Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

zaproszenia

Polecane posty

Gość sabcia85
jak znajdziesz ciekawe to wysłij maila ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! kupiam zaproszenia ślubne na allegro -bardzo tanie(nadruk powyżej 50 szt -gratis) zaproszenia od 2,00 do 3 zł+ koperta.Polecam gorąco- solidna robota i kontakt z osobą robiącą super-wszystko mozna uzgodnic.Jeżeli ktoś byłby zainteresowany podaje maila do tej osoby-ona jak się odezwiecie przesle projekty i ceny zaproszeń! vovinek@o2.pl Nprawdę warto !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki prosze was o przeslanie na maila aniesiaw@wp.pl zdjec z waszymi zaproszeniami (tymi recznie robionymi) Wlasnie pomalu zaczelam sie rozgladac i ceny no przyznam sa rozne.. i tak wlasie pomyslalam ze moze samemu zrobic... tylko zastanawiam sie czy ogolny koszt nie przekroczy zakupu gotowych zaproszen.. no i do tego czas.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec
www.rebeco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha_123456
ja również poproszę zdjecia waszych zaproszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidka2905
proszę pomózcie... czy któraś z Was zamówiłaby tego typu zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba wzór C D E :) ja lubię tego typu zproszenia.I właśnie coś takiego będę mieć tylko takie zaproszenia zrobimy sami wyjdzie nas taniej .Ale zaproszenia ładne spokojnie możesz takie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszybciej i najtaniej jest załatwić zaproszenia przez internet oczywiście. Mogę polecić stronkę: http://www.probitus.pl/ gdzie znajdziecie bardzo fajne i tanie zaproszenia. Niebanalne wzory z pewnością zrobią wrażenie na gościach i zostaną zachowane na pamiątkę Waszej ceremonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, zaproszenia z copyfestival wymiatają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Polecam tę stronę https://zaproszenia-przemysl.pl/ Ja znalazłam tu najtaniej. W niektórych firmach trzeba płacić 99 zł za nadruk, a tu jest już wszytsko razem. Miałam sama robić zaproszenia, ale jednak kupuję za 1,95 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×