Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Witam. Jestem umówiona na konsultacje u dr. Ireneusza Łątkowskiego na operację powiększenia piersi, czy któraś z was była operowana w Polanicy? Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkąd zrobiłam sobie piersi jestem mega szczęśliwa ;) jestem pewniejsza siebie , nie wstydzę ubrac sukienki z dekoltem czy stroju ;) I co jeszcze ważne ,ze mojemu partnerowi sie bardzo podoba ;) akceptował mnie taką jaką jestem ale taka po rekonstrukcji bardzo mu się podobam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabela
Czesc dziewczyny, mam pytanie kiedy można kupić sobie stanik z fiżbinami ? i kiedy można przestać spać w staniku pooperacyjnym ? dodam tylko że 19.12 minęły 3 miesiace od mojej operacji i że czuje sie super :-) Z gòry wielkie dzięki buziaczki dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaEm
Mysle, ze juz mozesz spokojnie kupować taki stanik. Ja na przyklad jestem 3 tyg od zabiegu i lekarz pozwolił mi na swieta i sylwestra założyć normalny stanik z fizbina, a ostatecznie zrezygnować z tego pooperacyjnego mam po 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staniki z Nike dają super radę. Teraz jak mam większy biust to lubię chodzić na basen albo na siłownię. Ale sportowy stanik to podstawa, bez niego nawet nie ma co biegać czy ćwiczyć. Później bolą piersi i nie wygląda to fajnie jak na zajęcia się nosi normalny stanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski Tomasz podaje się za kompetentnego lekarza, ale to co mi zrobił ze sztuką chirurgii plastycznej nie ma nic wspólnego. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski T. uważać mam z nim fatalne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexualne?? ma za małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkacha
9.11 powiekszalam piersi u dr Kubasika w Poznaniu. Pojemność miała byc 265 i 300 że względu na asymetrie. I tu pojawia się problem ponieważ pan doktor zamiast 265 włożył 285 i asymetria pozostała. ..Mam implanty okrągłe motiva-nowość na polskim rynku więc mało o nich na internecie.Są miękkie jak naturalna pierś i ergonomiczne czyli zachowują się jak naturalne w zależności od ułożenia ciała. Operacja i rekonwescencja u mnie przebiegły wzorowo.Jedna blizna trochę ciągnie mam zalecenie jej masowania. Ogólnie wielkość nie zachwyca, nie chciałam dużych piersi jednak teraz po tym wszystkim zdecydowałabym się na większe. Koszt operacji 16100 to bardzo wysoka cena i dlatego jak już się na nią ktoś decyduje to z efektów powinien być mega zadowolony a ja niestety nie mogę tego powiedzieć.. Rozmiar stanika to u mnie 75 D E lub 80 C D-wszystko zależy od firmy.. Z triumpha mam stanik 75E :) Jeśli ktoś chce się ze mną podzielić spostrzeżeniami lub ocenić efekt proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypromowany złotousty Kubasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów kremy ujędrniające i "powiększające" biust - o ile jeszcze jestem w stanie uwierzyć w ujędrnianie masażem i kremem o tyle jeśli chodzi o powiększanie biustu to znam tylko jedną skuteczną metodę - zabieg powiększania piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mam pytanie. Czy wiecie moze czy moge wykonać usg piersi dzień przed operacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkacha
A dlaczego nie? Opis i wynik usg dostajesz od ręki więc nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi też się wydaje, że jeśli chcecie mieć większy biust, to nie ma co wierzyć w serum czy jakieś kremy. Też stosowałam róźne preparaty na powiększenieu biustu i uważam, że to tylko strata pieniędzy- i tak nie widać żadnego efektu. Zabieg powiększenia biustu dopiero może powiększyć biust. Wiadomo, że nie jest to tnai zabieg, ale jak chcecie mieć większy biust to warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski T. nie polecam nie wiem za kogo ten facet się uważa ale do chirurga plastycznego mu daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia czy to serum jest może do kpienia gdiześ stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej dziewczyny ćwiczeniami ujędrniać biust? Przy okazji jeszcze inne części ciała na tym zyskają :) Choć wiadomo jak jest z tym ćwiczeniem- trzeba się zebrać i zmobilizować :D w kremy i serum to też raczej nie wierzę. Tak jak piszesz Joasia mogą ewnetualnie ujędrnić. Ale jak jest drogie to serum to chyba lepiej przerzucić się na sport i fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ze ślicznotką ;) Najlepiej ujędrniać ćwiczeniami ;) a z kremami trzeba na prawdę uważać , większość z nich zawiera parabeny , które nie sa obojętnie dla naszego organizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zabieg w Poznaniu w Klinice Promienistej :) bardzo życzliwa obsługa i fachowe doradztwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, miała któraś z Was robione piersi u dr Żukowskiej w Łodzi? Już długo myślę o zrobieniu sobie piersi i byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Moze to glupie pytanie... ale o co chodzi z tym nie podnoszeniem rak do gory po operacji. Jak niby mam sie ubierac przez pierwsze tygodnie... i czy istnieja bawelniane podkoszulki nie wkladane przez glowe... mam zabieg za tydz i nie wiem jakie ubrania zabrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu ponad miesiac. Chodzi o obciazanie piersi a po operacji moja droga to najlepiej rozpinana koszule zaloZyc bo nie dasz rady podnosic rak do gory, Ba zebow nie bedziesz mogla sama umyc nie mowiac o wysikaniu sie. Kazdy ruch bedzie Cie tak bolal ze bd miala wraZenie ze umierasz spokojnie po 1,5 tyg minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny, czy któraś z Was robiła może operacje w artplastica szczecin? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie opinie mają ok tylko chciałam się jeszcze popytać, kogoś kto może miał tam operację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eolka a powinnam się obawiać? szukać innej kliniki tak napisałas "czy warto" i teraz się zaczęłam zastanwiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaEm
Błagam dziewczyny nie straszcie, ze zabieg jest cholernie bolesny i przez tydzien nic nie bedzie mozna przy sobie zrobic. Wiadomo, kazdy przechodzi zabieg inaczej, ale warto zauważyć, ze duża cześć z was lubi koloryzować swoje przeżycia. Nie mowie, ze wszystkie ;) Ja przeszłam zabieg ponad miesiac temu i ze swojego doświadczenia moge powiedzieć, ze najbardziej "bolało" mnie zdjecie plasterka przy wenflonie ;P Obudziłam sie po operacji, żadnych efektów ubocznych po narkozie, żadnego bólu, jedynie obolała klatka, uczucie jakby była obtłuczona lub miało sie spore zakwasy po ćwiczeniach. Sama wstałam 3 h po zabiegu do toalety, sama wieczorem weszłam pod prysznic, sama Umylam sobie zeby, sama 2 dni po zabiegu Umylam włosy nad wanna. Ruchy początkowo sa ograniczone i spowolnione ale nie umierałam z bólu. Jedynie na co moge ponarzekać to na bolący kręgosłup od spania na plecach. A i wszystkie noce przespałam bez stękania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Aga em... widocznie masz szczęście..ja przez 3 dnie ledwo wstawiłem z łóżka i chodziłam..wlosy umylam po tygodniu to samo z tabletkach przeciwbolowymi..a po 2 tyg już było w miarę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak pisze poprzedniczka. Ból odczułam zaraz po operacji i w nocy obudził mnie nad ranem - takie ciupanie w klatce piersiowej, jednak oczywiście dostałam środki przeciwbólowe. A później to wiadomo jesteśmy w okolicy operowanej całe obolałe jednak co to za ból w porównaniu z tym kiedy kobieta 2x przez porodówkę przeszła..:) Po operacji robiłam wszystko normalnie.. mam 2 letnią córkę więc bez podnoszenia jej się nie obyło..samochód też prowadziłam.. Reasumując kobiety które piszą że to taki straszny ból widocznie mają taki niski próg bólowy i na pewno nie rodziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×