Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość agnes551
Jestem umówiona na operację u Niemkiewicza,czy ktoś jeszcze robił u tego lekarza,bo chcę większe zrobić 400ml .Ale cały czas się waham ,bo czytałam różne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Myslicie,że nie przesadzam z rozmiarem,bo lekarz zaproponował 375ml ,a ja przekonałam go na400ml,bo chcę mieć większe niż "dostosowane do figury",myślałam nawet o 450ml.dodam,że mam160 cm wzrostu i jestem szczuplej budowy ciala.Ale zawsze miałam za male piersi,więc teraz chcę mieć większe.Co o tym myślicie i o wyborze lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes551 mi robił dr Niemkiewicz i jestem zadowolona z zabiegu i efektu. Dobrze wspominam wizyty przed zabiegiem. Radzę Ci posłuchać jego rad i zaufać. Ja też radziłam się lekarza o rozmiar, on niestety wie lepiej niż my, czy większy rozmiar pasuje, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden ból czy mały implant czt duzy.Większy zawsze jest ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
ŚlicznotkaNR1,a Ty ile masz wzrostu i jaką budowę ciała,bo widzę,że miałaś zrobione 450ml,czy na pierwszej konsultacji nie robił pomiarów,tylko na "oko"określił wielkość implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Ja miałam 495ml anatomiczne przy wzroście 177cm i 65kg. Na początku wydawały się olbrzymie jak były spuchniete. Na dzień dzisiejszy robiła bym większe. Większość osób mówi że wyglądają naturalnie i wcale nie są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy, nie wie, czy wybrac anatomy czy okragle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Monjas a u kogo robiłaś,jakie miałaś cięcie.Jeszcze się zastanawiałam ,czy nie pojechać do Łątkowskiego do Polanicy,ma dobre opinie. Czy ktoś wie w jakim przedziale cenowym robi implanty okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże okragłe są sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - z tym wyborem to musisz lekarza zapytać, bo wiadomo zależy od budowy i tego jaki efekt chcesz osiągąć ;) Tak po prostu to trudno doradzić, co bedzie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Monjas, a u kogo robiłaś? Zastanawiałam się czy nie pojechać jeszcze do Łątkowskiego do Polanicy,czy ktoś robił u niego .Jakie ma ceny za okągły implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Monjas, a u kogo robiłaś? Zastanawiałam się czy nie pojechać jeszcze do Łątkowskiego do Polanicy,czy ktoś robił u niego .Jakie ma ceny za okągły implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Monjas, a u kogo robiłaś? Zastanawiałam się czy nie pojechać jeszcze do Łątkowskiego do Polanicy,czy ktoś robił u niego .Jakie ma ceny za okągły implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Nie mogłam wysłać wiadomości, a jak wysłały się to cztery prawie takie same,sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tydzień po operacji. Implant mentor 275cc okrągły pod mięsień. Polecam dr. Mateusza Zachara z Polanicy Zdrój. Operacje również przeprowadza koło Nowego Targu w Waksmundzie- Medical Clinic Podhale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Agnes robiłam u dr Anny Olender w Żarki Letnisko pod Częstochową. Znana Pani doktor, co prawda nie jest tania ale chyba na takich rzeczach się nie oszczędza. Robi tylko implanty Mentor anatomy pod mięsień z cięciem pod biustem. Dobiera implanty indywidualnie, mnie od początku zaproponowała 440 lub 495 , podczas operacji zdecydowała na większe. Piersi miałam rozmiaru A po dwóch kamieniach. Przed ciąża były jędrne C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz załozone implanty co masz tylko C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
C miałam przed ciąża, teraz mam duże D. 495ml anatomy mentor cpg323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. czy któraś z was robiła piersi w klinie SZczyta? u doktora Potockiego??co myślicie o nim?? niedługo mam konsultację u niego i zastanawiam się czy dobrze wybrałam. polecacie??jest ktoś kto robił piersi u niego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konkretnie chcesz u nich? warto wybrać isę na parę konsultacji - może akurat zmienisz zdanie, moze inny lekarz Ci podpasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
U potockiego najbliższy terminy operacji to październik 2018 dlatego ja zmieniłam na dr Jarlinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K29 - czy możesz powiedzieć coś więcej o prof. Witmanowskim i o klinice w poznaniu? Czy jesteś zadowolona z efektów operacji? Jestem umówiona do niego na konsultacje na 26- maja ale mam wątpliwości - mało opinii, terminy bardzo szybkie, cena tez nie wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
czy nikt nie wie ile kosztuje operacja powiększania piersi u Łątkowskiego w Polanicy,chcę wybrać się tam na konsultację w maju,tylko czy mnie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes551 - Koszt operacji łącznie z narkozą, nocą pobytu na sali pooperacyjnej, opatrunkami, biustonoszem pooperacyjnym waha się od 15-900 do 17-800 złotych.W Polanicy nie ma możliwości płacenia w ratach. Konsultacje odbywają się w wybrane środy od godziny 11 do 15. Prosimy tylko 1-2 dni przed konkretną środą,w którą ktoś chce się pokazać, telefonicznie upewnić się czy konsultacje będą odbywały się na pewno. Terminy operacji wpisuje się Z minimum 6 miesięcy wcześniej. :) - taka odp od nich dostałam, bo też interesowałam się żeby tam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Dziękuję mromonza za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Czesc :) jak Wasze otoczenie zareagowało na powiekszenie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Katarins moje przyjaciółki pozytywnie, większość po dzieciach też chciałby powiększyć piersi. Reszta póki co nawet nie poznała, może dlatego że mamy zimną wiosnę i nie eksponujemy jeszcze naszych biustow. Nawet jak znajda się negatywne opinie to albo z zazdrości albo z złośliwośći. Ja akurat mam to w d.... Robię to dla siebie a nie dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strasznie marzę o implantach, na razie jeszcze mnie nie stac na nie, zwłaszcza ze po 2 porodach mam inny wazniejszy problem ginekologiczny i musze miec dosc poważna operację chyba prywatnie też :/ ale tak czy owak, mam nadzieje ze szczesliwie dołącze do szczęśliwych posiadaczek biustu najmniej C - mam 176cm wzrostu i po ciąży prawie 70kg wagi (wygląda to ok) ale ten mały sflaczały biust to wstyd pokazać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Juz nie dlugo mam operacje i powiedzcie prosze czy stanik pooperacyjny mocno sie odznacza pod ubraniem? I ogolnie jak to sie prezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×