Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irmin

Odkurzacz dobry i niedrogi - doradźcie jaki kupić

Polecane posty

Gość Irmin

Muszę kupić odkurzacz, bo stary mi już wysiadł całkowicie. Oglądałam takie w granicach do 400 zł. Widziałam zelmery 1800 W i 1600 W podobają mi się wizualnie tylko nie wiem jak się sprawują w użytkowaniu, może ktoś ma? proszę o poradę, a może elektroluks? sama nie wiem doradźcie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Philipsa od 7 lat i jest niezawodny. Jakiś prosty model - nie mam dywanów, więc nie potrzebowałam żadnych dodatkowych funkcji. Nigdy się nie zepsuł i ciągnie jak smok. Aha - teraz masa odkurzaczy ma papierowe worki - mój ma z materiału i bardzo to sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam elektrolux mondo plus - kosztowal ok 200 zl i jestem z niego bardzo zadowolona, jest lekki, ma zwijany kabel, wskaznik zapelnienia worka, moc 1600 w.- i wiecej nie potrzeba, bo ciagnie jak smok. ;) U rodzicow tez od kilkunastu lat dobrze sie spisuje elektrolux wiec spokojnie mozesz kupic tej firmy. Moja siostra od 5 lat ma philipsa (nie wiem jaki model) i tez nigdy nie bylo z nim problemow. A co do workow - ja tam wole papierowe, moim zdaniem sa bardziej estetyczne - nie trzeba ich trzepac ani czyscic, jak sie zapelni wymieniasz na nowy i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmin
Dzięki za podpowiedzi, ale w internecie porównywalam różne odkurzacze no i już kupiłam Orion Max 1800 W firmy Zelmer, mieszkanie posprzątane porządnie bo ciągnie jak smok, oby tylko się nie psuł, ma 4 lata gwarancji i ponoć jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko cyklonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
Tylko electrolux:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
Powracam do tematu,mam dylemat jaki kupic odkurzacz? Chcę nieduzy,taki zeby nie trzeba byloby sie z nim za duzo bawic,no i dobry przede wszystkim.Poradzcie,please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuda niewidy
Zelmery sa solidne i dlugowieczne - w mojej rodzinie wszyscy zadowoleni... Sa naprawde rozne modele, moze Wodnika nie polecam - za duzo roboty z czyszczeniem filtrow. Dwoch kuzynow od lat ma Meteory - sa bardzo zadowoleni. Teraz jest spory wybor. I pewnie tansze od zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemel
witam!!! mam do sprzedania odkurzacz karcher vc 5300 daje link jak wygląda http://www.asc-pro.pl/webcm/odkurzacze_domowe?func=productPage&pid=149&cid=2&prid=0&wid=93 sprzedam go za 400pln mogę wystawić aukcje na allegro odkurzacz oczywiście nowy w pudełku z całym jeszcze za foliowanym osprzętem kontakt gg 2527780 lub email zemel@o2.pl lub tel. 880166086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
ja mam zelmera tego fioletowego, sprawdza sie swietnie, a moj pies potrafi wykonczyc odkurzac klakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zelmera i jest super a u rodziców zelmer admiral juz chyba z 10 lat słuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam electrolux xio, 4 lata, w tym remont i 2 przeprowadzki :) Ważne dla mnie było, żeby był lekki i mały, miał chowany kabel i regulowaną moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona*
Posiadam wciągacz (odkurzacz) MPM V-814. Skusiłam się na piękny wygląd. Jeżeli chodzi o działanie, to wszystko jest ok, niezła moc- wciąga bardzo dobrze, jakość ok, plastiki nie trzeszczą. Jeszcze dodam, że bardzo wygodny jest wskaźnik napełnienia worka. Ogółem dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Ja ostatnio kupiłam Zelmer Odysey.Ma turboszczotke i szczotkę do parkietów.Mały,leciutki.Płaciłam w promocji 350 zł,w Media Markt jest teraz jeszcze tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka67
U mnie też w domu króluje niepodzielnie zelmer :D Chciałam sobie kupić do nowego mieszkania Wodnika, ale znajomi mówią, że jest dość awaryjny :/ Zastanawiam się zatem nad Electrolux ZXM 7010 - znalazłam go za 351zł: http://www.okazje.info.pl/okazje/sprzet-agd/electrolux-zxm-7010.html Jest antyalergiczny, więc to mi odpowiada, bo zawsze w domu tego brakowało! no ale ma system workowy, a to nie do końca mi pasuje :/ ciągłe kupowanie nowych worków zawsze było udręką w moim domu :/ Jakie znacie odkurzacze bezworkowe dostosowane do pracy w domach alergików???? Znacie jakieś? Byłabym wdzięczna za podpowiedź! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salvadore
Irmin: warto patrzeć na moc ssania bo to ona decyduje o efektywności odkurzacza ;) rodzice kupili 8 miesięcy temu Kronosa (mpm) i dobrze się spisuje (mają kota i psa więc wynik niezły), a i cena zadowalająca (w granicach 300zł) Generalnie podstawowe pytanie workowe czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz jakieś zwierzaki
to tylko z workiem. Miałam elektroluxa, niby super, bezworkowy, z jakimś super filtrem, tylko, że jak wciągnął nieco włosów to przestawał ciągnąć i trzeba było myć to g... ze środka. Teraz mam zwykłego zelmera, malutkiego i prostego elfa, który wciąga psie kudły jak szalony i tylko worki wymieniam. Zdecydowanie polecam workowe, mimo że czasem też jest problematyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susy
Ja też polecam odkurzacz workowy tym co mają zwierzaki gubiące sierść. Ja mam huskiego, który ma dwuwarstwową śierść i kudli się prawie cały rok. Zrezygnowaliśmy już ze wszystkich dywanów no i rok temu poprzedni odkurzacz PANASONIC nie wytrzymał remontu oraz psich włochów i zmusił nas do zakupu nowego. Kupiłam electroluxa ergospace moc 1800W, workowy, z filtrem HEPA i jestem bardzo zadowolona. Ważne jest też aby kupować oryginalne worki, materiałowe ale jednorazowe, są dużo droższe niż paierowe oferowane np. na allegro ale o wiele wydajniejsze. Przykładowo worek papierowy zakupiony na allegro był do wymiany już po tygodniu (odkurzam codziennie połowę domu (tam gdzie przebywa pies- ok. 100m2 i co trzeci dzień cały dom czyli ok. 200m2) a na drugi dzień po zmianie worka odczuwalny był już stanowczy spadek mocy odkurzacza. Worek jednorazowy materiałowy wystarcza na ponad trzy tygodnie i przez cały czas odkurzacz ssie równie mocno ( całą mocą) W odkurzaczach bezworkowych przy posiadaniu sierściucha ciągle zapychają się wszystkie możliwe filtry w odkurzaczu i trzeba je ciągle czyścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkik
Oczywiście że workowy!! My korzystamy z odkurzacza MPM V-814, kupiliśmy za coś ok 250 zł. Jakoś tak.. Fajny jest, porządna moc, ładny wygląd, długi kabel. No i waga, da się odkurzać nawet wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arekkk
Jeżeli miałbym brać z mpmu to chyba jednak lepiej się zdecydować się na http://www.ceneo.pl/399765 niewiele droższy, a moc większa (niestety również gabaryty) co workowych, kto co woli dla mnie są bardziej praktyczne, a może jestem tradycjonalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongo49
Na pewno jak niedrogi to musi być workowy, dobre odkurzacze bez workowe to już zupełnie inna pólka cenowa, chyba, że chcesz się potem męczyć, podstawowa zasada szukaj czegoś z mocą 1600-1700Wat i powinno być dobrze, nie jest to na tyle skomplikowane urządzenie żeby miało być awaryjne (co dotyczy modeli skomplikowanych z rożnymi bajerami) z parametrów + długi kabel nieźle ta v-814 wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżowaa
a ja kupilam jakies 3 lata temu w biedronce :D i uzywany raz w tygodniu chodzi do tej pory-nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronmssss
z MPM są dobre odkurzacze i w miarę niedrogie. My już używamy go 2 lata, mamy kundla w domu, czyli więcej odkurzania. Daje sobie radę jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez slyszalam ,ze jak odkurzacz to tylko zelmer,ostatnio moj stary zelmer 11 letni skonczyl swoj żywot to wyminilam go na nowszy model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice też mają Zelmera, o ile dobrze pamiętam, od kilkunastu lat. Działa bez zarzutu. Ja mam Philipsa, ale od kilku miesięcy, na razie się sprawdza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×