Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeannot

uprawiacie seks w czasie okresu?

Polecane posty

temat ten mnie interesuje, bo od pewnego czasu moja ślubna dajemi w \"te\" dni, a zawsze mówiła że wtedy nie może bo ją tak boli jakby miała ranę otwartą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaagjtj
uwielbiam sex w te dni, jest najlepszy, polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest najgorzej! Tylko po... trzeba leciec do łazienki się umyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Talar
Lwica ma caly rok okres i lew nie czeka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuella..
Ja nie mam nic przeciwko, lubie w te dni sie kochać. A to, że wtedy boli, to chyba "lekka" przesada. Pewnie psychicznie bardziej się blokuje. W czasie okresu jest o tyle lepiej, że można głębiej, szybciej, mocniej... bo poprostu jest ciut, ciut luźniej i tak jakby głębsza. Można sobie poszaleć :-) ...... ręcznik podkładamy i wio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virbatorrrrrrrrrrrrr
kurcze łach no słyszałam ze ludzie to robia ale samam nie mialam odwagi tego zrobic w te dni to zero dostepu a co dopiero bzykaznko hihihih ale uprzedzam nie mam nic przediwko temu wszystko jest dla ludzi prawda ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą i pierwsze słysze żeby w czasie okresu bolało jakby sie miało otwartą rane....!!! No chyba że każdna z nas ma inaczej;)hah Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że kazda kobieta jest inna, dlatego pytałem jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w tym czasie
najbarziej lubię i mam największą ochotę. Mąż też lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w czasie okresu tak boli brzuch...(mam wrazenie ze mam dziure w macicy:)), ze seks jest wykluczony, przynajmniej przez pierwsze 3 dni. Potem jakos ochoty nie mam brudzic wszystkiego i chlopaka moimi truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Normalnego nie, jakos nie mam ochoty zatykam dziurke tamponikiem i koniec zamkniete:) natomiast to super czas na oralny i zabawy rączkami. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres
Seks w czasie okresu uprawiamy z żoną praktycznie od początku małżeństwa dwadzieścia parę lat. Mi to sprawia ogromną przyjemność, żonie też :-). Jak czytam jakieś bzdury o "otwartej ranie" to mi się chce tylko śmiać. Co do bólu, właśnie seks jest na to najlepszą "tabletką". Poszukajcie tego tematu w sieci to się przekonacie że nie zmyślam, zresztą moja żona jest dla mnie najlepszym potwierdzeniem tego. Robimy to czsami w tym okresie parę razy dziennie, rano i wieczorem. Są to dla nas najwspanialsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony
mniaammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...
... bo faceci najlepiej wiedzą, czy kobietę w czasie okresu boli brzuch. Mnie boli. Cholernie. Więc w czasie pierwszych trzech dni seks jest wykluczony, bo każdy nacisk zwiększa ból. Ale są kobiety, które w czasie okresu nie odczuwaja bólu lub na tyle słaby, że mogą sobie pozwolić na tą przyjemność. I wtedy faktycznie seks działa odprężająco i korzystnie. do faceta od "okresu" Może zamiast szukać w sieci zapytałbyś kobiet? Albo może lepiej poszukaj, bo żal mi Ciebie. Przecież kobiety czuja to inaczej, bo nawet długość i intensywność krwawienia jest u nich różna. A tak wychodzisz na idiotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie
chcial się umawiać a ma żonę eeeeeeefuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się kochamy, kiedy mam okres, nie leci ze mnie az tak by wszystko było zaplamione a połówek wyciera się chusteczką dopiero później idzie pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manitula
hmm, to jest fajne z kilku powodow: wszystko tam jest bardziej ukrwione, wiec czuje sie milo jest luzniej wiec uczucie jest calkiem zabawne, ja mam wrazenie jakby robila mi sie tak otchlan bez dna lagodzi dolegliwosci miesiaczki Jest tylko jedna wada - nie mozna przesadzic bo latwo sie zatrzec, krew nie jest wbrew pozorom taka sliska jak sluz, krew ma mikroskrzebliny, ktore powoduje lekkie, prawie niewyczuwalne tarcie. Raz przesadzilismy z seksem w czasie okresu i mnie wszystko pieklo przez kilka dni. Ale ogolnie polecam, choc nie w najobfitsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika22
na poczatku kiedy dostawałam okres brzuch bardzo bolał tak ze pierwszy dzień funkcjonowałam na tabletkach pzreciwbółowych inaczej zwijałam sie z bólu, a odkad zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne ten problem znikł, a moj chłopak namowił mnie do sprobowania sexu podczas okresu i teraz nie mam zadnych problemów z tym:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×