Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suspender

2 op. novynette bez przerwy

Polecane posty

ostatnio wzięlam 2 opakowania novynette bez 7 dniowej przerwy. przy 3 tabletce pojawil sie ból brzucha (taki jak przy okresie) oraz plamienie. jestem teraz przy 8 tabletce a plamienie sie nasila... zdarzyło Wam się tak kiedyś? co to może oznaczać? dodam że wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
co cie podkusiło żeby nie robic 7 dniowej przerwy. organizm musi miec ta przerwe by wtedy nastapiło krwawnienia! NIE MOZNA BRAC NON STOP. jestes normalna wogóle?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
do OOOOOOOOOOO.... to ty jestes nienormalna jesli nie wiesz ze tak mozna robic do autorki... Mozna brać 3 opakowania pod rząd (wiem to od gina). Wiesz.. Novynette to tabletki z małą ilości hormonów. Pewnie nie chciałaś mniec okresu, jednak niestety plamienia zdarzaja sie zamiast okresu. Kiedys czytała o dziewczynie ktorej plamienia ciągneły sie przez poltora tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialam mieć okresu na weekend i akurat to mi się udalo ;) mam tylko nadzieje ze te plamienia to nic powaznego, a normalna reakcja organizmu... kiedyś jak brałam diane tez nie zrobilam przerwy ale nie bylo żadnych komplikacji. oooooo --> uwielbiam ataki \"pomarańczek\". a odpowiadając na Twoje pytanie: tak jestem normalna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×