Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gośćagata77
Czy mialyscie do wyboru implant motiva lub mentor o mentorach jest sporo informacji zas o motivie nic jest drozsza i na prawde mieciutka .Moze jakas dziewczyna ma juz takie implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
To forum sie juz zawiesza nie jeden raz . Co do powżyszych implantów , to przykro mi ale nie wypowiem się na ich temat , bo ja mam inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijeczka
a ja słyszałąm dobre opnie o szpitalu Lux Medu na Puławskiej, czy któraś z Was robiła sobie u nich piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój Kaprys
Dziewczyny az mi wlosy deba staja. Pigulki na powiekszanie piersi?? Co to jest? Wiem, iz nie kazda z nas jest odbazona duzymi piersiami lub piersiami, ktore sa w miare widoczne. Ale pomyslcie jednak o akceptacji samej siebie. Znam przypadek mlodej dziewczyny - wiek 21 lat. mama zafundowala jej operacje powiekszenia piersi. Wprawdzie mama jej mowila, ze jej corka NIC nie miala. Ale znam rowniez kobiety, ktore chca miec wieksze mimo tego iz maja piekne i proporcjonalne do swoje budowy. Co z akceptacja samej siebie?? o tym pomyslcie. Moze zanim zdecydujecie sie na operacje warto wybrac sie do psychiologa lub poprostu porozmawiac z kims kto was wysluch i bedzie potrafil dowartosciowac. I jeszcze jedno. mam rowniez nadzieje, ze piszac o piersiach myslicie tez o dbaniu o nie, o badaniach kontrolnych. Powiedzcie, ze tak. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylyfka
oczywiście, że tak pełen zakres badań to podstawa, w szpitalu Lux Med na Puławskiej masz opiekę na bardzo wysokim poziomie, tam pacjentem opiekują się naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akceptacja siebie ? Lustro mowi prawdę i należy sie go słuchać :) jak cos nam sie w sobie nie podoba to należy to poprawiać bo życie jest jedno. Ja nie mam zamiaru zazdrościć innym laskom piersi tylko one bedą zazdrościły mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia_Felczer
Sylfka i cała reszta, które promujecie lux med na puławskiej. Dajcie już spokój. To jest nieudolna i nieuczciwa reklama. Chcecie reklamy? Zaproście ludzi z forum do siebie na konsultacje, pokażcie co robicie jak i za ile... A nie takie kryptorekomendacje Taka firma a taka denna reklama... no dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój Kaprys
Jakie badania robicie profilaktyczne dla raka piersi? USG? Mammografia przy implantach to chyba nie bardzo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki :) Od kilku lat marzę o powiększeniu piersi ale zawsze stało coś na przeszkodzie. Teraz przyszedł odpowiedni na to czas ale pytanie jest gdzie? Jak byście mogły mi podpowiedzieć gdzie warto a najlepiej Trójmiasto lub Warszawa będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacpertina23
Jeśli szukasz dobrej kliniki w Warszawie to sprawdź ofertę tej http://wilmed.pl/ . Moja znajoma robiła tam powiększanie piersi i operował ją dr Szychta. Muszę przyznać, że teraz jej piersi wyglądają na prawdę świetnie i jeśli chcesz powiększać to na pewno się nie zawiedziesz. Zresztą jakbyś zobaczyła piersi mojej koleżanki to sama nie mogła byś wyjść z wrażenia jak fantastycznie wyglądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
agata77 ja mam motiva 340 ml. Są cudowne miekkie, mój facet bawi się nimi jak chce i ON powiedział ze są jak prawdziwe i sam jest w szoku, bo na początku były jak kamienie i był na mnie bardzo zły, że to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie ! Poszukuję najlepszego chirurga plastycznego w trójmieście bo chcę zrobić sobie piersi . Kogo polecacie ? A może lepiej poszukać gdzieś dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagata77
Darsianka wlasnie dlatego sa takie drogie ja za zabieg implanty motiva tez 340 ml mam zaplacic 1610 troche duzo mentory sa o 1000 tansze napisz prosze gdzie robilas moze u dr Kubasika ? bardzo malo kobiet ma te implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebakka
dziewczyny a czy któraś z Was robiła sobie implanty piersi w szpitalu Lux Medu na Puławskiej? Zastanawiam się nad tym miejsce? Co o nim powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co sądzicie o dr Kolasińskim ? Czy warto w jego klinice zrobić sobie piersi ? Czy może jest jakiś lepszy chirurg plastyczny w Poznaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darsianka
Ja robiłam w Szczecinie u dr Dmytrzaka , zapłaciłam 14 tys. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję dobrego lekarza w Warszawie , proszę pomóżcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) jestem po operacji powiększenia biustu u Doktora Kubasika w Poznaniu. Co prawda dopiero drugą dobę ale ze Szpitala Med Polonia jestem bardzo zadowolona. Doktor przesympatyczny <3 efekt dopiero zobaczę jak ściągnę bandaże po 7 dniach ale i tak czuję, że nie jestem deską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureolika
ja będę szła na konsultacje do Lux Medzu na Pułąwskiej to miejsce ma super opnie jeśli chodzi o operacje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo czyli cena mniej więcej u każdego jest taka sama! warto iść na konsultację i sprawdzić samemu jakie są wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watermila
Dziewczyny poczytajcie sobie jeszcze o metodzie powiekszania piersi za pomocą przeszczepu własnego tłuszczu: http://chirurgplastyczny-krakow.pl/przeszczep-tluszczu-do-piersi/ Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym ale jest mniej inwazyjny. Pobiera się tłuszcz z ciała pacjentki ( na przykład ud) oraz przeszczepia do piersi. Dochodzi się do siebie po zabiegu o wiele szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
aureolika 2017.10.30 [16:12- jak juz tak polecasz klinikę to napisz coś więcej , skoro miałaś zabieg to podziel sie doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neretka
dziewczyny a czy któraś robiła sobie albo rozważam powiększanie piersi w szpitalu lux medu na puławskiej, zastanawiam się nad tym miejscem ale szukam opinii na temat tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Ale tutaj przecież już były opinie na ten temat , były tu jakieś dziewczyny , któe miały tam operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do dziewczyn z Warszawy, była któraś u dr Osucha? http://drosuch.pl/ chciałabym trochę powiękzyć i podnieść biust po KP mi niestety oklapł i za ciekawie nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Hej ;) Ja wprawdzie nie jestem z warszawy , ale jak będziesz mieć jakieś pytania to pisz ;) Ja jestem po zabiegu powiększania juz troche czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neretka
no właśnie szukam na forum i nie widzę tych opinii o szpitalu lux medu na puławskiej, moja znajoma poprawiała u nich biust, ale chciałam też sprawdzić opinie innych kobiet na temat tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Jeżeli twoja znajoma jest zadowolona , to znacyz ze jest w porzadku , a jakc chcesz robic reklamę , to najpierw skorzystaj z usług klinikia dopiero potem pisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, nie ma potrzeby reklamy robić. a jeżeli koleżanka jest zadowolona to jest to najlepsza opinia :) z pierwszej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×