Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego marzysz o III ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak byłam przesłuchiwana w II instancji i dwóch nowych świadków. Wszystko trybem zwykłym , badanie psychologiczne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę, by apelacja sie udała, a wtedy byłaby III. Powiedz mi jeszcze czy badanie było przed czy po przesłuchaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy apelacji raczej będziesz wzywana i dodatkowe dowody. Trzeba wnieść coś nowego do sprawy. Tak było u mnie. Powodzenia oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam adwokata kościelnego,ktory jest ateistą i mówi wprost,co się w tych sądach wyprawia i ,ze chodzi tylko o pieniądze.jemu oczywiście też i się z tym nie kryje,bo przecież pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie było po przesłuchaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ta apelacja już jest spisana na straty, skoro już będzie badanie, a wezwania na przesłuchanie brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty byłaś strona powodową? Badanie dotyczyło Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sąd pewnie działa inaczej. Skoro będzie badanie tzn. że coś dodatkowego się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak byłam stroną powodową. Pozwany nie brał udziału. Badanie dotyczyło ogólnie sprawy. Rozmowa plus akta sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka apelacja jest niezwykle trudnym doświadczeniem, nadzieje maleją, ciężko na sercu. I jesli strona pozwana nie chce wyjawić prawdy, albo i byc może nie jest w stanie rośnie poczucie krzywdy. dziekuję Ci, zapytam tylko kto kierował do III instancji, było pismo do Roty, do Rzymu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka apelacja jest niezwykle trudnym doświadczeniem, nadzieje maleją, ciężko na sercu. I jesli strona pozwana nie chce wyjawić prawdy, albo i byc może nie jest w stanie rośnie poczucie krzywdy. dziekuję Ci, zapytam tylko kto kierował do III instancji, było pismo do Roty, do Rzymu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pisałam pismo do Roty Rzymskiej o wyznaczenie III instancji w Polsce przez Sąd II instancji. Wiem jak to jest aż trudno o tym mówić. U mnie zaświeciło się światełko, oby tylko nie zgasło. Trzymaj się. Powodzenia. Jak coś to jutro odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź dobrej myśli. Cóż tylko to zostaje. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygralam choc mialam przegrac
"gość dziś Do wygrałam. Ty naprawdę jesteś PRZEGRANA a nie wygrana! Lecz się. Sama sobie przeczysz. Zniszczyłaś życie uczciwemu człowiekowi który chciał mieć rodzinę. Twierdzisz,że to nie prawda,że nie chciałaś dzieci a kilka postów dalej sama potwierdzasz że ich nie chcesz i nie chciałaś ,że takie masz poglądy itd. Tu wypowiadają się ludzie wierzący szukający wsparcia i prawdy a Ty jesteś przepełniona jadem. Twoje małżeństwo jest nieważne , ale postanowiłaś zemścić się na człowieku i dopiełaś swego. Poszukaj Boga lepiej. Twoje wypowiedzi tutaj powinny być DOWODEM w sądzie." haha dobry tekst :) Chcesz moze tel. do tego uczciwego czlowieka?Bo aktualnie nie jest ze swoja kochanica i szuka nowej milosci swojego zycia.Bycie ojcem go przeroslo,bo nigdy nim nie chcial byc,ani zakladac zadnej rodziny.Zwykly hipokryta. Wlasnie takich ludzi nalezy tepic i pokazac im ,gdzie ich miejsce. Moze moje wypowiedzi sa zbyt ostre,ale niestety takie musza byc.Ten kto zostal zdradzony i oszukany,doskonale rozumie ich wydzwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygralam choc mialam przegrac
Uprzedzajac dalszy hejt,do moich wypowiedzi,dodam tylko,ze to sad koscielny uznal,ze zostalam oszukana i przydzielil mi adwokata. Zaproponowali mi uniewaznienie,tego malzenstwa z winy mojego ex,bo mialam niepodwazalne dowody jego winy. Ale po co? Niech sie chlopak maczy do konca zycia,skoro taki z niego mega uczciwy katolik :) Nie wnosze o uniewaznienie,bo nie jest mi juz ono do niczego potrzebne. Wystapilam z kosciola,gdyz ten proces uswiadomil mi ,z jak pokretna i zaklamana instytucja mam do czynienia. A wszystkich wierzacych tak jak moj ex,pozdrawiam serdecznie,bo wiem ,ze nie jest on wyjatkiem ,w szeregach tej zbrodniczej instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to jest forum o unieważnieniu ślubu kościelnego, a nie cywilnego. Jeżeli masz problem z wiadomościami na temat unieważnienia cywilnego najlepiej udać się do adwokata. Forum Ci tutaj nic nie pomoże bo każdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest rozbój w biały dzień. Jak można brać za coś takiego tak duże pieniądze nie odprowadzać z tego podatku, jeszcze odmawiać I instancji, II instancji. Kolejne wpłacone pieniądze ludzie to jest chore! Czy aż tak ważne jest dla was staniecie przed ołtarzem po raz drugi ? W taki sposób kościół traci wiernych, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Wygrana - wiem o czym piszesz. Ale poprosze o kontakt na email,bo nie chce na forum opisywac swojego przypadku :( Mam pare pytan odnosnie Twojego procesu,bo moj dotyczy chyba tego samego kanonu. pozdrawiam i licze na kontakt- w.syczynski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sie mylisz,kosciol bierze hajc i w polszy uniewaznia rocznie ok. 80%malzenstw,najwiecej na swiecie.im sie kasa zgadza bo znowu rozwodnik nalezy do kosciola swietego i znowu buli np. na kolejny slub.za duzo jest rozwodow i za duzo rozwodnikow by im odpadlo ze zlotego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wygrana źle zrobiłaś bo skoro sąd proponował ci nieważnośc po stronie męża piwinnaś tak zrobic no i kościół był tu po twojej stronie a ty miałaś szanse uwolnić sie od męża zdrajcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygralam choc mialam przegrac
Alez ja jestem teraz wolna jak ptak :) W nowym szczesliwym zwiazku :) A przede wszystkim, mam wolny umysl od katolickiego szamanstwa,czego wszystkim zycze :) A maz zdrajca ,ma naprawde aktualnie przechlapany zywot do konca zycia i o to chodzi :) Ja osiagnelam to czego chcialam,zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Wygralam choc mialam przegrac poniekąd Cię rozumiem, tylko nie wiem czy nie lepiej byłoby gdybyś Ty była wolna a on i tak dostałby klauzulę, więc nadal u niego nici z nowego ślubu :) Powodzenia życzę, tak od serca, bez złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada zabija nic juz nie jest normalne. Żal nie minie, ale od Boga nie uciekaj. To mąż cie skrzywdził i niech go diabli. Ślub to nie farsa ludzie zabijają miłość. Sakrament to nie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kliknij i nie wiadomo jakiego wirusa chwycisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirusa prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć wróżbita maciej też daje radę :) może wywróży,czy po rozwodzie odzyskacie dziewictwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×