Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irmin

Odkurzacz dobry i niedrogi - doradźcie jaki kupić

Polecane posty

Gość gość
Jak dobry i tańszy to trzeba zobaczyć na odkurzacze Amici - Notus VC5011. Moc można sobie regulować, są zabezpieczenia przed przegrzewaniem itp. Ważne też że ma ciche koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Amica jest dla tych co chcą kupić dobry sprzęt małego agd, ale wcale nie jakoś kosmicznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka22
Sprawdza się odkurzacz piorący Roboclean -www.roboclean.pl. Mam i sobie chwalę. Czyści elegancko, nic się nie zapycha, filtr jest wodny, nie trzeba zmieniać worków, co mnie zawsze to szewskiej pasji doprowadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki fajny parowy www.maszynyparowe.com/vapor-prof-ii-ml8/ o wiele lepiej się nim sprząta niz takim standardowym wiec uwazam ze lepiej dopłacic troche i miec porzadny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu kupiłam odkurzacz wodny Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest lekki i zwrotny dzięki czemu łatwo się nim sprząta. Do tego świetnie usuwa cały brud i alergeny. Nie miałam do tej pory lepszego odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robix
Porządnie czyści dywany odkurzacz wodny Roboclean. Kiedyś z tego co wiem to był tylko w sprzedaży bezpośredniej, teraz można go kupić online na www.roboclean.pl. Ma praktyczną funkcją elektrycznej trzepaczki, więc odpada problem z trzepaniem dywanu, co dla wielu osób w tym dla mnie było sporym utrapieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odkurzacz ten Amici z filtrem wody. Koszt niewielki a działanie bardzo dobre. Odkurzacz dosyc cichy i z wieloma końcówkami do odkurzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój odkurzacz bardzo się przegrzewał, był juz stary, teraz mam też ten jak osoba wyżej z Amiki i jedną z funkcji jest właśnie to, ze ma sie on nie przegrzewać, zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce. jak się tobie sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupisz coś taniego, to na pewno nie będzie dobre. Chcesz solidny odkurzacz? To wejdź na numatic-haerson.pl i wtedy poznasz czym jest profesjonalne sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu bulić kosmicznych kwot na odkurzacze, jak można dostać całkiem sensowny odkruzacz Amica Marin z filtrem wody za 450-470 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka8686
wiesz, to szeroki temat, zależy czego na prawdę potrzebujesz. Ja mam dużo sierści od 2 kotów i trzeba to po prostu często czyścić. Kupiłam roomba 886 i mogę wszystkim polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zainwestowałam i kupiłam do domu odkurzacz centralny w sklepie www.centralne-odkurzacze.net bo akurat mieli na promocji. Przyznam, że kosztował więcej niż zwykły odkurzacz ale jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Pani od tego odkurzacza z filtrem wody Amici - jak to się sprawuje? Oglądałam go wczoraj w sklepie, w sumie trochę przez przypadek. Z wyglądu taki zgrabny, a jak w użyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza samym odkurzaczem zainteresuj się także filtrami do niego, jeślu takowe będzie miał. Te, domyślne nie są jakoś mega wydajne i przede wszystkim często nie są takie zdrowe jak powinny. Ja zainteresowałem się tematem dopiero kiedy teściowa zasugerowała ich wymianę podpowiadająć, że ona kupuje tu - http://proton-filters.pl/filtry-oferta/filtry-do-odkurzaczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jakość odkurzacza ma ogromny wpływ na komfort sprzątania, lepiej wybrać sprzęt o dobrych parametrach np. z http://www.aatrenkar-karcher.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsze odkurzacze to odkurzacze centralne.... my mamy taki u siebie w domu montowala go firma http://www.jlm.fr.pl/ i pomomo wielu wątpliwości jestesmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni93
ja w tamtym roku kupowałam odkurzacz do kawalerki, kupiłam w sferisie Amica VM 1041 Breva, jest malutki i cichutki, ma bardzo dobre ssanie. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna228
Ja od pewnego czasu, a dokładnie od roku jestem użytkowniczką odkurzacza bezworkowego marki Rowenta i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Niedrogi zakup, w porównaniu z innymi markami na rynku, a przy tym sprawdza się doskonale. Miałam lekkie obawy o awaryjność, ale póki co, nic się nie psuje. Tak więc po co przepłacać, za produkty innych marek, jak tu w zasadzie parametry te same lub zbliżone, a jakościowo daje rady. Na ich stronie można sobie wybrać model i kupić potem przez ceneo http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Vacuum-Cleaners/Bagless-vacuum-cleaners.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pół domu mam w sprzętach panasonica, bardzo lubię tą firmę bo robią rzeczy solidnie, lodówka mimo że już ma trochę dalej mi nie warczy. Odkurzacz też bym Ci polecała z panasonica, przynajmniej nie popsuje Ci się tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka1122
Obecnie co raz częściej w naszych domach goszczą odkurzacz robot, który sam wszystko ogarnie bez naszego udziału. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą takiego sprzętu to polecam zajrzeć na http://www.robojet.pl/produkty/robot-odkurzacz.html To specjaliści w sprzedaży takich robotów. Uważam że warto iść z duchem czasu. Zwłaszcza że bardzo wiele z nas nie lubi tej czynności jakim jest odkurzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frędzelek123
Do łazienki najlepiej przydaje się taki odkurzacz http://leifheitsklep.pl/odkurzacz-do-szyb-p46417 bo nadaje się do każdej wilgotnej nawierzchni i nie pozostawia śladów. Bardzo wygodny w użyciu a przede wszystkim energooszczędny. Nie kosztuje wiele a faktycznie jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna zylich
Sprawdź właśnie może iRobot roomba, moim zdaniem one sa rewelacyjnym rozwiązaniem, jak ktoś chce mieć coś cichego i skutecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam odkurzacz samojezdny i jestem zachwycona. Nie znoszę odkurzać, ale też nie mogłam się przekonać do takiego urządzenia, bo myslałam, ze nie posprząta dokładnie. Jednak odkąd mamy koty, nie jestesmy w stanie poswiecac az tyle czasu na odkurzanie mieszkania i taki robot byl koniecznoscia. Nie spodziewalam sie az takiej dokladnosci, z jaką sprząta. Polecam szczegolnie te z firmy Kobot. My własnie ten mamy i jest świetny https://kobot.tech/odkurzacze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz mieć naprawdę DOBRY odkurzacz na długie lata, niezawodny i wydajny, nie licz na to że kupisz go za 400zł, bo tak naprawdę to śmieszna cena. Za jakiś czas będziesz musiała dołożyć 2 razy tyle, bo temu tez coś się „przydarzy”. Ja zainwestowałam w odkurzacz z http://www.scanvac.pl/ z zestawem sprzątającym. Mąż mnie namówił i w sumie słusznie. Początkowo odrzuciła mnie trochę cena, ale jak sobie podliczyłam ostatnie koszta spowodowane wymianą sprzętu – wychodzi na to samo. Nie ma co się denerwować. Wychodzi niestety na to, ze to my – kobiety, borykamy się z tym dziadostwem. Warto więc sobie sprawić ta przyjemność i kupić coś, co nie będzie sprawiało nam żadnego zawodu. Ja mam już od dłuższego czasu i nawet żadne upadki mu nie groźne. Super zasysa, nie potrzebuje częstego oczyszczania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już chcesz kupić sprzęt, warto by było zainwestować w coś lepszego. I najlepiej nie z marketu, bo to chłam. Nim się obejrzysz, będziesz musiał to wymieniać. Zobacz sobie tu http://www.bhf.com.pl/ . Zainwestujesz raz, a będziesz miał na długie lata. Ja tam kupowałem myjkę dla wujka. Chwali sobie po dziś dzień. Obecnie zbieram na własną (na razie pożyczam) , nie mamy żadnych zarzutów. Jak na tak dobry sprzęt, naprawdę tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×