Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość AgaEm
Hej dziewczynki, wlasnie wróciłam do domu, poki co czuje sie serio dobrze, mam nadzieje, ze uda mi sie podtrzymać ten stan lekami przeciwbólowymi. Nie ma co sie bać operacji, pamietam, ze kazali mi policzyć do 3, (trójki nie pamietam ) następnie cos mi sie śniło (a podobno to nie możliwe) i obudziłam sie juz w łożku na sali pooperacyjnej. Po 3 godzinach zostałam wypuszczona do domu, jedynie jutro mam sie pokazaćw klinice. Czuje sie odrętwiała, tak jakbym nie miała cycków i bolą mnie plecy od leżenia. Byłam przygotowana po poprzednich postach na MEGA BÓL, a poki co jest poprostu nieprzyjemny, taki jakbym przećwiczyła klatkę na siłowni. Poki co moge robic wszystko czyli, sama podnieść kubek, rozebrać kurtkę, skorzystać toalety. Rak nie podnosiłam do góry i poki co nie bede tego próbować ;) Implantów nie mam dużych, bo Nutrella 255cc i 375 cc. W razie jakichkolwiek pytan piszcie ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski T. - klinika Solumed - doprowadził mnie do dramatycznego stanu. Kompletna dewastacja, dziura, blizna. Każdy kto widział, co ten człowiek mi zrobił, zadawał jedno i to samo pytanie : jak chirurg..., chirurg plastyczny, lekarz, mógł doprowadzić kobietę do takiego stanu, do jakiego Dydymski doprowadził mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Aga Em to doskonale że jednak nie przechodzisz to wszystko całkiem łagodnie i bez wielkiego bólu. Także oby tak trzymać i mam nadzieję że będzie tylko lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaEm
Sama jestem zdziwiona, ze nie umieram z bólu. Cała noc przespałam, wczoraj wieczorem byłam w stanie sama sie jako tako umyć, rozczesać włosy, umyć zeby. A dzisiaj sama zrobiłam sobie śniadanie. Jedynie mam problem z podnoszeniem sie (łapie sie pod kolanami i podnoszę taka kołyska, bardzo pomocna pozycja, polecam :) ) i naciskaniem roznych rzeczy (klamki, dozownika od mydła, raczki od kranu itd). Moze to dzieki lekom przeciwbólowym. Mam brac paracetamol i pyralginę na zmianę co 3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i fajnie, że tak dobrze to znosisz ;) Jeśli chodzi o powiększanie piersi, jest kilka różnych metod, ale i tak podejmuje się decyzję po konsultacji z lekarzem. Ja myślałam, że dla mnie najlepszy będzie zabieg macrolane, ale po rozmowach z drem Piotrem Osuchem doszłam do wniosku, że jednak lepsze będą implanty, na które się ostatecznie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski T. - klinika Solumed w Poznaniu - nie życzę nikomu - koszmarne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski T., klinika Solumed w Poznaniu. Nie życzę nikomu. Straszne doświadczenie. Ostrzegam przed tym człowiekiem i miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaEm
Tez chciałam powiększyć macrolane ale jak usłyszałam o tym jak lekarze sie z tego wycofują, bo jest duzo efektów ubocznych to zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSarah
Dzień dobry czy którąż z pan mogłaby mi polecić jakaś dobra klinikę na Śląsku ? Mam wizytę 29.12 u M.Sierocinski, ale przeraża mnie fakt, ze nie pokazuje zdjęć z przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościara
Witam wszystkie dziewczyny!!!!! Jestem 3 miesiące po operacji. Jedno co mogę powiedzieć to że NIEEEE ŻAŁUJE DECYZJI! i każdej kobiecie która ma wątpliowści... NIE MA CO SIĘ ZASTANAWIAĆ -efekt jest super!!! Mnie operował doktor Dydymski w Poznaniu i jestem BAAAARDZO ZADOWOLONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski operował również mnie i JEST DRAMAT !!! - przestrzegam przed tym NIEUDACZNIKIEM ! Jest tylu świetnych chirurgów plastycznych, a ja na swoje nieszczęście trafiłam właśnie na niego - KOSZMAR !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaEm
Dziewczyny, po ilu dniach schodzi opuchlizna ? Chodzi mi o to czy jak po miesiącu kupie biustonosz czy bedzie on pozniej dobry czy moze stać sie za duży ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelia
Jeśli chodzi o opuchliznę to ja po 5 tygodniach miałam taki sam biust jak teraz 4 miesiące po operacji. Pierszy biustonosz kupiłam sportowy i zakładałam go na uroczystości rodzinne, kiedy nie mogłam mieć pod bluską gorsetu. Ja moę polecić w Poznaniu klinikę mandala beauty doktora Dydymsiego- poleciła mi go koleżanką i jestem zadowolona- z opieki w klinice również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski T. operował mnie w klinice Solumed. Zdecydowanie odradzam ! Dydymski to dla mnie fuszerant. Takiego niechluja jak on, nie spotkałam w całym swoim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka12344
Witam. Mam ogromna prośbę o odpowiedz . Jestem dwa miesiące po zabiegu piersi są idealne . Mam implanty okrągłe 300 i 330 ml . Po tak długim okresie rekonwalescencji boje sie cokolwiek robić np biegać ćwiczyć nosić normalne biustonosze bo lekarz juz mi na to pozwolił . Boje sie ze moga obwisnac pod wpływem biegania ze implanty mogą sie przesunąć , ze nie bedą takie sterczące i wariuje . Implanty mam wszczepione pod mięsień . Miałam swoje piersi wielkości c/d ale wlasnie nie miałam uwypuklonych ku gorze a teraz są jak dwie piłeczki i boje sie ze to moze zaniknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no a masz dobry stanik do biegania? jezeli tak się boisz to poczekaj jeszcze trochę po prostu:) moim zdaniem nic sobie złego nie zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jak się boisz to nie ryzykuj, bo potem będziesz sobie wyrzucać jak nie daj Boże coś się przemieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się skonsultowała z lekarzem - tak będzie chyba najpewniej, nie ma też co popadać w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bemybabyy8 no tak może trochę popadam w paranoję hehe, ale wiesz nie po to tyle się cierpi, żeby potem był klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
w sumie racja - warto to skonsultować z lekarzem:) ale poczekaj jeszcze trochę, kup dobry pancernik do biegania i heeejaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka , takjak ktos tu pisał , jeżeli chcesz biegać , a lekarz Ci pozwolił , to ja bym zaoptrzyła się w taki odpowiedni stanik sportowy , który będzie Ci idealnie podtrzymywał piersi . I wierz mi ze nic Ci se przesuwac nie będzie ;) Pamietam jeszcze z czasów liceum , jak moje koleżanki , które miały ogroooomne piersi , własnie takie staniki nosiły na w-fie , po to by te piersi ,ze ta powiem im nie skakały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka12334
Hej . Dzięki za wszystkie odpowiedzi . Lekarz pozwolił mi juz na lekkie ćwiczenia lecz nie angażujące rąk . Chce zacząć biegać truchtem tylko wlasnie zastanawiam sie czy sobie nie zrobię krzywdy :( chciałabym tak sie wytrenować zeby te piersi stały idealnie jak np u Chodakowskiej ze jest wytrenowana i piersi ładne a ja miałam duzo swojej tkanki gruczołowej i boje sie ze implanty bedą na miejscu bo są pod mięsień a moja tkanka bedzie zwisała i nie wiem co robić . A jakie firmy staników do biegania polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam staniki z nike . Bardzo fajnie trzymają piersi wlasnie czy to podczas biegania czy ogólnie podczas fitnessu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam staniki z nike . Bardzo fajnie trzymają piersi wlasnie czy to podczas biegania czy ogólnie podczas fitnessu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja miałam zabieg 12 listopada, implanty mentor 280cc anatomy, przed zabiegiem nie miałam nic:) czuję się super, jestem szczęśliwa i niczego nie żałuję. Do biegania najlepszy- stanik Shock absorber. Jednak trzeba go dobrze dopasować, strona internetowa jest bardzo pomocna. Jakby ktoś miał jakieś pytania-to śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalny stanik do biegania to dobra rzecz. Skaczące duże piersi nie wyglądają już tak fajnie podczas biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam z New Balance, ale ostatnio nawet na Youtube widziałam jak dziewczyny zachwalały Nike to może się skuszę, skoro i Ty polecasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest duży wybór staników na rynku, więc warto różne próbować i wybrać ten idealny dla siebie :) a polecacie jakieś fajne stroje kąpielowe, któe dobrze trzymają biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trochę powiększyłam swoje piersi własnym tłuszczykiem z brzuszka :D Miałam zabieg lipotransferu w klinice u mirackiego w wawie. Z zabiegu bardzo jestem zadowolona, bo piersi ładnie się zaokrągliły, a z brzuszka ubyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×