Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
ja swoje piersi powiększałam w klinice https://www.mediartinstytut.pl w Poznaniu i w końcu nie mam kompleksów, ta klinika skutecznie leczy z kompleksów, sa niesamowici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Właśnie : grunt to dobry lekarz , który oceni wielkość i rozmiar implantów . A nie by potem żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeronka
to prawda lekarz powinien wiedzieć kiedy powiedzieć nie, moja znajoma robiłą piersi w szpitalu Lux Medu na Puławskije i wszyło super, bardzo naturalny efekt, implanty piersi bardzo dobrze dobrane, wyglądają na naturalne piersi, ona sama też bardzo zadowolona, efekt naprawdę bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Czesć zeronka ;) to jak już tutaj piszesz to może przedstaw się ;) skor jesteś na tym wątku to chyba tez się zastanawiasz nad powiększeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Leczyć kompleksy ... ja mawolałam się ich pozbyć poprzez zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Co tu taka cisza ?:) jak wsze przygotowania do świąt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
no bo wszystkie siedzimy pewnie w kuchni:) pamiętajcie także o czasie na odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale zdecydowanie nie wierze w cudowne działanie tabletek powiększających biust...to chyba musi być jakaś prowokacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Nie tylko Ty marcela , ale ja również w to kompletnie nie wierzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę nie iść pod nóż i cierpieć... Lepiej sięgnąć po ziołowe środki które poprawiają jędrność i powiększają przez to piersi . I wyglądają ładnie i mamy o ten jeden niecały rozmiar do góry bez bólu . Ja używam ProBreast Plus i dobrze działa :) Więc polecam najpierw spróbować czegoś naturalnego a nie po lekarzach chodzić i umawiać się na operacje... a później powikłania itd. http://nplink.net/7xftRkKV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to dobrze ze nie jestem sama z tym! ciesze się bo już myslalam ze jakieś super nowe sposoby są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka36
A ja wchodzę w nowy rok z nowymi postanowieniami, uwierzę w siebie i dam sobie szansę! Tak - powiększę biust. Dostałam namiar na dr. Chomicka z Lux Medu. Znajoma robiła w szpitalu LM biust i bardzo chwaliła panią doktor za podejście do pacjenta i ogólnie empatię. A co będę sobie żałować, raz się żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. "Aniu 665" jak można się z Tobą skontaktować? Bardzo ciekawe są Twoje wypowiedzi na forum. Od operacji minęło u Ciebie już ponad pół roku. Jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń i odczuć fizycznych po tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikooletta
Ja też nie wierzę, miałam okazję testować kiedyś jakies kapsułki z koleżanką. Byłyśmy młode i naiwne ;) No i ok, piersi były pełniejsze, jak przed okresem, napuchnięte. Ale niestety nie tylko piersi. Strasznie nabierałam po nich wody i tyle by było z efektów. dorikana, czy miałaś już zabieg lub konsultacje? Ile realnie da się powiększyć w ten sposób i jaki to jest koszt? Czy w cenie zabiegu jest też liposukcja, gdybym chciała pobrać tłuszcz z brzucha i wszczepić w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Dobrze ,ze nie brałam kapsułek żadnych . bo chyba jeszcze bardziej bym spuchła . A Ty nikoletta rozumiem dopiero rozmyślasz nad powiększeniem piersi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Niektóre wolą nie iśc pod nóż i cierpieć .... szczerze , jak dla mnie to najbardziej sprawdzona metoda ;) Włąsnie operacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam się skusić na ProBrest właśnie z tej stronki ze specjalnej oferty . Jedna z Pań udostępniła zakup z jej rabatem . Jestem prze szczęśliwa z efektów ! Jędrniejsze i większe - jest super . Także też się odwdzięczę wrzucają link z rabatem Korzystajcie bo warto ! http://nplink.net/JEHdaDeS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ProBreast dla Pań które się akceptują i tylko chcą poprawić jędrność a co idzie zwiększyć lekko rozmiar :) Pod nóź iść to dla mnie przesada lekka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona renata
moj chop to by chciol h a ja mam ino c i ni hu hu wincyj. mowi ze pomarancz daje mu wincyj radosci a mie smutno samej tak o. nie stac mnie na 13k ino moge dac zopy jak ktory chetny to telefon 699798678 lubiem bedesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
te panie , które tak polecają środek - cud na tym forum . Jakoś w to nie wierze ;) pisałam o tym wielokrotnie już . Zreszta nie tylko ja ,a wiele innych dziewcząt również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jetem w trakcie używania Pro Breast Plus Stosuje już miesiąc i widać ładne efekty :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TW1090 Najwidoczniej nie na wszystkie działa :) ale może niech się wypowiadają na temat tego leku osoby które go stosowały bo nie rozmawiamy tu o wierzeniach tylko o doświadczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
gość - rozmawiamy tu na temat powiększania piersi ;) I nie wiem czy zauważyłaś ,ale piszą tu głównie dziewczyny na temat implantów czyli operacji biustu . I tą metodę zawsze będę polecała . Gdybym miała znowu powiększać biust , to na pewno znowu bym tą metodę wybrała aniżeli jakiś suplement diety . A jeżeli takie masz doświadczenie i sie nimi wymieniamy , to opisz nam szerzej cały proces powiększania biustu.Kiedy zdecydowałaś się na powiększenie piersi? Ile to u Ciebie trwało itd itd. ?? A i jeszcze jedno . Fajnie by było gość, gdybyś się chociaż podpisała. A najlepiej profil założyła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę potrzeby na zakładanie tutaj konta bo uczestniczę tylko w tej dyskusji . I jestem tutaj 2 raz licząc ten dzisiejszy . Super, że powiększyłaś sobie piersi wpychając sobie do swoje ciała silikon :) To twoja sprawa i twoje doświadczenie :) Może i większość wypowiada się na temat operacji i bardziej to poleca ale nie wchodzą tutaj tylko osoby z zamiarem zrobienia operacji . Ja jestem taka osobą która ma wysoką akceptację swojego ciała i sięgnęłam tylko po suplement diety na piersi żeby poprawić jędrność a powiększenie to efekt uboczny idący za tym :) Nigdy nie podeszłabym do operacji w której wpychają mi coś sztucznego do ciała i są tu pewnie dziewczyny które mają podobne poglądy do mnie . Nie stosowałaś żadnych preparatów na piersi więc po co wypowiadasz się na ten temat i po co próbujesz zaniżyć moją i innych wypowiedź o tych środkach ? :) To że ty NIE WIERZYSZ w to to akurat nikogo nie obchodzi raczej wchodzą tutaj osoby które chcą sięgnąć po opinię na temat doświadczenia ze sposobami na powiększenie :) Opowiedz o swoim doświadczenia i nie wszczynaj jakiejś kłótni :) Ja stosuję ProBreast około miesiąca i mam widoczne efekty w jędrności plus oczywiście ćwiczę i odżywiam się zdrowo :) Każdy ma inne ciało i wiadomo, że może być różne działanie w zależności od danej osoby :) Warto jednak spróbować naturalnych suplementów na bazie ziół i zobaczyć efekty , jeżeli to nie będzie wystarczało to wtedy myśleć nad operacją bo to już ostateczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMMM
Tw10290 moja Droga, lepiej wejdź na "nasze forum". Tj. wpisz sobie w kafeterii Jestem po zabiegu powiększenia piersi i pierwszy wpis byl przez Djsweet. Tutaj jestesmy te PRZED i te PO. I wszystkiego się dowiesz, bo dziewczyny sa normalne. Zapraszam, a jak Ci się nie spodoba zawsze możesz tu wrócić:). Tutaj użyłam innego nicku. Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no każda tak na prawde dziewczyna jest mile widziana tu na forum! czy to na chwilę czy na dłużej! i pewnie każda z nas będzie mogła pomóc na swoje możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salime
Chcę powiększyć sobie piersi mieszkam w Bydgoszczy, czy ktoś może polecić mi klinikę gdzie mogłabym to zrobić.Nie chcę jechać na drugi koniec Polski bo powrót po zabiegu jak i wizyty kontrolne mogą być uciążliwy .Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×