Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, jak wygląda powiększanie asymetrycznych piersi? Macie takie doświadczenia? Widziałam w różnych programach, że wówczas dobiera się odpowiednio większy i mniejszy implant, żeby zrównoważyć biust. Czy to faktycznie pomaga i asymetria nie jest widoczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka12344
Cześć . Ja robioną miałam asymetrię piersi lecz moim problemem było to że dość spore piersi nie były zaokrąglone ku gorze z natury . I wolałam je powiększyć i wypełnić zeby wyglądały ładnie . W jednej piersi mam implant 300 ml a w drugiej 330 ml . Nie widać różnicy . Ogolnie mam inny problem - stanik pooperacyjny . Dostałam w szpitalu z firmy Anita ale lekarz na kontroli 10 dniowej powiedział ze one nie są dobre kupiłam wtedy stanik z triumph triaction cały taki zabudowany lecz zrobił sie tak luźny i piersi mi tez zmalały ze w ogole ich nie trzymał . Kupiłam kolejny z triumpha lecz teraz bardziej odsłaniający piersi ( był tylko rozmiar tego modelu ) a zależało mi jak najszybszym zmienieniu stanika zeby piersi były w jednej pozycji . http://pl.triumph.com/biustonosz-sportowy/triaction-free-motion/10164116.html?cgid=292000&color=00TR_Old%20Rose Czy ktos miał z nim styczność ? Zastanawia mnie to czy nie deformuje mi piersi one ogolnie są spore i wydaje mi sie jakby były mega zgniatane bo są widoczne nie wiem jak te ułożenie wyglada w zabudowanym pisałam do kliniki wczoraj emaila ale do tej pory nie dostałam odpowiedzi . Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam konsultacje dopiero 29 listopada nie moge sie juz doczekac ,czy ktoras z was byla u pani doktor Olender bądź robila sobie u niej zabieg powiekszenia piersi? Troche sie stresuje , ile po zabiegu mozna wrócić do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakas dziewczyna ktora miala zabieg u Olender ? Chciała bym pogadac jestem przed konsultacjami u tej pani doktor . Ktos mial z nia styczność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa1982
Polasia: Ja również mam operację za kilka dni (środa) i mam jeszcze mały katar. Kilka dni temu byłam u swojego chirurga dr Dębskiego i powiedział mi, że muszę być 100% zdrowa w dniu zabiegu, nie mogę mieć ani kataru ani bólu gardła itp. Z nie mialas napisane w swoich zaleceniach przedoperacyjnych, że o każdej infekcji przed operacją trzeba informować? Z antybiotykiem to może być gorzej, bo organizm masz osłabiony i slyszlama, ze trzeba odczekać jakiś czas by organizm się wzmocnił. Skontaktuj się ze swoją kliniką,/ lekarzem. Z 2.strony nie wiem jakie mogą być następnstwa jeśli operacja by byla zrobiona komuś kto ma infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny po jakim czasie piersi wygladaja jak naturalne? I po jakim czasie korzystalyscie z basenu? A powrot do pracy kiedy jest mozliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny po jakim czasie piersi wygladaja jak naturalne? I po jakim czasie korzystalyscie z basenu? A powrot do pracy kiedy jest mozliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Anikaa1982: dzięki, ja mam już w poniedziałek termin. Antybiotyk skończyłam dwa tygodnie temu, teraz nic mnie ani nie boli ani nic, a z tymi zatokami to mam zawsze tak ze pół zimy mi się ciągnie :/ Do kliniki mam kawałek drogi wiec nie wiem co z tym zrobić :( w niedziele dzwonić do lekarza? Sama już nie wiem w kropce jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nowym tutaj ciezko jest sie wbic :( olewacie pytania szkoda bo bedac tutaj znaczy ze kazda albo planuje jest przed albo juz po i kazda ma juz jakies doswiadczenie wie jak to jest czy co jej lekarz powiedzial , ja jestem dopiero przed konsultacjami czytam fora i nadal jestem w kropce . Po jakim czasie wrocilyscie do pracy i jak to u was ten powrót wygladal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaG25
gosc Jestem 7 tyg po, mialam powiekszenie + podniesienie. Tak w miare normalnie zaczelam funkcjonowac po ok. tygodniu. Dzis juz nie pamietam tego bolu zaraz po, wiem tylko, ze w piatek wrocilam do domu i praktycznie caly weekend spedzilam odpoczywajac, dopiero w poniedzialek ugotowalam obiad. Po 2 tyg prowadzilam samochod, ale poczatkowo ciezko bylo przy zmianie biegow. Wlosy sama umylam tydzien po, ale nad wanna, bo nie moglam jeszcze wtedy zdjac biustonosza pooperacyjnego i bylo troche ciezko, bo nie moglam za bardzo podnosic rak :-( Najgorsze dla mnie bylo spanie na plecach, bo strasznie bolaly :-( jesli chcesz wiedziec cos konkretnego to pytaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaEm
Witam :) Jest to mój pierwszy post na Kafeterii więc proszę o wyrozumiałość ;) Mam wyznaczony termin operacji na 9 grudnia. Jednak mój problem z piersiami jest złożony ponieważ oprócz powiększenia i zniwelowania asymetrii ( lewa pierś implant 380 ml, prawa 260 ml) implantami okrągłymi będę miała wszczepianą siatkę która będzie miała za zadanie zastąpić niewykształcony mięsień lewej piesi. Niestety jak się okazało urodziłam się z niedorozwojem piersi, czyli lewa pierś jest rozmiaru 0, a prawa A/B. Czy któraś z was boryka bądź borykała się z podobnym problemem ? Interesuje mnie to czy piersi się różnią, czuć dyskomfort z powodu tej siateczki i czy sprawia ona początkowo dodatkowy ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka a powiedz mi jaki mialas stan wyjścowy piersi i jakie implanty wsczepialas? Pod mięsień czy gruczol? Powiedz czy teraz po czasie dotykajac ich czujesz ze nie sa Twoje? czuc roznice jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Olka powiedz mi a jaki mialas stan wyjsciowy piersi? Jakie implanty wybralac okragle czy anatomiczne I ile ml ? Powiedz mi tez czy juz bedac po czasie nadal czujesz wielka roznice dotykajac ich ,masz dalej wrazenie jakby nie byly Twoje ? Ja sie nie moge doczekac konsultacji ale tez mam obawy, a powiedz jeszcze ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Olka powiedz mi a jaki mialas stan wyjsciowy piersi? Jakie implanty wybralac okragle czy anatomiczne I ile ml ? Powiedz mi tez czy juz bedac po czasie nadal czujesz wielka roznice dotykajac ich ,masz dalej wrazenie jakby nie byly Twoje ? Ja sie nie moge doczekac konsultacji ale tez mam obawy, a powiedz jeszcze ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Olka powiedz mi a jaki mialas stan wyjsciowy piersi? Jakie implanty wybralac okragle czy anatomiczne I ile ml ? Powiedz mi tez czy juz bedac po czasie nadal czujesz wielka roznice dotykajac ich ,masz dalej wrazenie jakby nie byly Twoje ? Ja sie nie moge doczekac konsultacji ale tez mam obawy, a powiedz jeszcze ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Olka a powiedz mi jaki mialas stan wyjsciowy piersi I jak duze implanty wszczepialas ?, pod gruczol czy miesien? I jeszcze powiedz czy bedac juz po czasie czujesz roznice w dotyku czy nadal masz wrazenie ze sa wyczowalne nie twoje jakby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Olka a powiedz mi jaki mialas stan wyjsciowy piersi I jak duze implanty wszczepialas ?, pod gruczol czy miesien? I jeszcze powiedz czy bedac juz po czasie czujesz roznice w dotyku czy nadal masz wrazenie ze sa wyczowalne nie twoje jakby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Olaga dziekuje ze odpisalam powiedz mi jeszcze jaki mialas stan wyjsciowy piersi? Jakie wybralas implanty I gdzie wszczepilas pod gruczol czy miesien? I jeszcze jedno pytanie czy po czasie dalej je wyczowasz jakby nie byly Twoje ? Dotykajac ich czuc roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jejku wybaczcie ze tyle wyslalo caly czas mi odrzucalo ze wstawic nie moge a jednak wysylalo przepraszam was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Co do rozmiaru to jak przesledzisz forum dowiesz sie, ze to zalezy od wielu czynnikow. Kazda z nas jest inna i inaczej ten sam implant wyjdzie np. u Ciebie, inaczej u mnie. Ja w tej kwestii zdalam sie calkowicie na dr Potockiego. Przyznam sie, ze nawet nie wnikalam w te wszystkie szczegoly, o ktorych pisza dziewczyny. Poza tym u mnie jest inaczej niz u wypowiadajacych sie na forum, bo mialam rowniez podniesienie, wiec bylam cieta inaczej. Dr podal mi tylko 385 i 415 (jedna mialam mniejsza, wiec roznica w poj. dla wyrownania), wiedzialam tylko, ze beda okragle i zwieksza sie o 2 rozmiary. Tyle mi wystarczylo wiedzy, bo mialam wyjsciowe B, wiec D to jest rozmiar, ktory mi pasuje :-) Teraz wychodzi D/F. Poki co mierzylam i kupilam tylko stanik sportowy, bo przez najblizsze tygodnie powinnam chodzic w takim. Na efekt koncowy musze wiec jeszcze poczekac... Jesli chodzi o odczucia to na te chwile sa jeszcze miejsca takie jakby odretwiale, ale na to podobno trzeba troche czasu. Co do kosztow - 21.000 w tym wszystkie kontrole po operacji, doba w klinice i stanik pooperacyjny. Otrzymalam rowniez darmowe 2 wizyty u fizjoterapeuty, ktore wykorzystalam podczas wizyt kontrolnych (do Warszawy mam ponad 300km, wiec jechac specjalnie do niego srednio by mi sie oplacilo) i warto bylo, bo dowiedzialam sie jakie cwiczenia wykonywac, by szybciej wrocic do sprawnosci :-) Teraz juz smaruje blizny specjalnym serum, wiec to byl dodatkowy koszt, o ile dobrze pamietam to 290zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak na pewno kazda inaczej reaguje i kazdej inaczej wyjdzie zgadzam sie , w takim razie poczekam cierpliwie na konsultacje zobacze co mi pani doktor powie ,chyba najbardziej boje sie czy po okolo miesiacu bedzie mozliwy powrot do pracy bo nie wiem czy na dluzej jak miesiac bede sobie mogla pozwolic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po miesiacu na pewno :-) tylko, ze po tym okresie nie mozesz jeszcze podnosic ciezkich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mam obawy bo pracuje na pakowaniu ,niby ciezkiego podbosic nie musze ale schylanie , no i tak jakies kilo dzwognac trzeba , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w zaleceniach na wypisie "unikac dzwigania przez 2 m-ce", ale moze przy samym powiekszeniu jest krotszy ten okres... Tego niestety nie wiem, czy w zwiazku z tym, ze mialam powiekszenie z podniesieniem dluzej sie wszystko goi czy tez nie ma to znaczenia. Trzeba by bylo zapytac inne dziewczyny, po samym powiekszeniu, jak to u nich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika1982
Ja ide na operacje za kilka dni i pytałam sie ostatnio lekarza o to dźwiganie ponieważ mam dziecko ktore czasami muszę podnosić. Na zaleceniach tez miałam wpisane 2 miesiące zakazu dźwigania ale lekarz powiedział ze mogę przenosić dziecko juz nawet 2tyg po operacji ale ręce musza byc blisko klatki piersiowej... Nie można podnosić ramion (od okolic barki do łokcia) wysoko/ Ale pewnie każdy lekarz mówi co innego. Ja bum noe zdecydowała sie na operacje jeśli lekarz noe pozwoliłby mi podnosić dziecka przez 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Ja juz jutro idę. Dziś dzwonił anestezjolog żeby dopytac czy wszystko w porządku i przekazać szczegóły działania przed zabiegiem. Mam zamiar wrócić do pracy po tygodniu, ja w zasadzie nic fizycznego nie robię. Napisze pod koniec tygodnia w jakim będę stanie. Ja mam rozmiar A, są takie małe ze jak ręce do góry podnoszę to jestem płaska jak deska. Lekarz zaproponował mi 275 ml okrągłe pod mięsień ewentualnie 300 to najwięcej ile może zrobić, i chyba na te 300 się zdecydowałam. Bo widzę ze większość żałuje potem ze wzięła za małe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polasia ja tez mam taki problem ze ich nie mam ty juz jutro idziesz powiedz pochwalisz sie wynikiem I tym jakie wybralac implanty ? Ja mam jeszcze troche czasu do konsultacji a zabieg moze w grudniu sie uda a jak nie to pewnie po nowym roku zaraz na razie (nie)cierpliwie czekam na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sie odezwij jak bedziesz po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika1982
Do gość: nikt Ci tutaj nie doradzi jaki powinnaś wybrać rozmiar implantu. To zależy od wielu czynników m.in od szerokości klatki piersiowej. Ja poszłam na konsultacje z zamiarem ze chce mieć 350cc. Lekarz mnie pomierzyl i powiedział ze dla mnie 275 cc lub max 300cc. Powiedział ze zadecyduje na sali operacyjnej ktore implanty wybrać. Jak zrobi nacięcie to zobaczy jak skóra sie rozciąga i jakoś tak... i wtedy zdecyduje który implant włoży. Ja mam bardzo szczupła klatke piersiowa. Co ciekawe, Osoby o tej samej miseczce wyjściowej np a, po włożeniu takiego samego implantu np 275, u jednej moze dac miskę b a u innej d. Dlatego nie masz co sie zastanawiać jaki implant chcesz. Lekarz bardziej Cie spyta jaka chcesz mieć miseczkę po operacji i powie czy to możliwe i zaproponuje rozmiar implantu. Pooglądaj sobie galerie zdjęć przed i po operacji powiększania piersi na stronie Linea corporis. Tam jest dużo zdjęć. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sama skonsultować z lekarzem, który rrozmiar będzie dla Ciebie najlepszy. nie ma co się sugerowac nami, bo każda ma inną budowę itp nawet jak wymiary się mniej więcej zgadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×