Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Co myślicie o powiększeniu piersi w wieku 20 lat? Jest to mój wielki kompleks, ponieważ piersi praktycznie nie mam i wstydzę się swojego ciała. Czy może lepiej zaczekać tak do 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im jesteś młodsza tym lepiej, ja mam 23 lata i robie teraz tylko ze względu na to że dopiero uzbierałam kasę potrzebną na operacje. Jeśli zle się czujesz z tymi które masz to zrób to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 665
Katarins sam stanik się nie odznacza lecz jeśli będziesz musiała nosić pas to wtedy ciężko go ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musicie brać pod uwagę ,że piersi czasami bardzo zmieniają się po ciążach i karmieniu piersią co spowoduję konieczność wymiany implantów bądź korektę piersi. Ja trzy tyg temu dopiero zrobiłam piersi po 4,5 roku karmienia dwóch córek. Przed ciążami miałam malutkie piersi takie A a podczas karmienia D. Po zakończeniu karmienia został tylko zwis skóry:( Teraz wypełniliśmy to implantem 315 i wyglądają przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Ania 665 Dziekuje za informacje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! na pewno wyglądają super! mam nadzieję ze dobrze się noszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawarana
Cześć dziewczyny :) W zeszłym roku robiłam zabieg powiększania piersi w warszawskiej klinice Wilmed. Zabieg wykonywał specjalista plastyk prof. Szychta. Biust powiększałam z miseczki A do miseczki C. Implanty mam umieszczone nad mięśniem piersiowym. Pierwszy tydzień jak dla mnie masakra -ból nie do opisania, ustąpił po ponad 2 miesiącach. Z efektów ubocznych miałam przez jakiś czas mega wrażliwe brodawki sutkowe i bardzo twarde piersi. Teraz jestem prawie rok od zabiegu i cieszę się pięknymi, jędrnymi piersiami :) W końcu założenie bluzeczki z dekoltem sprawia mi radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszka83
Cześć dziewczyny. Ja zrobiłam piersi w lutym u doktora Sierocińskiego w Katowicach. Piersi są idealnie równe a blizna malutka. Zaszalałam, bo mój nowy rozmiar stanika to 70F. Już zapomniałam jakie miałam przed operacją. Jeszcze jestem na etapie luźnych ciuszków, ale przyznam, że i tak to dodaje pewności siebie. W biodrach mam tyle samo centymetrów co w biuście więc proporcjonalnie wyglądam. Szczerze polecam doktora Marcina Sierocińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając odpowiedzi, dochodzę do wniosku, że niektórzy nie mają bladego pojęcia o zabiegu powiększania piersi. Proponuje poczytać trochę o samym zabiegu np tutaj: https://beautyexpert.pl/blog/ zanim się wypowie w jakiejś kwestii. Oczywiście to tyczy się tylko niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając odpowiedzi, dochodzę do wniosku, że niektórzy nie mają bladego pojęcia o zabiegu powiększania piersi. Proponuje poczytać trochę o samym zabiegu np tutaj: https://beautyexpert.pl/blog/ zanim się wypowie w jakiejś kwestii. Oczywiście to tyczy się tylko niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buniowa
Cześć dziewczyny! Dziękuję za wszystkie Wasze posty, które są bardzo pomocne:) Za dwa tygodnie mam konsultacje u dr. Piotra Osucha czy może któraś z Was jest po operacji w jego klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwa miesiące po powiększaniu i podniesieniu piersi u Dr Zachary! Zabieg miałam robiony w Polanicy. Piersi są piękne i rozm idealny, a zaufałam tutaj w 100% Doktorowi, bo sama nie wiedziałam czego chce :) Żałuje tylko, ze tak późno podjęłam decyzje! Jestem mega szczęśliwa!!! Polecam Doktora Zacharę ma duże wyczucie estetyki, jest bardzo opiekuńczy i robi kawał dobrej roboty! Mam nadzieje, ze moje piersi kiedyś zawitają do jego galerii na instagramie, bo uważam, że są piękne i zasługują na takie wyróżnienie, a podobno potrzebują jeszcze trochę czasu żeby być idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Tak sobie myślę , moze wątek zamkniemy a jakiś nowy założymy ?:) kolejną część ? co myśliccie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etie
Długo zastanawiałam się czy powiększyć piersi, bo niestety natura mnie nie obdarzyła zbyt hojnie. Polecono mi klinikę dr Olender http://drolender.pl w Żarkach Letnisko. Wybrałam się na konsultację i dr Olender z miejsca wzbudziła moje zaufanie. Zdecydowałam się na zabieg w i w tym momencie uważam, że nie mogłam zdecydować lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka, a czemu chcesz zamykać? źle Ci tu? fakt dużo jest podstron...ale czy to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji. Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany. http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, wczoraj miałam konsultacje, za 5 dni już operacja, natomiast implant, który wybrałam nie daje mi spokoju, wyjściowo mam A 70 pod biustem i 80 w biuście, chciała bym D. Implant mam mieć 330ml ale raczej to będzie takie C niż D.. Miała któraś z was podobny stan wyjściowy i tyle ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po konsultacji u plastycznego okazało się że nie da rady powiększyć mi piersi o więcej niż rozmiar ;( że względu na asymetrie i niewielki rozmiar samego biustu. Czy jest jakaś metoda na rozciagniecie skóry piersi? Pomocy ;( bo wydać 16 tys na jeden rozmiar to jestem załamana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty okrągłe, proponował mi większe implanty, miałam wybór, ale znowu wydały mi się za duże.. A teraz chyba żałuje, że może wyjść C a nie D, w sumie konsultacja była taka na szybko, więc miałam niewiele czasu na przymierzenie i wyobrażenie sobie jak to będzie wyglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała któraś z Was taką sytuacje, że zmieniała wielkość implantów przed operacją na inne niż te, które wybrała na konsultacji? Myślicie, że była by taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
przed samą operacją? nie wiem czy to możliwe...w końcu oni zamawiają te implanty....nie wiem czy tak z marszu da się zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Czesc. Na konsultacji mialam wybrane implanty okragle 375 ale w dniu operacji zmienilam na 400 i nie bylo problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 665
Ja również miałam wybrane na konsultacji 330 ml a już na stole zapiebiegowym po cięciu lekarz stwierdził że mam za mało miejsca na taki Implant i wsadził 315. Początkowo byłam zła ale zależało mi na naturalnym wyglądzie a podobno tamten większy wychodził by ponad wyznaczone granice i wyglądałoby to nieładnie. Na dzień dzisiejszy jestem mega zadowolone. Są proporcjonalne do całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał takie w magazynie . Różnica 15 ml to objętość 1/4 ołówka. Wcisnąć można wszystko, i stąd te wiadomości o zbyt małej "kieszeni". Może być problemem przy różnicy 100-i więcej ml a nie przy tak małej pozdrowienia od plastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo polecacie z okolic wrocławia? któraś może robiła u lekarza z wrocka? wiem że dobre opinie mają jarlinski, knast, knakiewicz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 665 Fajnie, że jesteś xzadowolona. Ja wychodzę z założenie, że lekarz zawsze wie lepiej, bo ma doświadczenie i wiedzę. Warto się jego słuchać, bo przecież nie ma w tym interesu, żeby nam źle doradzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moze kogos to zaintersuje nie zwiazne z tematem ale moze jednak.Ja powiekszylam moje piersi z malego A na pelne B w 2 miesiace dzieki tym tabletkom http://nplink.net/cRUrYkvA tez myslalam o zabiegu.Te tabletki zawieraja naturalne fitoestrogeny ktore powiekszaja kobiece piersi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak nie miałam możliwości zmiany, bo miał już zamówione 330ml okrągłe wiec takie mi wsadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, miałam spore obawy bo to w końcu operacja 'upiększająca' ale po konsultacjach z doktorem Łątkowskim rozwiązałam swoje wątpliwości. Po zabiegu bolało, ale jak doszłam do siebie to mogę powiedzieć że zdecydowanie było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×