Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska mary

Internetowe randki-opinie i uwagi.

Polecane posty

Gość Jola 31
o jak milo:) jest nas wiecej:) wiesz co mysle, ze tak to mozna trafic wszedzie, zobacze, bo serwis mi sie baaardzo spodobal, kazdy wybiera to co mu odpowiada w koncu;p a jakies porady wzgledem zawierania internetwych znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria26
(1) nie wiem mam 26 lat i ludzie w moim wieku piszą ze mną normalnie (2)Jola miło mi że mogłam pomóc (3)pozdro, musze lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
jak najszybciej sie umowic na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
ale co, tak bez dluzszych rozmow wczesniej? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
porozmawiac ogolnie, ale nie za dlugo, bo dopoki nie poznasz w realu to tak naprawde ta osoba moze ci powiedziec prawie wszystko, pogadac czy ogolnie, wstepnie do siebie pasujecie i umowic sie na spotkanie w realu, traktowac internet jedynie jako forme zapoznania sie, a nie jako jedyna forme komunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
ok, ale co dalej, zalozmy, ze wstepnie pasujemy do siebie, umawiamy sie na spotkanie, przychodzimy i..... kurcze juz czuje to napiecie... glupia moze jestem, ale taki stres, ze szok hhee;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
pierwsza randka zawsze jest stresem i nie tylko dla ciebie, ale dla niego tez, pozniej jak sie juz ze soba oswoicie i polubicie, to bedzie coraz latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
hmmm pewnie masz racje, musze sie przelamac i zmienic cos w swoim zyciu bo nie chce byc sama chyba jak wiekszosc ludzi....;/ w pojedynke wszystko wydaje sie trudniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
i tak i nie, bycie w zwiazku tez nie zawsze jest latwe i uslane rozami;) to sztuka kompromisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
tak, tylko wiesz...masz z kim isc na ten kompromis, a tak co...sama ze soba...ciezko... bylam kiedys w zwiazku i wiem co to znaczy i mimo wszystko pisze sie na to...zobaczymy moze ten portal www.SamotneSerca.pl polecony przez Marię26 mi pomoze, wlasnie sie zarejestrowalam heheh ciekawe, ja mam pisac, czy czekac az ktos napisze do mnie ... jeju czuje sie normalnie jak mala dziewczynka.... jakbym szla na pierwsza w zyciu randke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
poczekaj troche, ale przegladaj oferty i jak ci sie ktos spodoba to sa tam pewnie jakies formy wstepnego zaczepienia, przeciez nic nie tracisz, w najgorszym razie wylaczysz komputer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
taaa....pewnie masz racje...ale patrz...mam 31 lat, a jak dziecko boje sie osmieszenia...no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
w tych sprawach nawet starsi pekaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
milo sie rozmawialo, mam nadzieje do nastepnego razu:) musze leciec bo zaraz mam pilates:)) dziekuje pieknie za porady i przemila rozmowe, do zobaczenia na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
do zobaczenia na forum i smaczego pilates:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh....
dajecie wznawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
pilates to jakas odmiana sushi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukakkau25
ja swojego poznałam na sympatii, mamy po 25 lat. Wczoraj była 3 rocznica chodzenia, parę dni temu oświadczył mi się, mieszkamy razem od roku. Nawet nie wiem kiedy ten czas minął. Powodzenia wszystkim szukającym miłościiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .EdwarD Małysz
Żadne takie strony jak sympatia.pl edarlik itp to jest gówno nie wiadomo na kogo sie trafi najlepsze strony to odloty.com i roksa.pl najbardziej realne profile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
jakich cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
hej:) pilates to cwiczenia tj. np. joga itp. takie babskie wyginanki hehee, ktore daja nizle zakwasy na drugi dzien w dosc duzym uogolnienu Wojtunio:) Wojtunio, zaczeli do mnie pisac na tych samotnych sercach i co umawiac sie od razu?? tak juz? hehehe pomocy...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widze niczego stresujacego w randkach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
pogadaj troche zeby zobaczyc czy ci wstepnie pasuje i sie umow;) a ja tez moglbym cwiczyc pilates?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary24
chgw ; przez internet spoko, ale chodzi o spotkanie umowione w internecie, a odbywajace sie juz w realu...;/ wojtunio: pewnie, ze moglbys to bardzo relaksujace i rozciagajace cwiczenia, generalnie dla kazdego w kazdym wieku, ja szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary24
chgw ; przez internet spoko, ale chodzi o spotkanie umowione w internecie, a odbywajace sie juz w realu...;/ wojtunio: pewnie, ze moglbys to bardzo relaksujace i rozciagajace cwiczenia, generalnie dla kazdego w kazdym wieku, ja szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
oj Mary chyba nie dla kazdego, cwiczysz, ze tak mowisz?? dla starszych nie bardzo, ale Wojtunio jak jestes rozciagniety to pewnie, ze mozesz zaczac, ale jak nie to powinienes zaczac od czegos slabszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
jestem rozciagniety, czyli nie stanie mi sie krzywda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×