Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska mary

Internetowe randki-opinie i uwagi.

Polecane posty

Gość Jola 31
Mary chyba patrze jestes tak samo wstydliwa jak ja skoro obawiasz sie spotkan na zywo, ja az zaczynam sie pocic ze stresu chociaz jeszcze nie potwierdzilam zadnego spotkania i generalnie dopiero bedzie moje pierwsze niedlugo jak sie umowie z jednym "portalowiczem" ak sie zgodze oczywiscie bo mam obawy i dlatego pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
pewnie,ze nic sie nie stanie, tylko na poczatku radze nie przesadzac z cwiczeniami bo wiesz generalnie pilates polega na rozciaganiu ( dosc mocnym)/napinaniu miesni, po jakims czasie cwiczenia widac spore efekty, dodatkowo pilates bardzo wplywa na prosta postawe/na caly kregoslup i w ogole jest cudowny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a o czym ja mowie?:O pojecie randka jest chyba jasne. spotkanie 2 ludzi w twarza w twarz, w rzeczywistym swiecie. Odbylam takich x, i zadna z nich nie byla dla mnie zrodlem stresu itp. Nawet pierwsza :) Przeciez jesli czlowiek jest ciekawy drugiej osoby to w czym problem? Byc moze ja fakjtycznie jestem bardziej otwarta, bardziej komunikatywna i z racji na rodzaj wykonywanej pracy nie mam zadnego problemu z rozmawianiem z obcym, badz co badz, czlowiekiem. Zazwyczaj na randke umawialam sie po wymienie kilku, kilkunastu maili, czyli tak max. do 2 tyg. spedzonych na "rozmowie' z tym czlowiekiem w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary24
ja tam troszku się obawiam ale nie tak jakoś bardzo bardzo to troszku wstydliwe dla kobiet może byc niektórch dlategoteż nie krytykuj@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striclegirl675
Internetowe znajomości to niewypał mówię Wam zna ktoś może portal Badoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary24
A ja uwazam, ze bardzo fajnie byc otwarta osoba...heheh i sama taka jestem w relacjach z ludzmi z ktorymi rozmawiam, ale bez takiego charakteru randkowego jesli moge tak to ujac, obawiam sie glownie, ze druga osoba moze mnie zle ocenic przez jakies przypadkowe slowo badz zachowanie, rozumiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieprawda, ze niewypal. Oczywiscie trzeba robic spory odsiew i byc bardzo czujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striclegirl675
ja wam mówię że jak ktoś się wciągnie w taki portal randkowy to nawet jak kogoś pozna to profilu swojego i tak nie kasuje tam a zazwyczaj ludzie którzy są tam zalogowani są nieuczciwi całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
ja bylem na paru takich portalach i bylem uczciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strick... nie mozna odmowic Ci racji Ale nie dotyczy ta uwaga wszystkim osob, ktore zjawiaja sie na tych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
aa tam...chyba wszedzie mozna natrafic na jakiegos zboczenca ale to dotyczy tez dowolnego innego miejsca nie tylko portalu randkowego, ale tez chodnika ktorym idziesz w drodze powrotnej do pracy czy chcemy czy nie tak wlasnie jest// ja sie bardziej obawiam osmieszenia bo na oszoloma mozna trafic tj pisze doslownie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striclegirl675
chgw nic się nie stało : ) Wojtunioooooo Ty możesz byłeś uczciwy ale za to dziewczyny mogły być nieuczciwe a to zazwyczaj tak jest że ktoś kto naprawdę chce tam kogoś poznać trafia na kogoś kto tylko chce się zabawić albo zwykłego oszusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
dlaczego osmieszenia? jestes smieszna albo masz jakies niekontrolowane zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
dlatego radzilem joli 31 zeby nie gawedzila za dlugo przez internet, tylko po wstepnych rozmowach przeszla na rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli trafi sie na oszusta to czas w ktorym dojdzie do spotkania z nim nie ma znaczenia. Jesli o to Ci chodzi wojtunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
tak, ale lepiej jak sie zweryfikuje oszusta po 2 tygodniach niz po 6 miesiacach, bo takie przypadki tez slyszalem, ze laska nawijala z kolesiem pol roku przez neta, a pozniej na miejscu okazalo sie ze to prawie kto inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
Wojtunio nie mam niekontrolowanych odruchów itp. ale wiesz czlowiek ktory stara sie sprawic dobre wrazenie na kims przewaznie strzeli w stresie cos glupiego....ale chyba macie racje, ze nie ma czego sie bac w koncu wszyscy jestesmy ludzmi tyle, ze ja zwyczajnie jestem nowicjuszka w tej dziedzinie,a raczej dopiero bede, bo przeciez moja pierwsza randka zaaranzowana w internecie ma nadejsc jesli odpowiem pozytywnie na kilka maili rzecz jasna Kurcze fajnie czasami zestawic swoje zdanie z opiniami innych ludzi, jak czytam co piszecie jakos tak mi razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola31, ale chyba chodzilas kiedys na jakiekolwiek randki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
wyglad i inne fakty takie jak stan materialny, wyksztalcenie, praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striclegirl675
Ja pisałam z jednym właśnie poznanym przez neta pisał do mnie prawie codziennie ( na komórkę) dzwonił itp w końcu zaprosił na 1 randkę ale nie mogłam w tym terminie więc potem przestał się odzywać? czemu? Bo pewnie poznał znowu jakąś inną na tym profilu!!!!!!! W realu z takim czymś się nie spotykałam jak w 1 dniu nie mogłam się spotkać z jakimś chłopakiem to czekał prosił o następne spotkanie itp a nie...... A ten internetowy nawet nie miał odwagi w przyzwoity sposób zakończyć znajomości (wirtualnej bo wirtualnej ale jednak) po prostu przestał się odzywać i tyle.. Jakby to trudno było chociaż napisać że to nie to i że kończy znajomość zwykły TCHÓRZ co się dzieje z tymi facetami ( nie piszę oczywiście o wszystkich nie chcę nikogo obrażać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwazam, zeby to swiadczylo o tym, ze on byl nieuczciwy. Prawda jest taka, ze w necie naraz poznaje ise wiele osob i spotyka sie z nimi celem weryfikacji. I ewnetualnie po 1-2 spotkaniach podejmuje sie decyzje o wyborze 1 osoby sposrod np. 5. Ale problem rodzi sie wtedy jesli dana osoba nie jest zdolna do podjecia takiego wyboru i ciagnie stale jednoczesnie spotkania z x osobami, To mozemy nazwac nieuciwoscia, zwlaszcza jesli zadna z tych osob nie wie o pozostalych. W Twoim przypadku jednym bledem faceta bylo to, ze nie napisal, ze jednak nie spotkacie sie. Ale chyba uznal, ze skroo nie znace sie i to nie ma kompletnie zadnych zobowiazan. Net rzadzi sie jednak troche innymi prawami. Mozna powiedziec, ze nie zachowa sie fajnie i fair, ale moim zd. na tym etapie znajomosci to nic takiego. Mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 31
chodzilam na randki, a jesli chodzi o wyglad to nieskromnie mowiac jest z tym bardzo dobrze, takie tam obawy przed randka z nieznajomym zapoznanym w internecie moze to toche infantylne no ale coz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden internetowy facet
"dzwonił itp w końcu zaprosił na 1 randkę ale nie mogłam w tym terminie więc potem przestał się odzywać? czemu? " ..skoro nie mogłaś w terminie X to zaproponowałaś jakiś swój ? Ja wychodzę z założenia ,że gdy kobieta pisze mi że nie może i nie podaje żadnych konkretnych terminów to znaczy ,że raczej nie chce. Więc nie dziw się ,że koleś przestał koło Ciebie skakać .. mnie osobiscie nie bawi takie wieczne pisanie pierwszy , wiecznie inicjowanie bo to się potem przekłada dalej i dalej i potem jest roczny związek i dalej facet jak się pierwszy nie odezwie to jest cisza jak makiem zasiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
nie, prawie kazdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striclegirl675
chgw ja uważam że jednak postąpił nieuczciwie ponieważ sam 1 zaproponował randkę ale że nie mogłam wtedy to mnie olał czyli co w necie nie obowiązuje żadna kultura? I to jest właśnie niefajne bo w realu to chłopak stara się o 1 dziewczynę zdobywa ją i ona wie że warto dać takiemu szansę. Poza tym jak już pisałam moim zdaniem to jednak powinno się zakomunikować że znajomość jest zakończona. Ale dzięki za opinię. Teraz już wiem że nie będę poznawać nikogo w taki sposób przez portale randkowe bo poznanie w realu jest fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie moglas w terminie X, bo cos tam, to podalas mu termin Y? Ja tak kilka razy zrobilam, bo wiadomo zycie niesie rozne scenriusze i nikt mnie z tego powodu nie olal, a do spotkania dochodzilo. taki jeden ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×