Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
To forum dla poważnych ludzi w dramatycznej sytuacji, nie dla wariatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej forum dla ignorantów i oszustów którzy już nie pamiętaja co ślubowali przed Bogiem :/ no i dla łapówkarzy też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignorancja to jest w twoim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to wynocha z forum! tutaj dzielimy się radami i wymieniamy informacjami a nie obrażamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk VIII
Obraz krwi idealny jak u młodzika a serce nadal radośnie pika Od czterech lat używam aktywatora wody Aqua Lyros od Atara Golden moja była już kamica woreczka żółciowego przeszła do historii. Problemy z wątrobą oraz trzustką i wysokim ciśnieniem zniknęły bez śladu , jedyne pozostał mały ślad po kamieniu w nerce , który podlega ciągłej regeneracji .Mam idealny obraz krwi oraz moczu , cukier spadł do wartości 82. Kłopoty z prostatą i porannym oddawaniem moczu ustąpiły. Rak prostaty to nie żart! Wróciła do mnie pewność bycia nadal pełnosprawnym facetem i radość z bliskości ukochanej kobiety. Mój opis potwierdzony został badaniem USG a skierowanie na operację usunięcia woreczka zachowałem dla sceptyków. Twórca aktywatora powinien otrzymać Nobla. Cała prawda o aktywatorze wody Atara Golden w necie. Czytając info i przesyłając na face pomagasz chorym . Henryk z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeemmi
Szkoda, że forum jest zaśmiecane . Było to fajne miejsce do wymiany doświadczeń a teraz szkoda gadać. Dziękuję wszystkim "idealnym" którzy są "bez skazy" i mają frajdę z dokuczania innym. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że forum jest zaśmiecane . Było to fajne miejsce do wymiany doświadczeń a teraz szkoda gadać. xxx wymiana doświadczeń??? chyba raczej cwaniakowanie jak wykręcić się od przysięgi składanej przed Bogiem, która obowiązuje do końca życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeśli została nieważnie złożona ,ale ty nie masz pojecia o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba było ją ważnie złożyć, a nie hajtać się, bo nie wypada na wsi bzykać się bez ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,każda przysięga jest nieważnie składana,bo u każdego już na początku można znaleźć powód unieważnienia jego małżeństwa,z odpowiedniego kanonu :) na tym polega hipokryzja kościoła "świętego" :) chapać kasę na początku i na końcu trwania małżeństwa :) czemu wy się ludzie oszukujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie,a dlaczego czarni nie szukaja juz na poczatku ,u pary dowodow niewaznosci ew.malzenstwa? na co czekaja? czemu udzielaja slubow jak leci? czemu nie prowadza sledztwa juz na poczatku,zeby udaremnic sluby,ktore juz od poczatku sa niewazne? na co czekaja i dopiero po latach ,szukaja dziury w calym? ktos cos wie? jekiez rzetelne info? no prosze bardzo czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmowca. niech sie kazdy cwaniak uderzy sie w piers i przyzna szczerze, ze jego malzenstwo jest faktycznie niewazne. dlaczego przed slubem nie szukaliscie dowodow niewaznosci malzenstwa,ktore chcieliscie tak bardzo zawrzec? przeciez sa zapowiedzi mili panstwo,a one sa wlasnie po to zeby zglosic ewentualne przeszkody do zawarcia sakramentu malzenstwa ! co na naukach przedmalzenskich was o tym nie uczyli? tylko kalendarzyk i badanie sluzu ? no tak wiadomo ciemnogrod i zabobony wazniejsze przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy! Może czas byście założyli własne forum i tam wylewali cały swój żal? Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie i szanuję to, choć forma wypowiedzi niektórych "hejterow" jest, łagodnie mówiąc, daleka od przeciętnych standardów wymiany zdań..... Moi drodzy forumowicze, mamy swoje sprawy, uważamy je za ważne dla naszego dalszego życia, nie dajmy się prowokować. Trzymajmy się i wspierajmy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro w sądzie nikt Wam nie mówi,że popełniacie cieżki grzech,biorąc za wszelką cenę i wszelkimi sposobami ROZWÓD KOŚCIELNY,to pora żebyście to sobie uświadomili ,właśnie na tym forum :P obłudnicy ! myślicie,że po wszystkim wystarczy się wyspowiadać i już możecie zacząć życie od nowa jak gdyby nigdy nic? dziewictwo też wam oddaja razem z unieważnieniem? a dzieci urodzone po takim nieważnym ślubie ,kim są? co im powiecie kiedy zaczną ogarniać temat i zadawać niewygodne pytania? naprawdę myślicie,że jak klecha was rozgrzeszy,to już jest wszystko cacy i można żyć spokojnie dalej? otóż nie,nie można,bo wyrządzonej krzywdy,nieuczciwym procesem nie da się już naprawić.taka jest prawda i nie usprawiedliwiajcie się wyrokiem sądu,jaki by on nie był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejt hejtem,ale taka prawda,tego Wam w sądzie nie powiedzą.wielu z tych hejterów niestety m a rację.nie ma co się obrażać,tylko dokładnie dowiedzieć o co chodzi z tymi rozwodami? i najwazniejsze-skąd to się wzięlo w kościele.na pewno nie od Boga,nie ma słowa o rozwodach w Biblii :( zacznijcie ludzie czytać,a nie ślepo wierzyć księżom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze poczytać złośliwym na czym polega unieważnienie , to nie jest takie proste jak wam sie wydaje. W dzisiejszych czasach ludzie są strasznie zakłamani , ciekawa jestem czy skrupulatnie prześwietliliście swoich partnerów i czy jesteście tacy idealni. Kiedy się jest z kimś kilka lat i wszystko układa sie idealnie nikt nie przypuszcza ,że osoba ktorą kochamy i czyjemy odwzajemnione uczucie może coś ukrywac. W moim przypadku ukrywał ex i cała jego rodzina, przez kilka lat żyłam w nieświadomości.Zapowiedzi są owszem i szkoda ,że ludzie wiedząc duzo nie chcą sie wtrącać , mówią dopiero po rozwodzie ... Nie mieliśmy dzieci , nikomu krzywdy tym nie zrobie. Ale po tym jak oszukiwał mnie przez tyle, lat myślę ,że zasługuję na to by ten ślub unieważniono. I odpowiem zaraz na nastepne zgryżliwości które zapewne sie pojawią.. Jestem sama , nie mam parcia na założenie po raz drugi białej kiecki, a co do dziewictwa jest to żenujące co wypisujecie zdecydowana większość stojąc przed ołtarzem go już nie posiada, nie wsponę o Tym ,że wiele kobiet w ciąży występuje w białej sukni i welonem do ziemi... wtedy dla was jest wszystko ok bo to pierwszy ślub ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo11
Mam pytanie o II instancję w W-wie (pierwsza instancja orzekła nieważność sakramentu). Przyszło powiadomienie o rozpoczęciu procesu trybem zwykłym. Obrońca węzła miał swoje uwagi na które odpowiedziałem (generalnie nie wniósł uwag, że małżeństwo było ważne, ale jego zdaniem niewystarczająco udowodnione, świadkowie tylko po jednej stronie itd.). Z uwagi na wątpliwości uzupełniłem materiał dowodowy o wydruk rozmów i meili z okresu przed małżeństwem oraz do końca trwania (małżeństwo trwało 1,5 roku). Nie uzupełniałem materiału o wspomnienia sytuacji, gdyż po konsultacji z prawnikiem to oznaczałoby kolejne przesłuchania i pewnie z pół roku dłużej, a już jestem tym wykończony psychicznie. Jaki kolejnego kroku mogę spodziewać się i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dokładnie,każda przysięga jest nieważnie składana,bo u każdego już na początku można znaleźć powód unieważnienia jego małżeństwa,z odpowiedniego kanonu . na tym polega hipokryzja kościoła "świętego" .chapać kasę na początku i na końcu trwania małżeństwa .czemu wy się ludzie oszukujecie? gość wczoraj Wlasnie,a dlaczego czarni nie szukaja juz na poczatku ,u pary dowodow niewaznosci ew.malzenstwa? na co czekaja? czemu udzielaja slubow jak leci? czemu nie prowadza sledztwa juz na poczatku,zeby udaremnic sluby,ktore juz od poczatku sa niewazne? na co czekaja i dopiero po latach ,szukaja dziury w calym? ktos cos wie? jekiez rzetelne info? no prosze bardzo czekam gość wczoraj zgadzam sie z przedmowca. niech sie kazdy cwaniak uderzy sie w piers i przyzna szczerze, ze jego malzenstwo jest faktycznie niewazne. dlaczego przed slubem nie szukaliscie dowodow niewaznosci malzenstwa,ktore chcieliscie tak bardzo zawrzec? przeciez sa zapowiedzi mili panstwo,a one sa wlasnie po to zeby zglosic ewentualne przeszkody do zawarcia sakramentu malzenstwa ! co na naukach przedmalzenskich was o tym nie uczyli? tylko kalendarzyk i badanie sluzu ? no tak wiadomo ciemnogrod i zabobony wazniejsze przeciez " no nic dodac nic ujać, z ust mi to wyjęliście :P radzę wszystkim skrzywdzonym świętoszkom, dokładnie to sobie przeczytać i zadać kilka pytań,tak od serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej koleżanki mąż,był na tyle bezczelny,że posiadając 2 kochanki (udowodnione),złożył wniosek o unieważnienie,z jej winy.zapłacił kupę siana,ale mu się nie udało. a ile jej życia i zdrowia przy tym napsuł,to tylko wie ona i jej rodzina :( to o co ją tam wypytywano,było żenujące i wyjątkowo poniżające.wiem bo byłam świadkiem w tej sprawie.nawet dla mnie te pytania były niesmaczne i ochydne. ten sad to bagno i 3metry mułu,nic więcej.powinno się o tym głośno mówić i uświadamiać ludzi.tam chodzi tylko o upodlenie drugiego człowieka i uzyskanie fałszywymi zeznaniami " czystego sumienia ". naprawdę żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Hmm w sumie juz praktycznie pisałam dlaczego, ja unieważniam i ze moje małzeństwo było od początku nieważnie zawarte, ale skasowałam wszystko, bo... to nie Wasza sprawa, (do tych, co tu zaśmiecają wątek). My mamy swoje powody, dla których chcemy unieważnić, ale tu nie ma raczej osób, którzy sobie ot tak wymyślili, że chcą "rozwodu", bo dla nich to jest rozwód itd. , ale bo chcą być wolni od kogoś, kto ich bardzo skrzywdził, kto nie zasłużył sobie na miano ich "kościelnego" męża aż do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy swoje powody, dla których chcemy unieważnić, ale tu nie ma raczej osób, którzy sobie ot tak wymyślili, że chcą "rozwodu", bo dla nich to jest rozwód itd. , ale bo chcą być wolni od kogoś, kto ich bardzo skrzywdził, kto nie zasłużył sobie na miano ich "kościelnego" męża aż do śmierci. xxx a to dopiero hipokryzja!!!! facet odwalił jakiś numer parę lat po ślubie to sobie wg ciebie "nie zasłużył na miano kościelnego męża"??? i przysięga złożona kilka lat przed jego np zdradą była nieważna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo,tak trzymac i tepic hipokrytow :))) 3/4 powodow uniewaznien jest zmyslone i sfalszowane,swiadkowie sa zmanipulowani i poswiadczaja nieprawde na procesie,zeby tylko powod wygral sprawe.taka jest prawda klamcy ! rujnujecie ludziom zycie,tylko po to zeby wystapic znowu na slubnym kobiercu. rzygac sie chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaa :) po 1 powazny czlowiek,wie co slubowal przed Bogiem i wie ,ze to jest nierozerwalne. po 2,to ze ludzie krytykuja symulantow i ich pietnuja na tym forum,to jeszcze nie powod zeby ich wyzywac od wariatow. moze czas otworzyc niektorym oczy i uszy,zeby do nich dotarlo,ze wyrzadzaja innym ludziom krzywde tymi procesami,gdyz sa one niesprawiedliwe.wiedza o tym wszyscy,ktorzy probuja wygrac w tych sadach.licza sie tylko klamstwa,a nie rzeczowe dowody,tak jak np. w sadzie cywilnym.no i oczywiscie kasa,kasa,kasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ale jaja,ja kłamałem,świadkom kazałem poświadczyć nieprawdę,zapłaciłem ile chcieli i oczywiście wygrałem i to od razu w I instancji :)bułka z masłem :) jakieś pytania? coś podpowiedzieć,jak się to robi ? pozdro dla kumatych ateistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką Ci krzywdę proces wyrządził- to Ty jesteś zakłamana i fałszywa skoro robiłaś wszystko żeby utrudnić byłemu mężowi życie. Chciaąłś się na nim zemścić, skoro nie potrafisz sobie na nowo życia ułożyć to i jemu nie pozwalasz. Zapewne masz swoje powody, które mnie nie obchodzą, ale nie wtrącaj sie w sprawy innych. Skoro jesteśmy zaślepieni jak tu piszecie hejtując to foru to spadajcie stąd i dajcie nam żyć jak chcemy. Nie Wy będziecie nas rozliczać tylko Bóg. każdy za siebie odpowie. Jeśli teraz popełniam błąd to tylko mnie będą dotyczyły jego konsekwencje. Jeśli macie inną koncepcję funkcjonowania Kościoła to do Papieża napiszcie i z nim dyskutujcie. Bo trochę mądrzejsi ludzie od Was dopuścili taki proces jak unieważnienie małżeństwa, więc wszelkie żale i pretensje kierujcie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie obrażajce nas pisząc że kamiemy i namawiamy świadków do kłamstwa i jeszcze za to płacimy kim wy jestescie zeby nas tak poniżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda boli co ? kłamcy od razu się uaktywnili ot co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A powiadam wam: »Kto oddala swoją żonę - chyba w wypadku nierządu - a bierze inną, popełnia cudzołóstwo. I kto oddaloną bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo«" (Mt 19, 9). Z tych słów jednoznacznie wynika, że każdy związek rozwiedzionego mężczyzny z jakąkolwiek kobietą i rozwiedzionej kobiety z jakimkolwiek mężczyzną w oczach Jezusa jest równoznaczny z cudzołóstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×