Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Marcela28
ale ceny mniej więcej wszędzie sa takie same :) nie ma jakiś diametralnych różnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty nie widzisz roznicy między 10 tys a 15 tys to bez komentarza :P Dla mnie ta różnica jest duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej popytac się w kilku klinikach jak to cenowo wygląda w danym mieście. Ceny wiadomo wahają się, ale ja dla mnie nie można tylko patrzeć na cenę, bo ważna tez jest renoma, opinie o lekarzu. Takie zabieg musi by przede wszystkim dobrze wykonany, więc czasem lepiej dopłacić te 2tyś, ale macie pewność, że nic nie stanie sie potem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 , 15 tys dla wielu dziewczyn kobiet to ceny astronomiczne i nigdy nie zrobią sobie operacji . Myślę że na takie operacje stać tylko nie liczne kobiety które mają bogatych facetów lub same są bogate. Inne kobiety mogą brać pożyczki i się zadłużyć lub nie robić tych operacji .Jeżeli chcesz mieć sterczące piersi i pokazywać je facetom to niestety kosztuje a lekarze zobaczcie jak żyją za waszą kasę , stać ich na wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze zarabiają,a pacjentki machają tylko dużymi cycami,do puki nie opadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
"Sterczace cycki" ? O czym Wy w ogóle mówicie? Każda kobieta powinna robić to dla siebie a nie po to by machac nimi przed facetami! Jak któraś tak zrobila to jest durna. My sie mamy czuc piekne a nie oni zadowoleni. Cena to inny temat i jezeli natura nas nie obdarzyla to zarabia na tym lekarz i nie ma sensu tego roztrzasac. Jak ktoras nie chce placic lekarzowi, zeby nie zarabiał na niej, to niech nie robi. Powinnysmy sie wspierac i wymieniac informacjami a nie naskakiwac na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
"Sterczace cycki" ? O czym Wy w ogóle mówicie? Każda kobieta powinna robić to dla siebie a nie po to by machac nimi przed facetami! Jak któraś tak zrobila to jest durna. My sie mamy czuc piekne a nie oni zadowoleni. Cena to inny temat i jezeli natura nas nie obdarzyla to zarabia na tym lekarz i nie ma sensu tego roztrzasac. Jak ktoras nie chce placic lekarzowi, zeby nie zarabiał na niej, to niech nie robi. Powinnysmy sie wspierac i wymieniac informacjami a nie naskakiwac na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
"Sterczace cycki" ? O czym Wy w ogóle mówicie? Każda kobieta powinna robić to dla siebie a nie po to by machac nimi przed facetami! Jak któraś tak zrobila to jest durna. My sie mamy czuc piekne a nie oni zadowoleni. Cena to inny temat i jezeli natura nas nie obdarzyla to zarabia na tym lekarz i nie ma sensu tego roztrzasac. Jak ktoras nie chce placic lekarzowi, zeby nie zarabiał na niej, to niech nie robi. Powinnysmy sie wspierac i wymieniac informacjami a nie naskakiwac na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Wy Pani o 17:41 Jestem facetem mam już sporo lat i jak pani pisze że robicie sobie piersi by sobie się podobać i mieć lepsze samopoczucie , to muszę stwierdzić jednoznacznie i bardzo dosadnie choć tego nie lubię a zwłaszcza kobietom. Pani kłamie i sama sobie zaprzecza , wszystko co robicie dotyczące urody robicie w 99% dla faceta , byście się podobały facetom a koleżanki by wam zazdrościły, nie jesteście za grosz solidarne względem siebie dla siebie jesteście okrutniejsze od facetów. Oczywiście są kobiety które robią tylko coś dla siebie nie przeczę , lecz to jest margines procenta kobiet .Generalnie kobieta kobiecie zrobi najgorsze świństwo bez mrugnięcia okiem , gorzej ,będzie dziko zadowolona że udało się zniszczyć upodlić drugą kobietę. Nie piszę tego z satysfakcją , przykładów na tak zachowanie kobieta kobiecie są miliony .W pewnej firmie korporacyjnej prezesem tej firmy była 42 letnia piękna kobieta , nie była zamężna brała z życia co najlepsze , stać ją było na wszystkie zachcianki , miała wśród swoich znajomych facetów znanych z prasy i tv . Jakiś czas temu zadzwoniła do kadrowca że chce pracownika z kwalifikacjami wysokimi do prowadzenia działu sprzedaży , dostała , młodą piękną kobietę 26 lat przepracowała tylko miesiąc , gdy zauważyła że za dużo facetów kręci się koło niej i ma ciągle pełno kwiatów na biurku po prostu zwolniła ją bez podania przyczyny. Takiego numeru facet nie zrobił by , kobieta jest zdolna do wszystkiego . W dodatku jeszcze ma kasę to nie podchodź są tak zadufane w sobie że trudno to pojąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta decyduje za siebie i swoje ciało. Niektóre kobiety robią to dla siebie, dla mężczyzn, niektóre po to żeby podnieść swoją wartość. Jeśli je stać i mają z tego jakies plusy to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
Do gość z 13.08. Nie bardzo wiem po co facet na forum o powiększaniu sobie piersi?? Mam Pan rację, że kobiety są zazdrosne i zawistne. Uważam nawet że to mężczyźni nas tego nauczyli, bo nie kochają nas tylko nasze piękno. Tutaj jednak się nie widzimy i nie rywalizujemy, bo nie o to chodzi na tym forum. A facet, który się udziela wlasnie tu, to żenada. Nie potrzebujemy męskich komentarzy, chyba że powiększył Pan sobie piersi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np operację piersi zrobiłam dla siebie, żeby dobrze sie czuć we własnej skórze. Szczerze mówiąc była to jedna z lepszych decyzji i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tw 1090 . Jak stwierdziłaś jestem facetem i tak się składa że musiałem zainteresować się kobiecym biustem z powodów rodzinnych , lecz to zostawię dla siebie i dlatego tutaj między innymi się znalazłem.Oczywiście nie twierdzę że wszystkie kobiety są dla siebie nieprzyjemne złe , to był by absurd tak twierdzić . To samo z facetami są idioci , mniej idioci i normalni , czyli da się z nimi wytrzymać . Jeżeli doznałaś od facetów też złych przeżyć tylko mogę w imieniu swoim i moich bliskich cię przeprosić za ród męski , gdyż wiem że są jak wcześniej napisałem po prostu chamami . Lecz też nie cały nasz rud .Jak zapewne wiesz my faceci jesteśmy wzrokowcami i jeden zauważa u kobiety w pierwszej kolejnośc****ersi , inny twarz , jeszcze inny pośladki , sposób poruszania się , innym intelekt i tak mogę dodawać . Lecz napiszę troszeczkę wulgarnie , każdy facet by uprawiać sex musi mu stanąć , czyli musi dostać bodziec od kobiety. To jest między innymi przyczyna waszych zmartwień i robicie wszystko by być atrakcyjną dla faceta . Oczywiście nie jest to jedyny powód waszego podejścia do upiększania się , lecz bardzo częsty a prawda leży po środku.Wy kobiety miejcie dla siebie więcej zrozumienia i nie podkładajcie sobie świnie lecz więcej solidarności płciowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co ta rozmowa. Proponuję wrócić do tematu naszego forum i zostawić w spokoju ród męski i problemy mężczyzn. Ja powiększyłam sobie piersi przede wszystkim dla siebie samej, nie dla męża anui z powodu wrednych koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
Brawo Ewelina_Malina. Popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam klinike Dermed w Łodzi i dr Dorotę Żukowska, operowałam u niej piersi rok temu. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam na kilku forach ze ta Żukowska całkiem dobrze operuje piersi, ponoć w tym ma spore doswiadczenie a ceny u niej mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eweli Mlina ,bardzo cie przepraszam nie pisz by zostawić facetów samym sobie gdyż piszesz nieprawdę .Piersi robimy dla siebie by się lepiej czuć .Tak samo Jak maluje się dla siebie ,ubieram seksowne bieliźnie , ciuchy dla siebie , fryzurę tez dla siebie .Oczywiscie macie racje panie wszystkie rzeczy które wykonujecie robicie dla siebie by się lepiej czuć . To pytam się dlaczego zadajecie pytania facetom typu , kochanie mam inna fryzurę i kolor włosów ,podoba się tobie ? Lub daj mi kasę gdyż chce kupić śliczne szpilki stare wyszły z mowy. Możemy mnożyć my faceci takie przykłady . Ty zobacz jaka śliczna laka idzie przed nim ,ale bym się pobawił w sypialni. Słysząc takie słowa mówione przez facetów odwrócisz się i dasz im w mordę ,czy twoje ego się podniesie i dowartościowuje ? Chyba mam racje .A gdybys usłyszał to od kobiety ,puściła sytuacji koło ucha ok zazdrości mi.Tak po prawdzie tnijcie ,zmniejszajcie ,powiększacie ,rozciagajcie co wam się podoba ,wasza sprawa ,może gdy będziecie miały 80,90 lat i spojrzycie w lustrozobaczycie kobietę nienaturalne urody ,brzydoty ,zawsze proponuje paniom zobaczyć mamę aktora grającego Rambo ,jego mama nie ma zmienionych prawdopodobnie tylko paznokci .Warto zobaczyć jak wyglada kobieta po skalpelach.Milo was pozdrawia męski rud tak nie lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tylko poniekąd kobiety operują np. piersi dla mężczyzn, robia to głownie dla siebie i dla poczucia wlasnej wartosci. Czesto jest to negatywne odbierane w naszym kraju. Do ameryki nam jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm myślę ze w obecnych czasach operacja piersi jest tak normalną rzeczą że na to się już nikt "krzywo" nie patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnę z NFZ z 2016roku na raka piersi z powodu powikłań operacyjnych i implantów umiera co roku 1200 kobiet .Nie życzę byś ty była ta kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tak samo, ale myślę ze to jest też kwestia tego czy miasto jest duże czy małe...wiadomo że w mniejszym nie jest się tak anonimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tw10290 - to są uroki wielkiego miasta. I szczerze mówiąc ja nie narzekam z tego powodu - że jestem incognito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki, powiedzcie mi, czy przed operacją miałyście wyleczone wszystkie zeby ? Najmniejsze ubytki itd? Mam taką sytuację, że mam zmianę w wierzchołku zeba który nie boli ( jest to 2 u gory ) jest tylko wrażliwy. Dentystce jest szkoda robic kanałowy zeba z przodu i kazała poczekać. Z tym, ze operacje mam w grudniu dopiero. Poradzicie mi co mam zrobic w tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam doleczonych i normalnie sie zakwalifikowałam do operacji. Nie miałam żadnych powikłań ale też chirurg nie wspominał o tym, że należy mieć wszystko zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roesia
Dziewczyny, a któraś z Was miała piersi robione przez dr Olender w klinice http://drolender.pl w Żarkach Letnisko? Słyszałam pozytywne opinie i umówiłam się na konsultację, ale trochę się denerwuję przed wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.borykałam się z małymi piersiami do 26 lat.tylko mama wiedziała o moim problemie i dla świętego spokoju wysyłała mnie do chirurga na powiększenie ja się bałam.od kilku lat zrobił się bum na leki na piersi w internecie.i wtedy zaczęłam próbować różne środki.kilka prób było nieudanych i trafiłam na breastfem w pigułkach.zadziałało, do tego stopnia że problem przestał mnie dręczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy byłyście intubowane podczas zabiegu ? Ja sie cholernie boje tego ze maszyna ma oddychać za mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy byłyście intubowane podczas operacji ? Ja cholernie boje sie tego ze maszyna ma oddychać za mnie ;/ i ze rurki nie wprowadza na czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×