Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Liv87
No wlasnie moj doktor mowi ze nic nie jest do konca zycia mimo ze producent zapewnia i ze wlasnie ze wzgledow zdrowotnycj powinno sie po takim czasie wymienic. Moja operacja zbliza sie wielkimi krokami. Zanim mialam wyznaczona konsultacje to bylam na 100% pewna ze tego chce i potrzebuje miec cycki haha a teraz im blizek operacji to tym wiecej watpliwosci czy aby napewno tezgo potrzebuje i czy to dobra decyzja. Czy tez tak mialyscie ze jak zblizal sie termin operacji to mialyscie watpliwosci czy faktycznie dobrze robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wątpliwości, dziwne by było gdyby ich nie było. Jednak to było moje marzenie a nie wiem ile życia mam przed sobą wiec nie zamierzam rezygnować z marzeń. A co będzie za 20 lat???? Nikt tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
A ile juz jestes po? Mozesz napisac cos wiecejjak wygladaly pierwsze dni po operacji, czy bardzo bolalo? Kurcze mam 2 dzieci z czego jedna ma tylko 2 latka. Bede miala przez tydzien pomoc i zastanawiam sie czy po tygodniu dam juz rade dziecmi sie zajmowac. Nie wliczam w to noszenia. Chodzi o inne podstawowe czynnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
hej, jestem miesiac po, pierwszy tydzien jest najgorszy, ale podstawy po tygodniu sama zrobisz, ja mam 2 dzieci, mlodsze ma 4 lata, dopiero teraz zaczynam go po trochu nosic jak chce, ale mycie ubieranie i [posilki to bez problemu. nie mowie oczywiscie o dzwiganiu czy jakims konkretnym sprzataniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojas
K29 a czy też tak miałaś w nocy i nad ranem ze piersi były jak kamienie i nie dałam rady wstać z łóżka. W dzień jest super tylko te noce są koszmarne. To mój 5 dzień od operacji. Mam nadzieję że będzie tak jak mówisz bo też mam 2 dzieci, jeden roczniak a drugi 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranki są najgorsze. Potem się rozchodzi. Jak masz pomoc to obowiązki codzienne Noe są straszne. Fakt, że ja przez 2 tyg zajmowałam się tylko sobą, bo dzieci zostały w domu z mężem a ja byłam w PL na operacji sama. To był trudny czas bo tęskniłam, ale bez trudu doszłam szybko do siebie. Wszystko miałam podane i zrobione. Na pewno to przyspieszyło gojenie się ran i powrót do sił. Przez 2 tyg najlepiej ograniczyć obawiazki domowe do minimum żeby nie wydłużyć okresu rekonwalescencji. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Ja juz jestem 2mce po operacji. Teraz to już bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojas
Fakt jak się rozchodzi to jest okey, najgorzej wstać z łóżka. Ciekawi mnie kiedy będzie można spać na boku bo na wznak to mi nie pasuje bo kręgosłup boli. Tak myślę że jak będzie czas wymiany implantów za 20 lat to chyba się już nie podejmę z racji wieku. Może za ten okres wymyśla jakieś nowe sposoby na jędrne pełne piersi ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ok 4 tyg zaczęłam spać na boku. Na początku mniej, a z czasem coraz więcej. Ja liczę na to ,ze będzie tak jak zapewniał mnie mój lekarze, że nie będzie konieczności wymiany. Będę przed 60tka wiec nie sądzę żebym się operowała ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
A jak radzilyscie sobie ze wstawaniem z lozka? Ktos wam pomagal czy mialyscie jakas specjalna technike?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spalam na sofie typu wersalka, bez rozkładania. Wstawalam sama, podpierając się łokciem i chwytalam się druga ręką oparcia. Poza tym śpi się w pozycji polsiedzacej wiec bez trudu wstaniesz. Kombinowalam ile się dało. Po tyg juz umyłam głowę nad wanną. ...sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
tak tez tak mialam, przez pierwsze 4 dni mąż musial podniesc mnie z łózka bo nie moglam nawet reka ruszyc i bol straszny, piersi jak kamienie, po wstaniu powoli drobne czynnosci wykonywalam. moim zdaniem przezyc pierwszy tydzien i bedzie juz z gorki.:) lekko na boku tak po 3 tygodniu zaczelam spac, lekarz mowil ze jest to indywidualna sprawa, jak cie nie boli to mozesz, na piersiach to sie szybko nie odwaze:) piersi beda sie zmieniac, dobrze jest robic zdjecia tak co tydz lub dwa, zauwazycie duze roznice ksztaltu. jesli chodzi o wymiane, to moj lekarz takze mowil ze jedynie jesli uszkodzenie implantow lub jakies zmiany ksztaltu, a tak nie trzeba wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
pierwsze 4 dni maz mi pomagal wstawac, a pozniej obralam sposob zeby sobie radzic (maz codziennie z pracy nie bedzie przyjezdzal:) ) łapalam sie za kolano lewej nogi dwoma rekoma i jak bujaczka odrazu siedzisz:) po tak 8-9 dniach juz sie podnosilam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv87
Ja dzisiaj ide na ostatnia konsultacje przed operacja. Operacja w nastepny wtorek. Musze dzis zaplacic juz calosc za operacje wiec jak to zrobie nie bedzie juz odwrotu. A tak sie boje. Czytam wlasnie te wszystkie papiery ktore dostala i pisze tam ze znieczulenie moze spowodowac smierc. Mowil wam lekarz jak duze jest ryzyko ze cos sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ryzyko jest..slyszalas o tej dziewczynie ktora przed slubem poszla odessac sobie tlusz nawet przyszla tesciowa dala jej na to pieniadze I dziewczyna zmarla na stole....mowili 2 tygodnie temu ...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
Po pierwsze ta dziewczyna co zmarła nie zrobiła badań po drugie chirurg w Warszawie jej odmówił powiedział aby najpierw schudła 12 kg i dopiero wróciła ona jednak się uparła i szukała dalej znalazła w Częstochowie co zrobił jej za jednym razem dwie operacji nie zlecając jej badań itp Wiec jeśli się czegoś nie wie to nieładnie jest tak straszyć i niepotrzebnie napędzać (gość) nie martw się przed każda operacja z narkoza taka informacja jest nawet jak operujesz zwierzaki Jednak jeśli masz dobrego lekarza anestezjologa i dobre wyniki to nic się noe stanie Ja miałam robiony nos tez się b bałam ale wszystko Ok Teraz chce tez piersi zrobić i tez wiadomo narkoza najbardziej mnie przeraża ale wybrałam takiego lekarza ze przestaje już się tym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojas
Ja miałam operacje w zeszła środę i dalej z rana muszę sobie pomóc ze wstawaniem z łóżka tez jak koleżanka trzymając się za kolano ☺ Jutro jadę na zmianę opatrunku i to jedyna chwila kiedy mogę zobaczyć piersi w całości i ulga aby na chwilę ściągi mi pas uciskowy która bardzo uwiera. Mąż juz czeka z niecierpliwością aż ujrzy mnie z nowym biustem, najlepsze jest to że na wskazania po operacji jest punk aby wstrzymać się z sexem przez 6 tygodni ☺ Wątpię aby mąż wytrzymał jak ujrzy mnie z takimi piersiami bo małe nie są 495ml, czyli z tego co Pani doktor mówiła to 75E .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
zgadzam sie z wypowiedzia Andzzella, mi lekarz mowil ze operacja piersi jest najmniej narazona na jakiekolwiek powiklania, tez mialam wielkie oczy jak czytalam te dokumenty, ale jak masz dobrego lekarza ktory dba o wszystkie twoj***adania, prowadzi wywiad itd bedzie ok. nie ma co nakrecac sie na operacje i znieczulenie bo to wcale nie jest straszne, pozytywne myslenie:) pozniej bedziecie mega zadowolone, a wasi faceci tym bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
narkozy nie ma co sie bac, jesli masz wszystkie badania i lekarz wie co robi to bedzie ok, ja mam w sobote kontrole u lekarza, bedzie prawie 6tydzien po operacji, blizny po szwach tez juz ładnie wygladaja. ja jestem zadowolona i nie żałuje ze sie pokroiłam, fakt ze pierwszy tydzien byl ciezki, ale minelo. ogolnie forum nie zawsze dobrze dziala, bo pisalam wczesniej wiadomosc i nie wczytalo jej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum ,ale temat stary . Od dziecka marze o nowych piersiach i chyba nadszedl wreszcie ten czas. Chcialabym zasiegnac waszej rady odnosnie lekarza . Kiedys juz pracowalam nad tym tematem i znalazlam swietnych lekarzy na poludniu Polski. W tej chwili najlepsza opcja dla mnie bylaby jakas klinika w Szczecinie stad moje pytanie , czy mozecie mi kogos polecic ,jakas klinike lub dobrego lekarza . Kompletnie nie znam tego rejonu . Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum ,ale temat stary . Od dziecka marze o nowych piersiach i chyba nadszedl wreszcie ten czas. Chcialabym zasiegnac waszej rady odnosnie lekarza . Kiedys juz pracowalam nad tym tematem i znalazlam swietnych lekarzy na poludniu Polski. W tej chwili najlepsza opcja dla mnie bylaby jakas klinika w Szczecinie stad moje pytanie , czy mozecie mi kogos polecic ,jakas klinike lub dobrego lekarza . Kompletnie nie znam tego rejonu . Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, zgłaszam się z gorącą prośbą o wypełnienie ankiety badawczej. Chciałabym poznać opinię kobiet na temat możliwości karmienia naturalnego po operacjach piersi. Ankieta skierowana jest do wszystkich kobiet bez ograniczeń. Wypełnienie zajmie kilka chwil. Zapraszam serdecznie i dziękuję za pomoc usmiech.gif https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc8 s-tV8vFZ7yKJYsYL8UgbcX4yJLWHErECwXaK-9lNA-OkA/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Hej Agnes, ja będę robić w Szczecinie u dr Dmytrzaka. 2maja wiec dam Ci znać jak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam obawy, żeby poddać się operacji, ale posiadanie większego biustu było bardzo silne, dlatego zdecydowałam się na wizytę u dr Jędrys. Poradziła, że w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem będą implanty. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale powiem, że teraz, jak się wszystko zagoiło, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Wtorek coraz blizej a mnie juz brzuch boli ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Darsianka, dzieki za wpis ;-) mozesz napisac cos wiecej , jak bylo na wizycie , co Ci zaproponowal lekarz, jaki implant itd? Ja chcialabym okragly ,te mi sie podobaja najbardziej. Jestem dosc wysoka 176 cm i waze teraz 64 kg , czytam ze dziewczyny przy tym wzroscie i wadze maja implanty po 495 , wydaje mi sie to sporo. Ale jak juz zrobie to tez bym chciala zeby bylo widac i zebym byla zadowolona wreszcie ze swoich piersi ;-) Czytalam wlasnie o tym lekarzu Dmytrzaku i o dr Sliwinskim opinie . Duzo jest dobrych opinii o Sliwinskim, ale tez ze robi duze naciecia i ze zostaja spore blizny. Podobno jest dobry w poprawkach i rekonstrukcjach. O Dmytrzaku wiem troche mniej , ale chetnie sie dowiem wiecej . Jesli mozesz napisz prosze tutaj lub na mojego maila jesli masz ochote . Z gory dziekuje i pozdrawiam . Moj mail niusia78@ interia.eu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Co sie dzieje z tym forum, albo nie zamieszcza wpisow albo je ucina. Katar sie do mnie przypaletal. Znacie jakies domowe sposoby zeby szybko sie go pozbyc. Operacja juz we wtorek a niechce przekladac jej z powodu kataru. Nie moge brac zadnych lekarstw przed. Hmm lekarza podobno mam dobrego w kazdym badz razie nie ma zadnej zlej opinii na jego temat a on sam twierdzi ze jest ekspertem w tej dziedzinie i specjalizuje sie w operacjach i rekonstrukcjach piersi. A powiedzcie jeszcze czy np w drugim, trzecim dniu po operacji bede w stanie zrobic sobie sama np herbate. Mozna ruszac troche tymi rekoma czy wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liv87 Mam to samo, katar męczy mnie juz trzy tygodnie tyle ze ja mam dopiero 8 maja. Nic mi nie pomaga, miałam sobie porobic badania wczesniej z czystej ciekawości i niestety nie mogę. Nie wiem kiedy mi przejdzie a bralam juz wszystko co możliwe. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchy rękami są możliwe ale ograniczone. Herbatę na pewno sobie zrobisz. Tylko czajnika nie zalewają do pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ucina wpisy. Napstrykalam się jak głupia żeby napisać a tu dwie linijki wstawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×