Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Beti48
ToJaNina _ hej , widzę ,że miałaś operację u dr. Leszczyńskiego w Lubinie :) napisz proszę do mnie na maila beatka3737@interia.pl ____ miałam termin u niego na 4.02 , ale anestezjolog mnie odrzucił , ze względu na skaczące ciśnienie _ za miesiąc umawiam się na kolejny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosba do Nataszka i Ann...jestem z Krk i tez po konsultacji u dr Kasprzyka, który zgodzę się z poprzedniczkami-szybko szybko... Podobnie jak Ty Nataszka mam 169 i 50 kg i tez mi polecil 305ml Ale mierzac je zatsanwialam się, czy nie za duże przy tak drobnej i plaskiej do tej pory osobie. czy nie będą przebijać przez skore, której mamniewiele.... Jest szansa na zdjecie po i przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do EksPlaska deska... mam podobne wymiary 169 cm 50 kg pod biustem ok 72 cm.... Dr KAsprzyk polecil 305 ml ale jak przymierzyłam stanik to wydaja się duże. Ty zas zalujesz, ze wzielam 255? Nie chce mie cduzego biustu ,..chce jakikolwiek ale naturalny, nie sterczący.... doradz cos.... Tez masz z Polytech anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
NATIII ja też wierzyłam w medytacje i autosugestiw, wypowiadałam sobie swoje motto i komplementy przed lustrem :) Mając 20 lat mialam różne pomysły, i chwytałam się każdej sposobności by moje piersi urosły ;P DESECZKA mam nadzieje ze Nataszka sie nie obrazi, ale ja widziałam jej piersi i są CUDOWNE! zgrabne i delikatne :) BETI i GRAVITY jak mnie tu nie było, ja siedzę na wątpu cz. 3 :) bo nie wyrabialam już z czytaniem :) a co do komentarzy to pisała jedna dziewczyna że mówi ze zmieniła metodę antykoncepcji i tak na nią to działa.. Myślę, że to dobre wytłumaczenie jeśli nie checie mówić wprost "tak zrobiłam sobie i co ci do tego" :) Ja noszę push upy ale wiem ze na golasa to mnie za przeproszeniem "je*nie" po oczach :P w ubraniu pewnie nikt nie zauważy, tylko ja bede sie szczerzyć, że nie ma "protez piersi z gąbki" w push-upie, a tylko koronkowy staniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Mójcijon fajnie ze sie odezwalas.Pisz co u Ciebie :)))) Ja z doskoka posprzatalam juz mieszkanie ufff teraz kawusia i fb :) oraz forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonikawa
czy robiła któraś piersi u dr Żukowskiej w Łodzi? jestem 2 dzien po zabiegu, ból straszny, najgorsze wstawanie, implanty podmiesniowo, czuje jak mi rwie klatkę,szczypie. Podobno 2 czy 3 raz w zyciu widziała takie miesnie. Trenowalam wczesniej duzo, pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Marcela, Gravity :) ja operacje mam jutro :) 8:15 mam byc w klinice :) trzymajcie kciuki dziewczyny- odezwę sie jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Swoją droga tez własnie posprzątałam mieszkanie bo potem nie dam rady ;) i tez popijam kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon _ trzymaj się Kochana _ trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbetka2525
No i jestem już 3 ,chyba prawie ,tygodnie po operacji.Jest już lepiej. Nie podnoszę jeszcze rąk,nie dźwigaj,mam problem z prowadzeniem auta ale muszę.Czekam na kupno nowych biustonoszy bo stare są w obsadzie za szerokie.Schudłam .Powodzenia wszystkim.Możexwy mi powiecie jak robi się takie piersi jak ma Pamela Anderson bo ją z moimi 420ml mam normalnej wielkości ,nikt nic nie widzi ,nikt nie zwraca uwagi.Minimalna zmiana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo:) już około miesiąc po. i szczerze mówiąc, myślałam, że będzie duuużo gorzej. czasem jeszcze coś tam ciągnie, ale już mogę robić sporo rzeczy. pamiętam, że najbardziej wkurzała mnie opuchlizna na brzuchu.. masakra. jestem (tzn byłam, bo chwilowo przerwa) maniaczką ćwiczeń, zdrowej diety, więc jak widziałam wydęty brzuch to myślałam, że mnie coś trafi ;D ale na szczęście minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbetka2525 wiesz, wtedy były inne czasy. Teraz sie trochę inaczej operacje robi. Implanty sa nowocześniejsze dzięki czemu biust naprawdę naturalnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, teraz technologia poszła mocno do przodu. no ale jak jakas drobna kobietka wziela by sobie duuuzy rozmiar implantow, to pewnie efekt i tak bylby podobny do Pameli :D no ale zazwyczaj lekarz wybija z głowy takie pomysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonikawa już trzy dni po twoim poście :) Jeszcze z 2 dni i nie będzie już tak boleć. To prawda jak wcześniej ćwiczyłaś to boli bardziej, tak zaobserwowałam po wypowiedziach dziewczyn. Mnie po operacji bolało niesamowicie... , Nigdy w życiu nie miałam do czynienia z takim bólem... No i później ta tęsknota do powrotu do ćwiczeń .. .. dopiero teraz po 4 miesiącach mogę np pompki robić, aczkolwiek jeszcze potrafi zaboleć pod pachą lub też w miejscu blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce91 to delikatnie z tymi pompkami. Też do leniuszków fitnessowych nie należę, ale po op ze 3 mies nie chodziłam na ćwiczenia. Ale pocieszę Was - wcale nie było tak że mi tyłek urósł. Wiadomo, że jak doszłam do siebie i poszłam na siłkę to wszyskie mięsnie mi sie trzęsły. ale miesiąc intensywnych ćwiczeń i znowu w formie :) Chociaż przyznam że na początku ćwiczeń na ręce unikałam, ale teraz, to phi - nic mnie nie ogranicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonikawa
Slonce91 to prawda z dnia na dzień jest coraz lepiej! ale ciągle boli. Właściwie na moje życzenie więc nie mogę narzekać :< Najgorsze jest to, że doszła do tego gorączka i dreszcze. Ciągle też mam kaszel i brzuch jak balon po lekarstwach. Zazdroszczę Ci juz tych 4 miesięcy! czekam z niecierpliwością aż minie ten 1szy miesiąc*****ersi dojdą choć minimalnie do siebie. A na siłowni to chyba skuszę się na ten leżący rowerek! Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżący rowerek? a co to? :)) zaglądałam na siłownię (czasami.. :D) ale nie kojarze takiego sprzetu. a może znam, tylko nie wiem, że akurat tak się nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala733
Hej, czy miała któraś z Was operację powiększenia piersi u dr Januszka w Klinice Szczyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy miała któraś z Was operację powiększenia piersi u dr Januszka w Klinice Szczyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonikawa
aduuurra jest taki rowerek, że zamiast siodełka masz krzesełko i pedałujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Mójcijon jak sie czujesz? gośćbarbetka2525 Ty zartujesz? z tym autem? Ja bylam operowana wieczorem w poniedzialek a w czwartek siedzialm z kulkiem juz :))))i oprocz inplantow to jeszcze zmniejszenie przesuniecie sutkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy jest ktoś obecnie po powiększeniu piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem miesiąc po powiększeniu piersi. W dzień jest ok, ale nocy jeszcze nie przespałam. W nocy boli, czuje każde przekręcenie się. Jedna pierś tak jakby już się przyswoiła a druga nie. Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej Gravity, opisałam wszysTko dokładnie na watku cz.3 jesli mozesz to zajrzyj tam :) A w skrócie telegraficznym- jest extra ! Mimo przygód z zatruciem po przeciwbólowych ( jakis wrażliwy mam żołądek bo normalne dawki mnie powaliły) to naprawde czyje sue fantastycznie. W pon. Operacja była - dzis czwartek a ja umylam włosy :) i zjadłam tylko jeden ketonal o 6 rano od wczoraj od 18 :) czyli jeden na 12 godzin - to chyba nieźle? Co? Choc szczerze to chyba biorę ten lek asekuracyjnie bo bólu to nie czuje wcale- jedynie dyskomfort, obolałe miesnie - to wszystko. Narkoza okazała sie najprzyjemniejszym zaskoczeniem - cos cudownego - nigdy tak nie spałam! Nawet nie wiem kiedy zasnęłam- zdążyłam zażartować wszyscy sie roześmiali i ha chyba wtedy odpadłam. W ogole pielęgniarki i moj chirurg pytali abastezailoga przy obchodzie co on mi dał :) ze od wybudzenia to miałam usmuech od ucha do ucha :) Gravity- jest tak jak mówiłaś- warto! I nie ma czego sie bać! Dziękuje tu wszystkim dziewczynom za wsparcie, przespane zdjęcia ktore mnie uspokajały!! Za słowa otuchy i pozytywne wariatki, dzielne babki!! Beti48! Kochana! Teraz tylko Ty!! Kibicuje ci mocno i wiedz, ze nie ma sie czego bać! Nie żałuje!! Badz dzielna, niech teraz badania wyjdą wzorowe! Gdybys miała pytania pisz na maila carpioo@op.pl bo ja zaglądam tylko na wątek cz.3 Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, że tam coś ciągnie, pobolewa. duzo dziewczyn tak właśnie pisze, że niewrównomiernie się piersi po oper zachowuja - tzn jedna do chodzi do "nromalności" szybciej inna wolniej. Wydaje mi się że nie masz sie czym martwic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem 3 tyg po i też ciągle jedna albo druga piers mi dokucza, głownie w nocy, bo w dzień nie jest źle. Najbardziej dokucza mi brak ruchu. Czy któraś z Was biega i może mi powiedzieć po jakim czasie wróciła do biegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu masz rację. Do tego co warto też na pewno dodać to to ze pracują tam najlepsi specjaliści jak chociazby dr Dmytrzak. Wiec to kolejny plus tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bylam wczoraj na konsultacji u Dr Nasińskiej. Poszlam z polecenia trzech kolezanek. Piersi swoich nie mam praktycznie wcale, jestem po ciazy skora dosyc zniszczona :/ Pani Dr zaproponowala mi inplanty albo 345 ml albo 390. I sama nie wiem. Chyba wolalabym cos pomiedzy :D No i nie wiem o co chodzi konkretnie z tą liczbą "CGP". Mam 170 cm i ważę około 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Wesolych Swiat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×