Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irmin

Odkurzacz dobry i niedrogi - doradźcie jaki kupić

Polecane posty

Gość ale mnie pocieszyliście
z tymi zelmerami. Rodzice mieli philipsa, takiego jakiegoś dużego, ale od wielu lat chodził bez zarzutów. Z mężem rok temu kupiliśmy zelmera, wodnika, z funkcją czyszczeni parą. Cholera dałam się namówić, z tymi filtrami faktycznie tyle pieprzenia, że odkurzam z workiem :( a funkcji pary użyliśmy do tej pory trzy razy... Poza tym nie zwija się kabel i nie ma blokad na rurach, więc czasami, a właściwie za każdym razem, wypadają jedna z drugiej w trakcie odkurzania. Zdecydowanie nie polecam zelmera. Mam tylko nadzieję, że faktycznie taki bezawaryjny, bo trochę kosztował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaka
profi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaka
profi polski profesjonalny, kupiłam na allegro za 349zł, (dostałam jeszcze 20 worków, hepa i transport gratis), odkurzacz rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ufo jest zielone
Ja kupiłam ostatnio elektroluxa za 399zł i jestem z niego naprawde bardzo zadowolona,super nam się współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja kupilam na electro.pl zelmera i jak narazie sprawdza sie idealnie, ogolnie slyszalam, ze zelmery wlasnie sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przed kupnem odkurzacza sprawdzić ile kosztują worki. Moi rodzice kupili Hoovera, z różnymi filtrami i bajerami i mają kłopot, bo worki do niego kosztują 25 zł/5 szt :-/ i co gorsza nie ma za bardzo ich gdzie kupić. Ostatnio mama zdecydowała się na Zelmera Elf2 (w promocji po 150 zł) i jest bardzo zadowolona - a worki są wszędzie i kosztują ok. 1.5 zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
polecam Zelmer Meteor bardzo dobry. niedrogi.funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia8890
Sprawdz w sklpie moderni.pl chociaz link powyzej nie jest głupi,bo to dobry i cichy odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary197005
mam profi 1 w domu, duży worek, długi kabel, mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiac
A do prania jakie polecacie? oglądałam w jakimś sklepie ale strasznie drogie są, do tej pory wypożyczałam w Komforcie tylko za złotówkę, ale jakby było coś taniego to może bym się skusiła na swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zelmera meteor 2
lekki,super ciągnie,rączka u góry!!!!chodzę jak z torebką,4 lata gwarancji,odkurzam CODZIENNIE,a odkurzacz kupiłam 1,5 roku temu i super chodzi,ważne są wzmocnione rury,cena części w razie zepsucia...wcześniej miałam elektroluksa z wyższej półki(coś chyba z5530) i rury,szczotki cena około50 zł za sztukę ,sam filtr 150zł! masakra,dziś ważna jest na ile gwarancja!!!! i cena tych pierdół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lantek
A może lepiej nie kupować odkurzacza? :) Słyszałem, że w komforcie można wypożyczyć odkurzacz piorący za 1zł. Daje do myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 takajedna2
Jak wyżej, Zelmer Meteor. Kupiłam i jest świetny. Mimo że odkurzam często to worki mi starczają na długo. Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala029
Cytat: "PIERWSZA I PODSTAWOWA RZECZ NIEMA ODKURZACZY TANICH I NIEDROGICH" Mam odkurzacz od 1.5 roku. W domu 4 pokoje w których są dywany, reszta powierzchni to glazura i parkiet drewniany. Odkurzam cały dom min raz w tygodniu. Mam kundelka i kocurka w domu, no i dzieci. Przynajmniej raz na 1.5-2 miesiące wymieaniam torbę i filtry. Odkurzacz działa bez najmniejszego zarzutu. Zapomniałam dodać, że zapłaciłam za niego 250zł. To nie jest dużo. Czyli są, czy nie ma dobrych, tanich odkurzaczy? Ja uważam, ze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze pod gore
Pilnie szukam odkurzacza do 200zl. Teraz nie mam wiecej kasy i nie chce korzystac z kredytu. Kurna zawsze wydatki nakladaja sie. Wrzesien, dzieci do szkoly, a tu dodatkowo wydatek. Mozecie polecic cos ciekawego? ALA, jaki masz ten odkurzacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze pod gore
Dziękuję za odpowiedź. Wygląda fajnie, muszę pierw obejrzeć go w sklepie. Kupowaliście kiedyś przez Internet? Jeszcze nigdy w ten sposób nie robiłam, uważacie że nie ma większego ryzyka? Ceny są atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia
Ja tez chce kupic lekki odkurzacz no i dobry.Zachwalacie Meteor 2 - ma 4 lata gwarancji wiec nie powinno byc klopotu.Napiszcie jak sie sprawdza - mam tez psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisia, a powiedz mi czy chodzi ci o taki odkurzacz ręczny? Bo w sumie one są niedrogie i lekkie, bardzo zresztą poręczne sprzęciki. Wydaje mi się, że warto taki kupić, szczególnie jeżeli ma się mało miejsca w domu czy mieszkaniu i duży odkurzacz jednak by mógł przeszkadzać. Na magicznaplaneta.pl widziałam bardzo fajny odkurzacz tego typu, marka Bosch, więc raczej wszystkim dobrze znana. Wydaje mi się, że za tą cenę, a wcale nie był drogi w porównaniu z innymi odkurzaczami gorszych marek. Co myślicie o takim odkurzaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tego meteora 2 zelmera i nie moge narzekać. Mały zgrabny funkcjonalny i tani na electro.pl teraz kosztuje niecałe 200 złotych. Do mojego małego mieszkania jest jak znalazł. Nie ma problemu ze schowaniem bo zmieści się wszędzie i ma wystarczającą moc i pojemność jak dla mnie. No i nie sprawia żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
To prawda,że ta firma jest dobra. Jeśli jednak ktoś myśli o całkiem dobrym odkurzaczu w niskiej cenie to ten spełnia te kryteria http://www.inplusagd.pl/towar-34258-odkurzacz_vax_v096th_ultrixx_.html naprawdę cena jest wyjątkowo korzystna . Moja mama z kolei dała się skusić na bardzo drogi odkurzacz wodny a potem żalowała( oczywiscie tedy kiedy zaczął się psuć bo naprawa była bardzo kosztowna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzacz piorący jest wielki i ciężki, chociaż faktycznie potrafi zbierać różne paskudztwa. Ale mi w zasadzie nie jest coś takiego potrzebne. Od odkurzacza wymagam dużej mocy silnika i ssania, niskiego poziomu hałasu, dużego zasięgu (rura, kabel), i chyba wolę modele bezworkowe. Duży wybór modeli dobrych producentów mają tutaj: http://www.1komp.pl/katalog-41-180,male_agd_odkurzacze,1.htm I ceny też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelmer chyba rzeczywiście sprawdza się najlepiej, choć i to zależy czego kto potrzebuje. warto na wagę sprzętu zwrócić uwagę, starsza osoba z wielkim odkurzaczem mogłaby sobie nie poradzić. wiem, bo mam zawzięcie aktywną babcię, także tego typu gadżety raczej pod nią kupowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legacy
zelmer meteor II rewelacja,maly lekki,ładny super ciągnie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×