Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

KWASY-zabieg w domu....

Polecane posty

Gość siemsiem
To drugie to na wizazu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że 25% i 35% to zbyt wysokie stężenie, zeby wykonywać je samemu w domu, jeśli nic się nie wie o kwasach. no chyba, że wiesz. skóra powinna być wcześniej przygotowana do zabiegu kwasami o niższym stężeniu, np. 10% AHA (Lysanel Active) czy 12% AHA (Glyco A). na dzień trzeba nakładać wysokie, apteczne filtry grubą warstwą. nie wolno się opalać minimum(!) miesiąc po zabiegach, a nie, jak pisze sprzedawca na aukcji, 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaforumowiczka
a czy w ogóle istnieje jakiś preparat (krem czy coś) taki z kwasami, ale o takim natężeniu, że można bez obaw robić to w domu a i troszkę przynajmniej pomoże? pytam bo po prostu nie stać mnie teraz na zabieg a ktoś mi kiedyś mówił, że moja twarz zasługuje własnie na "kwasy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, które wymieniłam wyżej, są przeznaczone do stosowania w domu. stężenie AHA do 12% jest w miarę bezpieczne, jeśli nie zacznie się go od razu stosować codziennie, tylko np. co 2 dzień, i jeśli zacznie się od niższych stężeń (5-6% AHA, np. Cleanance K, Diacneal) jeśli cera jest naczynkowa, to lepiej używać kwasów BHA w stężeniu do 2% (Effaclar K, kwasy Pauli Begoun). przy cerze z trądzikiem czy przebarwieniami potrądzikowymi pomocny będzie kwas azelainowy (Acne Derm, Hascoderm, Skinoren). na dzień obowiązkowo filtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaforumowiczka
dzięki chodziło mi własnie o coś zwalczającego trądzik i wszelakie związane z nim niedoskonałości.....tylke tylko, że ten acne...coś miałam już...najpierw pomagał ale po jednej tubce chyba mi się przyzwyczaiła skóra bo przestał :( (nawet nie wiedziałam, że to miało te kwasy)....a pozostałe te specyfiki co wymieniłaś są strasznie drogie. nie stać mnie na nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko nieprawda
kurcze jak ja uzywalam kremu glico a (12 %) jakies dwa razy dziennie to bardzo mnie zluszczal juz po kilku dniach teraz mam adwanced cream ( 30 % ) i co ? uzywam go dwa razy dziennie juz przez jakis tydzien i nie ma ani troche zluszczania oczywiscie nie mowie ze nie pojawi sie za kilka dni ale jak narazie to on raczej nawilza a nie zluszcza aha - kwasy stusuje bez filtrow i jakos nic sie nie dzisalo nigdy ani sie nie dzieje (oczywiscie nie wychodze na dwor kiedy jestem posmarowana adwanced ) i powiedzcie mi co jest ze mna nie tak ?? aha jeszcze jedno - glico a uzywalam latem i tez mi nic nie bylo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumijczyk
Wszystko to kwestia czasu brak ochrony słonecznej zaowocuje przebarwieniami i zmarszczkami więc lepiej stosuj filtry nie ma znaczenia że nie smarujesz się kwasem przed wyjsciem na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaforumowiczka
dzięki dziewczyny postaram sie coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×