Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gravity - dobrze, ze swedzi, to znaczy ze sie goi! ...mama mi zawsze tak mowila, jak bylam mala ;D super, ze poza tym wszystko u Ciebie tak gładko idzie, oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
W zasadzie po tyg być już ok..nie bolało już. ..nie ma czego się bać. ..tylko ten strach żeby odrzutu nie było. ..i przemieszczenia ...generalnie nue czuje żebym była po zabiegu. .piersi wg lekarza są idealne. .lekko opadniete. .nie stojące. .taki efekt chciałam. .tyle że czy nie za male te 415ml. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Gravity. .dziwne że po 5 tyg od operacji kazali Ci jeszcze nosić plastry..ja opatrunki ściągnąłam na 9 dzień. ..i nie swędzi mnie wogole a lekarz mówił że blizna póki co jest idealna ..ze goi się bardzo dobrze. ..może to od tych plastrów Cie swedzi bo ja tak właśnie miałam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Gravity nono !! Bomby!! Dwie piekne bombusie ... Kiedy w końcu ja bede miała piersi?!?! Jak na razie to wyje do księżyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Sara m opatrunki dawno juz w koszu:) To plasterki na blizny z silikonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Gravity to ile ml masz że mówi koleżanka że bomby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Sara m ja tylko 270 cc ale moje byly duze ale wisialy :( i duzo miesnia lekarz powiedzial ,ze max 300 moze dac jak zrobilam przymiarke zdecydowalam jednak ze 270 cc starczy:) Mi wystarczaja ale czy bomby mm duze :) Beti48 ju wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Sara m ja tylko 270 cc ale moje byly duze ale wisialy :( i duzo miesnia lekarz powiedzial ,ze max 300 moze dac jak zrobilam przymiarke zdecydowalam jednak ze 270 cc starczy:) Mi wystarczaja ale czy bomby mm duze :) Beti48 ju wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Gravity. .a możesz na maila podesłać zdjęcia?ja mogę Ci swoje. .. Wydaje mi sue że lewa mam wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Gravity...to jakiedy masz rozmiar...?ja małe d niby... I czy miałaś może jakiś uraz czy coś takiego. .ja to sue strasznie boję przemieszczenia implantu np...bo czasami sue teka za gwałtownie ruszy i później dzinne odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Sara m wysle.A tu moj email figiniu@interia.pl .Podaj Twoj albo wyslij odpisze :) A ile Ty jestes po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Napisałam ze bomby bo sa bombowe i sa dwie! Przy moich to pew je i 100cc byłoby duze .. Choc określając bomby nie miałam na mysli ich wielkości a efekt .. Ja bede miała 365 :) wiec tez rozmiarowo mi wychodziło duze C ,d Mi tez wyslecie zdjęcia? Tez dla moich oczu.. Najbardziej cis około mojego rozmiaru implantu mnie interesuje .. W ogole zdjęcia takich "prawdziwych" dzuewczyn o wiej***ardziej pokazują jakiego efektu mozna sie spodziewać. Bo w TV wiadomo ze pokazują piekne najpiękniejsze, na strachach klinik tez. Bardzo sie boje co z mojego biustu powstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Przepraszam za literówki * o wiele bardziej pokazują ** stronach klinik /Mójcijon i zapomniałam adresu carpioo@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
dm556@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Dwa tygodnie po zabiegu ..wyślij i zaraz ją swoje ..mam koła zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po usg Tragedia,mam uszkodzony lewy implant powiekszony o 100% i czeka mnie operacja wyjecia a potem leczenia tego co zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Ale jakim cudem się uszkodził?strasznie mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
barbetka2525 przykre bardzo co piszesz. Uskodzony jaka masz gwarancje? ja na 10 lat jak sie uszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Gravity...wyświetla mi sue że adres nieprawidłowy. Nie mogę wysłać zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
barbetka, daj koniecznie znać co się dalej będzie działo. Mam nadzieję że wszystko się ułoży i że nie boli cię nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
no Kochane dziewczyny , moje wyniki są dobre , troszkę tylko hemoglobina podwyższona { mam pić więcej płynów } , anestezjolog 28.01 , operacja 2.02 ___ zalecenia na dziś odstawić ACARD { brałam go profilaktycznie } , ograniczyć palenie , ale nie rzucać całkowicie , bo tego przed operacją nie powinno się robić , o rzuceniu fajek mam pomyśleć po operacji :) ale jestem naładowana , muszę chyba pobrać coś ziołowego na uspokojenie , bo chodzę strasznie pobudzona tym wszystkim :) dziękuję dziewczyny za Wasze fotki , macie piękne cycki _ też już takie chcę :) jak oglądam Wasze fotki , to tym bardziej jestem przekonana o słuszności mojej decyzji :) do operacji już nie czytam żadnych negatywnych wpisów , nie oglądam żadnych fotek z nieudanych operacji _ tylko pozytywne obrazki i myśli w głowie !!! rozmarzona , moja operacja też u dr. Leszczyńskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Beti48 bedzie dobrze taka powinna towarzyszyć Ci mysl!! Sara m nie wiem bo pisze z znajomymi z forum e-mailowo i jest ok.figiniu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Wyskakuje mi adres e-mail mail nieprawidłowy. ...psia mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymagda97
Dziewczyny jestem po operacji powiększenia piersi juz pół roku, początki były traumatyczne, ból był nie do zniesienia, ale po miesiącu wszystko wróciło do normy,piersi zmiękły, stały sie ruchome,ale.....niestety nie podobają mi się. Miałam swoje zwisy puste woreczki po karmieniach, lekarz dobrał mi niskie i szerokie anatomy w efekcie czego mam efekt chudej długiej klaty i nagdle doklejony cycek wypełniony tylko od dołu, brak góry, delikatnie schodzącego kształtu. Byłam na konsultacji u innego lekarza , powiedział że można to poprawić na ale trzeba wymienić implant na inny, uważa że lekarz źle mi dobrał rozmiar i kształt. Pamiętajcie przed op wybierzcie się na przynajmniej 2 konsultacje, aby mieć 2 różne opinie i wtedy zdecydować. Czy jest tu w ogóle ktoś kto zdecydował się na wymianę implantów bo mu się zwyczajnie nie podobały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że konsultacje przede wszystkim. ja byłam u 3 lekarzy i to było idealne - miałam rozeznanie i wybrałam tego który mi najbardziej odpowiadal. no a na ból niestety nie ma rady:) trzeba to przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
Lademagda masz czesto popelniany blad lekarzy !!!wypcgany wlasny ,,cyc,, on zostal po staremu nieatrakcyjny ,tylko jest wypchniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbetka2525
Masz prawo do darmowej operacji !!!! Placisz tylko za implanty!!!!! Jesli to lekarz faktycznie namawial na taki a nie inny ksztalt,rozmiar .powalcz o swoje. Moja kumpela powalczyla i dostala darmowa wymiane bo te naturalne lezki wyszly u niej jak zwisy.wszystko w Bytomiu Miechowicach kilka lat temu robila po 2 dzieci wiec piersi zwisaly .po okraglych i 500 ok. Ml poprawil sie ksztalt. Ale piersi stojacych jak u Pameli nie ma niestety nadal. Ale jest 100% lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama mam taki problem,ze z usg wyszlo natychmiast trzeba wymienic /wyjac lewy implant.przez 10 lat wszystko bylo ok. A teraz po 2karmieniach taka masakra. Piersi sa male bo z 0 zrobila mi rozmiar a niestety tylko 230ml.podobno tak trzeba bylo ,nie wnikam bo mogla te 300 zapodac ,jak mi zeszla opuchlizna to piersi zostaly malutkie jak przed .nawet biustonoszy nie zmienialam.po operacji nie cierpialam ,moze 3 doby i bylo ok. Ale ,ze teraz mimo tak malych wkladek jest implant pofaldowany i nabral plynu 100%-taki mam opis z usg .bylam u innego lekarza ale ,,poprawek po innych nie podejmuje sie,,.Znacie /polecacie kogos w Katowicach lub okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×