Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karmazynowa

Czy drogie markowe kosmetyki sa rzeczywiscie lepsze od tych tanszych?

Polecane posty

Gość Clarins to lipa
do rozświetlenia twarzy polecam Line Peel Biothermu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie sam krem nie pomoze .. spójrzcie najpierw na to co jecie ?? na ilość wypijanej kawy i policzcie spalane w ciagu dnia fajki. Po tych zabiegach ,,pielegnacyjnych ,, nie można mieć pieknej cery:(( coś za coś . Nigdy nie uzywałam kremow p.zmarszczkowych,wystarczyła mi eveline , garniera badż nivwea i nie mam zmarszczek , chyba ze mimiczne .Cenicie sobie drogie kremy tylko dlatego gdyz zawieraja one składniki< na pewno lepsze> ale jednoczesnie mocniej oddziaływujace na wasza cerę, małe stężenie chemii po prostu juz wam nie wystarcza.A ze skora jak z dzieckiem ... przyzwyczaisz do frykasów a byle czego ci nie tknie. Kiedyś otrzymałam w prezencie drogi kremik Este Lauder , żalem byłoby go nie wykorzystać .Nie widziałam po nim zadnej róznicy.Zresztą jak juz kiedyś napomknęłam kazdy ma inny rodzaj cery i nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.I jak mowi Owsiak ... nie róbmy tylko lubmy swoje. Mlego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik maly
koncern LOREAL ma marki ze sredniej i wysokiej polki Loreal to Maybelline, Nutrisse ale tez Vichy, Helena Rubinstein. Zasada jest jedna - najpierw patentuje sie srodek i wstawia go pod marka "wysoka" a potem po jakims czasie ten sam specyfik przechodzi np do Nutrisse a Helena dostaje cos nowego. Zrobienie srodka to setki badan i setki tysiecy dolarow dlatego nie wycofuje sie specyfiku. Dlatego inteligentni ludzie nie wydaja setek na MARKE i jej reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to zaden krem nie usunie zmarszczek, a juz na pewno nie taki sobie zwykly na ktorym wypisane sa farmazony jak to napina skore, jak to ujedrnia itd i niewazne czy to firma Ziaja czy Chanel. Moim zdaniem wysokopolkowa kolorowka jest duzo lepsza, ma bardziej \"zyciowe\" kolory, jest trwalsza. Nie mowie ze wszystkie np. podklady za 150zl sa lepsze od tych za 30, bo tez trzeba wynalezc cos odpowiedniego dla siebie. Jesli chodzi znowu o perfumy, to jak dla mnie nie ma porownania miedzy zapachami wysokopolkowymi a np. Avonem ... Nie jest to efekt \"zburzujenia\", po prostu wole rzadziej kupic cos co w pelni mnie zadowala, niz cos co jest tansze ale nie zostanie zuzyte do konca. Nie uzywalam kosmewtykow wysokopolkowych pielegnacyjnych, jestem wierna kremom i zelom do mycia aptecznym - Avene i jestem z nich b.zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewerka
Moim zdaniem są lepsze ... Przetestowałam już wiele różnych kosmetyków ale w zasadzie najbardziej skuteczne były te z wyższej półki. Bardzo lubię na przykład krem do stóp L'Occitane który sprawia, że są o wiele lepiej nawilżone, dobrze odżywione i co najważniejsze odpada problem z suchą skórą. Poza tym ładnie pachnie a większość kremów z niższej albo średniej półki ma nieprzyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatyczkaaa
Ja nie uznaję w ogóle tanich kosmetyków. Kiedyś, jako nastolatka, kiedy nie było mnie jeszcze stać na coś porządniejszego, używałam - owszem. Więc mam porównanie. I te markowe - są o niebo lepsze. A wcale nie muszą być nie wiadomo jak drogie. I w ostatecznym rozrachunku nie musimy przepłacić, bo i wydajniejsze często one są, no i naprawdę efekt jest lepszy. Widać to po jakimś dłuższym czasie stosowania, np. dwóch czy trzech miesiącach. Ja np. bardzo lubię kosmetyki firmy Pilomax (fantastyczne maski do włosów). Dostępne są chociażby tu: http://wizaz24.pl/pilomax-wax-m267

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem to nie jest kwestia ceny, czy marki a składu. Mało z nas w ogóle zwraca na to uwagę. W niektórych kosmetykach są składniki, które na daną skórę źle wpływają, a w innych nie. Właśnie dlatego raczej żadnej kobiecie nic nie będzie po kosmetykach AA, czy Ziai, bo mają w składzie minimum z minimum. Z tym, że nie będą miały tak spektakularnych efektów, jak te z chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derre
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Dobre opinie, ciekawa oferta, oszczędność. Myślę, że warto skorzystać z ich produktów. Raczej tańszej oferty nie znajdziesz, więc się nawet nie zastanawiaj. Od jakiegoś już czasu robię zakupy w sklepie internetowym www.drogerix.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, że sa lepsze, ja mogę powiedzieć na przykładzie kosmetyków, które sama kupuje ze stronki witalnie com pl marki Kivvi, są dużo bardziej wydajne, mają więcej skladników naturalnych, ekstraktów, są ekologiczne, naprawdę widzę różnice w stosowaniu, lepsze efekty i zostają na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×