Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunia88

jak przykryc BALEYAGE?

Polecane posty

witam!mam okropny baleyage;/pasma sa grube i do tego wlosy mi juz odrosly wiec chcialabym uporzadkowac je...niech mi ktos doradzi,bardzo prosze, jak moge wrocic do swojego naturalnego kolorku(niezajasny zloty blond,moglby byc tez mysi blond),jakiej farby uzyc,jaka jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
ja jestem ciemną szatynką,od roku czasu co kilka miesięcy robiłam sobie blond pasemka ale w biegiem czasu,podczas nastepnych rozjasnian pasma blond zamist cieniutkich pasemek zrobiy się grube i zcazęły sie"zlewać" z ciemnym włosami djac nieciekawy efekt:-oPostanowiałm więc ujednolicic i uporządkowac kolor włosów farbujac je na kolr zblizony do anturalnego(zrobiałm sobei Mleczną Czekoiladę z Wellaton)Kolor wyszedł super,włoski są brązowo-czekoldowe,mąj jedolity kolr.Radzę wiec Ci zafarbować włosy na sówj naturalny kolr,dobre są farby z Welli,Garniera,Loreala.Odradzam Palette!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż hmmmmm
Loreal nie zawsze wszystko pokrywa i bardzo szybko zchodzi, przynajmniej z moich włosów, chociaż kolorki wychodzą śliczne. mnie osobiście nigdy nie zawiodław Wella, a i ostatnio jestem zadowolona z farby Garnier, tej, którą reklamuje Brodzik.. tam jest duży wybóer blondów i naprawdę ślicznie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki za pomoc,boje sie tylko,ze te pasemka ktore mam,moga zastac bardziej rozjasnione i nie beda jendolite,jesli pokryje je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej uważaj
jestem szatynka i jak mialam jasne pasemka nie bylam z nich zadowolona chcialam to jak najszybciej zmienic i wrocic do swojego ciemnego koloru. farba pokryla te pasemka owszem ale nierowno bo i tak bylo widac ze cos tam bylo pod spodem a do tego pod swiatlo byl polysk... zielony... serio koszmar :( na szczescie to bylo dawno i juz odrosly moje wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat125
a ja sobie zafarbowałam farbą z joanny bo podobno nie niszczy włosów, nie dość że nie pokryło mi za bardzo pasemek to jeszcze zamiast brązu wyszedł jakiś rudy :( Musze je jeszcze raz zafarbować tylko nie wiem jaką farbą i czy chwyci mi jakaś na tą pierwszą. Pliss poradźcie jakąś fajną firme co mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia43250
Bylam w czwartek w salonie Black Pearl w krakowie przy ul szlak i zrobilam balayage :) wyszlo swietnie :) nigdy jeszcze nie bylam tak zadowolona z koloru moich wlosow :) polecam ten salon! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z reguły brazem, wybarwieia zostana, oszalas robic baleyage w Polsce, do myc, chyba, ze jestes ambasadorka marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje karton, wytnij dziury na oczy bo z twoim pechem gdzieś w coś wydzwonisz i oby do zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×