Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Jestem jeden dzień po zabiegu i bardzo szczęśliwa.Dziewczyny owszem boli ale nie ma tragedii.miałam maleńkie a prawie nic,a teraz 70 d implanty 410 cc i są cudowne.Pewnie troszkę zmaleja ale mam nadzieję że nie za dużo.Nie ma się co bać jak coś mogę pokazać zdjęcie na maila.nie bójcie się nie jest tak straszenie a efekt meeeega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Gość podeslij fotke monia022@tlen.pl ja chce 400ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ból musi być niestety... mniejszy czy większy, ale jest... Ale w sumie warto :D piękno wymaga poświęceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renula
Witam. Ja tez bardzo chce powiekszyc piersi. Bylam na wizycie termin mam umowiony. Implanty wynrane. Tylko niepokoi mnie jeden fakt. Bo mam male a teraz. Chirurg do mojej figury 164cm I 48 kg wybral implanty anatomiczne 290 . Lub 280 .z szoku dokladnie nie pamietam. A pytanie brzmi jaki beda pozniej w dotyku czy beda duzo roznic sie od naturalnych I czy beda sie ruszac podobnie jak naturalne. Opiszcie jak wasi mezowie ocenili efekty w dotyku I ogolnie czy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tak . Z tego piszesz to jesteś dośc szczupłą osoba i uważam ,zę ten wybór jest słyszny . Na dobra sprawę te implanty tez Ci się muszą zmieścić ;) Choc ja bym wybrała bardziej okrągłe implanty niż anatomiczne . Te drugie wychodza mniejsze . Pogadaj jeszcze z lekarzem byś potem nie żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renula
Pytalam wtedy o okragle I tez wieksze. I nie ma szans wsadzic wiekszych a okragle by mowil zeszpecily mnie. Zalezy mi teraz jakie będą w dotyku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
hej, moge ci powiedziec z wlasnego przykladu, bo ja mialam 285ml tyle ze okragle, wyszlo mi C, proporcje mniej wiecej te same mamy, ogolnie w dotyku sa miekkie, wygladaja naturalnie, nie jak pilki, caly czas sie zmieniaja, jest 7 tydz po i jak juz powoli biegam czy skacze po schodach to "podskakuja":) jak normalne, mąż jest mega zadowolony,a implant tylko ty sama wyczujesz, i ja tez bym ci polecila implat okragly bo anatomy raz ze wychodza mniejsze to tez jest ryzyko ze sie przekreca i wtedy znowu na stół i krojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
do "gosc" ja jestem 7 tyg po zabiegu, i moja tez lewa piers jest minimalnie wieksza i tak jakby wyzej, ale lekarz mi mowil ze piersi beda caly czas sie ukladac i moze to potrwac 6miesciecya nawet i do roku, zalezy od regenaracji i organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renula
Dzieki skoro mówisz ze są. Super w dotyku i dla męża tez to mój tez powinien być zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam lekarz mowil czy kiedys bedzie potrzeba wymiany implantow czy Nic nie wspominal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renula
A jak wam lekarz mowil czy bedzie trzeba wymienic Te implanty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renula
A jak lekarz wan mowil czy trzeba kiedys wymienic implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie jak to wygląda po latach? Powiedzmy u kobiet po 60-tce. Tylko nie mówcie ze w tym wieku będziecie miały gdzieś wygląd bo kobieta chce zawsze wyglądac dobrze. Chirurg mówił mi, że najstarsza pacjentka której wszczepiał implanty miała 65 lat. Będzie zwis i pod spodem balon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kataris - miesiac temu przeszlam operacje powiekszania biustu u dr Dydymskiego. Jestem bardzo zafowolona z efektu. Piersi sa idealne. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Do Gosc - a jakie masz implanty ? W ich wyborze zaufalas Doktorowi czy to byla Twoja decyzja. Pytam bo mi zaproponowal okragle ale nie wiem czy anatomiczne nie beda bardziej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Dydymskiego gdyż jest niechlujny i niestaranny szwy po tym "chirurgu" wyglądają jak u Frankensteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam okragle implanty i wygladaja naturalnie, poniewaz sa dobrane do sylwetki. Dr Dydymski potrafi dopasowac odpowiedni rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o blizny dr Dydymski dodatkowo robi laser dzieki ktoremu sa mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:55 adwokat partacza w akcji,ten chirurg za co wię wezmie to spieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość podeślij fotkę jak możesz jak to wygląda Zaraz po operacji wojcik27@o2.pl ponieważ też będę miała robione i chciałbym to zobaczyć. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o opinię o dok Januszu Gresse -Łyko z Warszawy ponieważ chcę aby on mi robił zabieg bo z tego co się orientowałam to jeden z lepszych specjalistów . I jeżeli któraś z Was była jego pacjentką bardzo bym prosiła o przesłanie zdjęcia jak to zrobił i wogóle o opinię. Wizytę mam za miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 665
Hej dziewczyny. Ja jestem 12 dni po zabiegu. Przy wzroście 166 i 50 kg mam Implant 315 Motiva pod mięsień.Piersi wyglądają przepięknie, robią się coraz mieksze:-) Jeśli chodzi o ból to go nie odczuwam można nazwać to bardziej dyskomfortem ponieważ czuje jedynie czasami lekki swędzenie i pieczenie w okolicy szwów. Co do prac domowych to wykonuje wszystko, wiadomo boje się czasami coś robić ale przy dwójce dzieci nie da rady nic nie robić. Za dwa dni ściągnięcie szwow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny implanty Allergan czy Mentor? Czy któraś z Was była operowana przez Macieja Charazinskiego z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 5 dni po i czuję się całkiem ok., najbardziej dokuczaja mi bolace plecy. Odczuwam też delikatny ból w miejscu nacięcia. Po tych 5 dniach myślałam, ze ból jest o wiele większy, a to wszystko chyba przez to, że nie potrzebnie naczytalam się wielu opinii na forach ;) W sobotę będę sciagala sobie plastry z blizn i już się nie mogę doczekać aż wezmę cała prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha z czym sumieniem mogę polecić doktora Zacharę. To jest lekarz z powołaniem, aż trudno jest mi go opisać słowami. Jego dzieła można oglądać na jest istagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość no widzisz - u każdego jest inaczej, jednego mocno boli innego prawie wcale, wiadomo że każdy organizm jest inny, więc nie ma, co się sugerować. Ale nie można też powiedzieć, ze po zabiegu jest się w superformie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy też jak kto znosi ból. Na pewno nie można się nakręcać dziewczyny i mieć świadomość, że po zabiegu trzeba dać sobie czas na dojście do siebie i regenerację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani gość która miała operację 5 dni temu z postu.. bardzo bym prosiła Panią o kontakt w e-mail ponieważ mam kilka ważnych pytań. Proszę napisać na mojego wojcik27@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×