Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona duszyczka12

bardzo mokra

Polecane posty

Gość zagubiona duszyczka 12
bardzo mi sie podobaja te wpisy ;)..... ah ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michall
ka bardzo lubie jak cipka mojej dziewczyny jest mokra i wtedy jeszce jezyczkiem popiescic cipke hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słysze żeby faceta obrzydzało gdy dziewczyna jest mokra! ja tez \"mocze się\";) bardzo obficie(choć \"obficie\" to w tym przypadku pojęcie raczej względne) i nawet do głowy by mi nie przyszło że może być w tym coś złego:) więc nie przejmuj się...to że trafiłaś na takiego a nie innego chłopaka jest wielkim przypadkiem:o to chore jeżeli on faktycznie \"się brzydzi\"...chyba nie wolałby żebyś była sucha jak starsza kobieta i nie podniecała się gdy Cię dotyka? bo jeśli tak to naprawdę jakiś pojeb:o następnym razem jeśli zauważysz że coś mu nie pasuje powiedz mu że to co wypuszcza z siebie podczas erekcji powoduje u Ciebie mdłości i mimo że wiesz że to jest normalne(podobnie jak wydzielina u kobiety) nie życzysz sobie by w ten sposób reagował bo zwyczajnie się to \"obrzydza\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz Titillated
ale nie wszystkie kobiety lubia miec bezposredni organoleptyczny i fizyczny kontakt ze sperma...moze niektorzy afceci tak reaguja na nasze soczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może ale tylko tacy jak wspominałam -pojeb*ani przecież to jakaś kpina...faktycznie są kobiety które nie lubią mieć kontaktu ze spermą ale tego da się uniknąć...kontaktu z damską wydzieliną podczas pełnego stosunku z porządną grą wstępną nie da się pominąć i uniknąć. więc należy ją lubić i koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona dzuszyczka 12
dziekuje wam bardzo za te wypowiedzi...a te filmiki ...usmiałam sie hhhaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to dziwne................
powiem tylko że mój partner kiedy wtwierdził ze jestem sucha bardzo zmarkotniał a na pytanie co sie stało wkoncu wydukał bo ja juz ciebie nie podniecam dla niego to był problem że jestem sucha , a ja czyłam się fatalnie i miałam bardzo stresujący dzień . Długo mu tłumaczyłam oj długo ale tak do konca to nie byłprzekonany az sam stwierdził ze to było jednorazowe więc się nie martw tym że jesteś mokra bo nie ma czym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać:) fun-Tom-AS --> Możemy piątkę przybić, mam to samo zdanie i jestem prawie Twoim równolatkiem (rok starszym) :) Uwielbiam jak kobieta robi się mocno wilgotna:P Mniam:D Przecież to tylko świadczy o tym, że jest bardzo podniecona:) Jak zaczynamy baraszkować z Moja Niewiastą, to największą frajdą jest dla mnie to jak pod wpływem pocałunku, dotyku, albo samej mojej bliskości obok Niej, robi sie baaardzo wilgotna:) Poprostu wiem, że na Nią działam i to mnie kręci:) Do duszyczki12 --> Mam nadzieje że to 12, to nie Twój wiek? Jeśli tak, to pewnie masz też młodego partnera i dużo się musicie nauczyć:) Osobiście uwielbiam dając oral, lizać calutką cipkę, wsuwaćjęzorek do pochwy, itp, itd. A te soczki wprost uwielbiam:):):) Ale żeby oddaćcesarzowi co cesarskie: Jak kobieta jest zdrowa, to wszystko O.K., ale jeśli \'te soczki\' mają brzydki zapach, albo zdarza Ci się to duszyczko12, nie tylko podczas podniecenia, to idź do lekarza, bo mogą to byćjakieś upławy, co jest stanem chorobowym. Od tak mi sięz dobrego serca napisało:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona duszyczka 12
hm...upławy to nie sa ....lecz chyba z podniecenia...strasznie mnie to krepuje...chyba do tego stopnia ze nie pozwalam się tam dotykać..ufff...chcialabym ta swoja wilgoć jakos opanaowac ale...nie daje rady...;)a mam latek powyżej 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontynuujcie temat
szkoda że tak mało facetów wypowiedziało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Analny
wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh...
a skoro juz tak gadamy...to jaki smak mają te "soczki"???....tak w przybliżeniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podnieca jak kobieta robi sie mokra, tudziez cale wilgotne cialo jest sexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knap
mnie naprzyklad bardzo podnieca widok mokrej cipki,a zwlaszcza jak spodnie wzynaja sie w cipke,ze az widac jak mokre robia sie leginsy.Ja na taki widok zaraz bym sie spuscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnyboy
ja tez uwielbiam kiedy moja dziewczyna jest bardzo mokra:) na poczatku wiem ze ją to krepowalo ale jak zauwazyla ze mnie to strasznie kreci to sie bardzo wyluzowala. teraz jak sie juz bawimy wstepnie raczkami to pozwala mi rozsmarowywac swoje soczki wewnatrz i na tyleczku-wtedy robi sie cpraz bardziej mokra:) no a potem juz jezdzimy bez opamietania. mokre cipeczki sa najlepsze, wylizywanie ich - kosmos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnyboy
wewnatrz ud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga.
bunnyboy przez to co napisałeś aż zrobilłam sie mokra i teraz mam ochotę na pieszczoty męskich rąk.... tylko, że chyba nie wytrzymam do wieczora....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie chlupie
no a kiedy chlupie przy stosunku? i..jest troszke luzniej? tez lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadore
tak tak tak! mokre gora!!! osobiscie bardzo chcialbym kobiete ktora sie nadmiernie "moczy" strasznie mnie to rajcuje,wiec hmmm... jesli ktoras z was,gdyby chciala,ja nie skladam zadnych propozycji... PISZCIE!!! wszystkie mokre kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak lubie....moją pierwszą kobietę to krępowało ze ona sie tak \"moczyła\". Nawet chciała przestac w trakcie(a wiecie ze to dla faceta wkurwiajace go tak odepchnac gdy juz juz ma konczyc:P)Spojrzałem na nią i powiedziałem ze to chyba normalna rzecz ze powinno byc dobre \"smarowanie\" i ze to wcale mnie nie brzydzi a nawet podnieca i przekonałem ja:) Ja to chciałbym zobaczyc choc raz w życiu damski wytrysk :] ciekawe ile kobietek tak potrafi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokra jest super, sucha tez nie jest zla tylko ze trzeba nad nią popracowac hehe. Tak sobie myslałam dlaczego jakoegoś kolesia może brzydzić ociekająca soczkami szparka, jedyne wytłumaczenie jakie mi sie nasuwa to to ze facio musial mieć jakieś bliskie spotkanie z zaniedbana delikatnie mowiac dziewczyna na jakiejś wiejskiej sztachotece :P Bo jak dziewczyna jest zadbana to choćby mi po brodzie kapalo to i tak to zawsze bede lubil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titulita
jest sposób żeby choć trochę mniej sie moczyć? denerwuje mnie to mokre prześcieradło. Może znacie jakies sposoby na ten gruczol Bartoliniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrek
Ja uwielbiam mokre cipki, im wiecej wilgoci tym bardziej jestem podniecony. Moglbym spijac te soczki godzinami delektujac sie smakiem i zapachem. Wiem ze niektore kobiety to krepuje, mojej tez, ale nie rozumiem dlaczego i strasznie mnie to wkurza jak mojej sie to nie podoba jak zlizuje jej soczki z cipki lub z moich palcow. Kobiety nie krepujcie sie tylko dajcie nam wiecej tego nektaru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tyczy
mnie nie jara i wydaje mi sie to dziwne i nieapetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×