciele i cieszyć się wreszcie życiem?? Chyba bardzo :-) pozdrawiam wszystkie posiadaczki pięknego zrobionego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne cycki są ładniejsze od naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:24 . Byłaś brzydka teraz jesteś piękna bo masz silikony , jeżeli tak się czujesz brawo , lecz poprawianie natury nie zawsze wychodzi na dobre . Życzę tobie i mężowi wszystkiego co najlepsze w życiu . Lecz ja nadal będę zwolennikiem natury . Gdyby kobiety poprawiały sobie piersi dla siebie ok , lecz wy to robicie dla nas facetów , wmawiacie tylko że nie , dla siebie , może 1 % tak robi reszta pań chce imponować i podniecać biustem bo wiecie że nas to rajcuje , i dla tej czynności zrobicie bardzo wiele. Natura tak nas ukształtowała by młoda kobieta przyciągała faceta kształtami urodą , poruszaniem się itd. tylko dlatego by facet był zainteresowany ją zapłodnić . Gdy kobieta wchodzi w okres przekwitania wasze ciało staje się mniej atrakcyjne , spełniliście rolę wydania na świat potomstwo i dla samca nie musicie już być atrakcyjne . Tyle wymaga od nas natura i to jest logiczne . A że mamy rozum to kombinujemy by to zmieniać , i dobrze , lecz nie zawsze wychodzi nam to dobrze dla zdrowia.Jeżeli chodzi o facetów to my starzejemy się inaczej nie tak szybko i pozostajemy bardzo długo jeszcze atrakcyjni seksualnie dla kobiety mimo swojego wieku , bo zapłodnić , dać przyjemność możemy jeszcze dawać mimo lat. W moim przypadku młodość minęła dość dawno a propozycji od pań w różnym wieku by spędzić upojne chwile mam sporo .Takich facetów , mężczyzn jest bardzo dużo którzy mogą pokusić się o młodszą i to sporo partnerkę , w drugą stronę już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda robi zabieg dla siebie:) uważam ze to indywidualna sprawa czy sztuczne są lepsze czy naturalne! ogólnie to trzeba być przekonanym do tego że taka operacja jest nam potrzebna i tego wlasnie chcemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
Czy miała któraś z Was problem z przemieszczaniem się implantu? Od operacji prawa pierś jest bardziej opuchnieta i bardziej boli. Jestem 11 dni po operacji i normalnie czuje jak przesywa mi sie implant. Jak dlugo to trwa, czy ktos mial podobnie i czy to normalne? Proszę piszcie, bo się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Dziewczyny jeśli któraś potrzebuje stanika pooperacyjnego 75 D lub 75 f z triumph to mam na zbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Hej dziewczyny, powiedzcie mi po jakim czasie od operacji wróciło wam pełne czucie w piersiach ? Jestem juz prawie rok po powiększeniu i nadal skóra w dole piersi jest odrętwiała i nie mam w niej czucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
Eolka nie dzwonilam jeszcze..chcialam Was popytać, bo to może jeszcze wczesnie i jest czas zeby wszystko sie unormowalo. Tylko z druga piersia czuje ze jest ok a z ta mam obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 11:58: Ty gościu żeś się naprodukował hehe, a ja mam twoje glupkowate poglądy w głębokim poważaniu, powiększyłam cycki raz i zrobię to kolejny raz za parę lat, a twoje zdanie to akurat na tym forum jest najmniej ważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycji od Pan o upojne chwile masz dużo hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który lubi naturalne kobiety wchodzi na forum o powiększeniu piersi, dziwne :P I do tego zadufany w sobie. Niezły burak heh Twoj wpis nikogo tu nie rusza i nie wierze ze któraś z kobiet zrezygnuje z marzeń bo jakis chlopek pierniczy o rzeczach o których nie ma pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, forum pomyliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o kontakt na e-mail kobietki po operacji. Potrzebuję pomocy beatadymek85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ponawiam pytanie, po jakim czasie wróciło Wam czucie w piersiach po operacji ? Jestem już prawie rok i nadal mam odrętwiałe piersi dołem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiwona
Witam a jak mam pytanie jaki jest koszt powiekszenia piersi,na forum kobiety piszą bardzo małe sumy a wchodząc na jakąkolwiek klinikę ceny są dużo wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Gośćiwona, w "mojej" klinice waha sie cena między 10tys a 15tys. Ja za anatomiczne mentor zapłaciłam 15tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
gośćiwona - ja za okrągłe dałam 15,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny się wachają w zalezności od miasta i kliniki. Ale nie warto oszczędzać bo to operacja z wielkim wpływem na nasz wygląd. Ja miałam zabieg w Łodzi w demedzie u doktor Żukowskiej. Bez bólu się nie obyło jak to przy operacji ale warto było, wreszcie mam ładne jędrne piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie implanty ci wczepiono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×