Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irmin

Odkurzacz dobry i niedrogi - doradźcie jaki kupić

Polecane posty

Gość zelmeroznastwo
Dodam jeszcze ,że od roku użytkuję Syriusa właśnie Zelmera i sprawdza się znakomicie. Ogólnie polecam ich produkty ,które są solidnej jakości i w większości Polskie a nie Chińskie (choć takie też ma zelmer -chyba każda firma ma jakiś produkt z Chin )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelmery sa dobre i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co ci polecić, bo sprzętu nie brakuje, ale wiem co ci mogę odradzić na pewno. Nie bierz odkurzaczy z filtrami, które się wymienia. Dlatego, że jak się zużyją, to będziesz musiała dopłacać do tego interesu non stop, a to jest bez sensu. Najlepsze odkurzacze to odkurzacze wodne - rewelacyjnie wciągają kurz i wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że wodny to najlepsze rozwiązanie - mieliśmy wodny, teraz mamy workowy, i z chęcią wróciłabym do wodnego - ciszej chodzi i lepiej wszystko zbiera... I wbrew pozorom nie musi być taki drogi, można już dostać coś za poniżej 250 zł, gdzieś na stronce electro.pl widziałam takie oferty - warto dobrze poszukać, żeby nie przepłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W granicach 200zł można w większych sklepach kupić workowy meteor 2 zelmera. Cichy i u mnie - na razie bezawaryjny (odpukać) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saguarooo
A ja kupiłam w biedronce odkurzacz "Perfect" za 120 zł i od 4 lat działa bez zarzutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jak już kupować to może lepiej zainwestować w odkurzacz z funkcją odkurzania na mokro. Moja mama ma taki: http://tnij.org/k0xm Jest w sumie lekki i poręczny jak na taki odkurzacz piorący. Ma też fajną funkcję, nazywa się chyba trzepanie dywanów :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie - wszelkie odkurzacze z funkcją prania są świetne. Już sama funkcja odkurzania na mokro jest super. Mamy w mieszkaniu dwa psy, więc odkurzacz jest w ruchu 2-3 razy w tygodniu. My mamy zelmera, nie był drogi jakieś 600zł. Z tego co się orientuję, to jest dostępny na magicznaplaneta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimek
Witaj. Ja mam Zelmera ,dokładnie model Syrius 1600 ST. Spisuje się świetnie 3 rok już. Żadnych awaria ,porządna siła ssania do tego cichy. Z tego co wiem to Odyssey też jest bardzo dobrym modelem - polecam Zelmera właśnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro3113
Witam, ja mogę Ci polecić sprzęt marki RoboJet. Naprawdę dobre automatyczne odkurzacze w całkiem przystępnych cenach. Prosty w obsłudze (w końcu to odkurzacz :)), a co najważniejsze dom czyściutki jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollxd
Polecam automatyczny odkurzacz firmy RoboJet. Kupiłam i jestem baaardzo zadowolona :) Wiadomo, że odkurzanie bywa uciążliwe (ból pleców itd), odkurzacz robi to za mnie, a ja w tym czasie mogę zająć się innymi pracami domowymi. Mam go już drugi rok i nie było żadnych awarii, dlatego uważam,że cena za niego jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollxd
Polecam automatyczny odkurzacz firmy RoboJet. Kupiłam i jestem baaardzo zadowolona :) Wiadomo, że odkurzanie bywa uciążliwe (ból pleców itd), odkurzacz robi to za mnie, a ja w tym czasie mogę zająć się innymi pracami domowymi. Mam go już drugi rok i nie było żadnych awarii, dlatego uważam,że cena za niego jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolija
Jak chcesz dobry i niedrogi odkurzacz to na tej stronce http://www.zadowolenie.pl/odkurzacze wybierz albo model philipsa FC 8144/01 Easy Life ekologiczny albo ten cichy FC 9304/01 Silent Star. Zalezy czy bardziej zależy Ci na oszczędności prądu czy na tym, żeby był cichy. Ja mam ten drugi (cichy), a moja siostra ma ten ekologiczny. Obie jesteśmy zadowolone z jakości odkurzania, a ja bym swojego w życiu na nic innego nie zamieniła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robson99999
hejka, najlepszy na rynku odkurzacz to KIRBY... chcecie wiedziec wiecej piszcie robson19992@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_009
Ja moge ci polecić odkurzacz droższy ale niezawodny. Dostałam od rodzinki w prezencie na urodziny:) Wszyscy wiedzą że mam hopla na punkcie sprzątania i gażetów a ten odkurzacz właśnie taki jest. Dostałam kolumnowy odkurzacz Sebo. To marka znana i ceniona na zachodzie, odkurzacz ten nie posiada wyrzutu powietrza, ma specjalne filtry oczyszczajace powietrze, jest cichy i leciutki. I co decyzja podjęta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia_dota
Słyszałaś o Sebo? Ja już nie mogłam wytrzymać zachwytów znajomych nad tym odkurzaczem, pojechałam więc do sklepu go zobaczyć. No i nie mogłam oczu od niego oderwać. Jest piękny, podobno nie ma wyrzutu powietrza, ma kosmiczną elektroszczotkę, jest leciutki i nie hałasuje:) wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonałąkaa
jeśli chodzi o odkuracze to najlepiej kupić jakiś znanej firmy i powszechnej, żeby nie było problemu z tym, że potem worków nie będziesz mogła nigdzie dostać, a jak chcesz kupić tanio zajrzyj na stronę avans.pl tam często są jakieś fajne promocje i można kupić tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Ewentualnie można kupić taki, który nie potrzebuje worków, na przykład właśnie odkurzacz wodny. Z tego co wiem to MPM Bora jest bardzo dobry, także warto się nad nim zastanowić. Na pewno jest o wiele wygodniejszy od tych tradycyjnych odkurzaczy, no i dokładniejszy, a trzeba przyznać, że nie kosztuje dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert99999
Ludzie najlepszym sprzetem jest odkurzacz KIRBY zamówcie sobie prezentacje do domu pod numerem 506536021 i sami sie przekonajcie.. kupowac nie musicie a dywan bd mieli jeszcze wyprany za darmo... warto skorzystac i zobaczyc. polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Moim zdaniem najlepszym wyborem są odkurzacze wodne. Jednym z ciekawszych jest MPM Bora. Naprawdę dokładnie odkurza. No i oczywiście jest to genialny wybór dla wszystkich alergików. Naprawdę warto zwrócić na niego uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka123
dfziewczyny a warto kupic electroluxa z tej serii ultrasilence? teoretycznie sa bardzo ciche i maja filtr przyjazny alergikom, ale jak jest w teorii? interesowalby mnie model zus 3935cb, uzywa ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati284
jeśli chcesz ultrasilence electroluxa to ja używam troszkę innego modelu, 3925db. z tego co widzę, to mój jest nieco mocniejszy niż ten podany przez ciebie, więc możesz go wziąć pod uwagę :) mi się nim sprząta bardzo dobrze i faktycznie jest cichutki, tak jak reklamuje producent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×