Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chciałabym wypożyczyć

Ile kosztuje wypożyczenie sukni ślubnej??

Polecane posty

Gość może się i czepia
ale ma w tym 100% racji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do badu . Na moją miarę znaczy że na moje wymiary. Wiem jak wygląda wypożyczalnia. A to że w salonie będę miała przymiarki to chyba naturalne, jak ktoś chodzi do krawcowej to jest oczywiste że ma poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypozyczam suknie w salonie za 1000 zł, kupno kosztuje 2450 zł. Będzie szyta na miare, dostaje ja na tydzien (a to dla mnie wazne bo ślub w innym mieście) i nie musze jej prać! Dla mnie to idealne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że tak. Defakto będzie to nowa suknia. Ja pierwotnie miałam taki pomysł żeby kupić jedną z tych sukien które sprzedają dziewczyny \"używana tylko raz ...\" itd. przymierzyłam kilka i wiem że to przynajmniej w moim przypadku był marny pomysł. Ale może dla osoby o typowych wymiarach było by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem osoba o wymiarach ponad normę, ze tak to opisze cos pomiedzy 40 - 44 nawet, bo to zależy od modelu, producenta itd. i sukienka będzie szyta na mnie, tzn poprawiana, ale nie jest to nowa sukienka a ile razy była pozyczana to nie wiem, ale wyglada jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam do wypożyczenia 4 suknie z końca zeszłego roku od 300 zł do 600 zł do ceny należy doliczyć pralnie we własnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiroczik
rozne sa koszta, najtaniej trafisz na najem - wynajem pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płacicie za wypożyczenie?
Co myślicie - lepiej uszyć za 1500 czy wypożyczyć za 750? Ta wypozyczana juz uzywana, w dobrym stanie w cenie dorzucaja halkę. a uszycie też z halką i byłabym pierwszą właścicielka, tylko nie wiem co ze sprzedażą. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak
ja bym na Twoim miejscu wypożyczyła, jeśli rzeczywiście upewniłaś się że jest w dobrym stanie i jeśli się nie boisz że poplamisz czy uszkodzisz, bo takie ryzyko istnieje. A może lepiej kupić uzywaną? Za 700-1000 zł można już coś fajnego znaleźć a nie musisz się potem stresowac ewentualnymi uszkodzeniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płacicie za wypozyczenie
no właśnie przeglądam oferty na allegro i nie mogę nic wyczaić. chciałabym przymierzyć zanim kupię, żeby wiedzieć, czy da się dopasować ewentualnie. ta z wypożyczalni fajnie wyglądała i dopasują ja do mnie. dodają też halkę, dopasowują ja pod suknię żeby nic nie odstawało i ogóle. no i jeszcze nie trzeba płacić za czyszczenie. kurcze nie wiem, muszę jeszcze sprawdzić jakie maja kary za ewentualne zniszczenie, ale chyba jednak się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anliz1985
jestem w trakci podejmowania decycji, warunki wypożyczenia w mojej malej miejscowości wydają się ok, dopasowywują sukienkę do mnie, zwracam im a oni sami czyszczą, jak będą ciężkie plamy typu czerwone wino lub zaciągnięcia, dziury to potrącą za to i już jest do duży koszt bo najpierw płąci się cała sumę sukienki a póżniej zwracają resztę ,denerwuję się ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze, bo w sumie kupowac a pózniej ma wisieć i czekać na kupca albo na mole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioliza
cześć dziewczyny....a w jakiej miejscowości można wypożyczyć za 750zł? bo tam gdzie ja oglądałam są droże...niestety;/...sukienki około 3000zł, a wypożyczenie 1500zł...dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrbluszczz
Zapraszam do siebie ceny już od 250zł.Bez kaucji,pranie w cenie wypożyczenia.Nie martwicie się o pralnie.Koszty nie są wygórowane a najdroższy model to koszt 650zł za wypożyczenie.Różne modele Zapraszam. http://www.weselanaslasku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrbluszczz
Przepraszam przez pomyłkę wszedł mi adres z tlenu.Nie ma takiego kontaktu.Ewentualne zapytania proszę na adres info@weselanaslasku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie pojscie w wypozyczonej sukni to duzy blad przeciez nie wiemy kto w niej chodzil wczesniej ,na co ta osoba byla chora i jaka byla, zle bym sie czula noszac ubranie po zlodziejce albo recydywie .To najwazniejsza uroczystosc i trzeba miec wlasna suknie bo skoro ona na chwile to pewnie i szczescie tez tylko na moment . Barbara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki789
Nie zdecydowałabym się na wypożyczenie sukni ślubnej. W końcu ślub bierze się tylko raz w życiu i myślę, że każda panna młoda chce się w tym dniu czuć wyjątkowo. Jest to możliwe wtedy, gdy ma suknie idealnie dopasowaną - w przypadku wypożyczonej nie jest to możliwe. Ja szyłam suknie w krakowskiej Nabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×