Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Malinkajamka44
Ja również zastanawiam się nad delikatnym powiększeniem piersi i szukam jakiejś dobrej kliniki. Słyszałyście może o Wilmed z Warszawy? Podobno na prawde dobrze wykonują tam takie zabiegi. Czy któraś z was miała może styczność z tą kliniką i może mi cos na jej temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robic operację to trzeba cycki powiększyć sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizetka
a w Warszwie jakie miesjce polecacie na powiększaenie piersi? ja się zastananwiam na szpitlaem Lux MEdu na Puławskiej, macie jakieś opinie na temat tego miejsca w kontekście powiększania piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam- kazda z nas wybiera implant pod siebie i tak żeby dobrze się czuć. A nie żeby wyglądać jak lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Idę na operacje za 3 tygodnie, będę robiła w lux medzie w Warszawie. Powiedzcie mi czy wy tez miałyście zakaz picia kawy na trzy tygodnie przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Siostra miała ten zabieg właśnie w Lux Medzie na Puławskiej w Warszawie i faktycznie nie mogła pić kawy przed, ale to dobrze, że mówią bo to tylko świadczy o tym, że każdy tam zna się na rzeczy. Po zabiegu też miała profesjonalną opiekę i jest bardzo zadowolona z efektu, a skutków ubocznych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Nie przypominam sobie czegoś takiego . Natomiast pamiętam ,ze musiałam iść na zabieg na czczo z tego co pamietam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że trzeba być na czczo to logiczne jak zabieg w narkozie ;) tylko ten zakaz picia kawy trzy tygodnie przed i po operacji mnie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze na czczo to logiczne jak zabieg jest w narkozie ;) zastanawia mnie tylko tem zakaz picia kawy trzy tygodnie przed i po operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim podejmiecie tą decyzję wypróbujcie taki preparat Breastfem z USA wielu kobietom pomógł wcale nie musiały poddawać się operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim podejmiecie tą decyzję wypróbujcie taki preparat Breastfem z USA wielu kobietom pomógł wcale nie musiały poddawać się operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś póżniej Cię nie mdliło, albo żebyś nie wymiotowała. Co oczywiście i tak może sie przytrafić po narkozie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orolka
ja w kremy na wzrost biustu nie wierzę jedyne rozwiązanie to operacja plastyczna jak chce się zobaczyc efekty, moja przyjaciółka robiła sobie biust w szpitalu Lux Medu i efekt jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ćwiczenia raczej tylko ujędrnisz sobie piersi :) Według mnie najlepszy jest preparat który ja używam ProBreast jest z naturalnych produktów no i jest bezpieczny dla zdrowia. Lepiej mieć pewność co do takich środków :) Więc ja polecam : http://nplink.net/7xftRkKV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
A już na pewno bym nie uwierzyła w żadne kremy powiększające biust . Ujędrniające owszem , ale nie powiększające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomógł ProBreast . Rozmiar powiększył się o jeden rozmiar ! :D Więc dla mnie to było mega zaskoczenie <3 Tutaj jest ode mnie strona ze zniżką bo po 3 zakupach mam -20% więc macie stronę i na mój koszt korzystajcie :D http://nplink.net/JEHdaDeS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deliszysss
Sprzedam biustonosz pooperacyjny kompresujący z pasem stabilizującym marki mainst, zakupiony w klinice za 320 zł. Gratis pończochy profilaktyczne przeciwzakrzepowe. Cena 150 zł. Zdjecia prv. daga2000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glunka
ja słyszałm bardzo odbre opinie o szpitalu Lux Medu na Puławskiej, znajoma robiła u nich piersi i bardzo była zadowolona, super opieka, dobrzy specjaliści no i atmosfera, szybko się zakwalifikowała i szybko przeszła zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zaczęłam stosować Probreast plus bo dałam się namówić koleżance która ma bardzo widoczne efekty :) więc próbuję i ja :) Z tego co widziałam to warto a ja czekam na swoje efekty :D Link z którego kupiłam ja i moja koleżanka :) Link: http://nplink.net/7xftRkKV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problem zdecydowanie inny niż większość kobiet...musiałam piersi redukować. Mimo dość delikatnej sylwetki i małej wagi ogółem miałam nieproporcjonalnie duże piersi co mocno mi obciążało kręgosłup. Na taką redukcję się zapisywałam do kliniki na Rydygiera do dr Mateusza Knakiewicza. Zadowolona jestem z lekarza bardzo, ma dobre podejście do pacjenta, widać że się przejmuje, potrafi rozładować stres przed samą operacją, a ja akurat bardzo się bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
gość poważnie ? redukować ?:) , ale to miałaś swoje naturalne za duże tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Ja znam osobiście dziewczyne , która właśnie miała taki sam problem jak gość .Drobna sylwetka ale bardzo duże piersi , wręcz za duże .I potem występowały u niej problemy z kręgosłupem , bolał ją itd .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×