Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Hej dziewczyny.Mam taki problem:niemam miesiaczki a powinnam dostac 4 listopada,a wspolzylismy z mezem w dniach plodnych a mialam je od 17 pazdziernika do 24,i mamy cicha nadzieje ze jestem w ciazy ale robilam test w dniu spodziewanej miesiaczki i negtywny wyszedl.prosze doradzcie mi czy jest szansa zebym byla w ciazy?czy moge jutro zrobic test?Czekam na odpowiedz.Plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie szczesliwa
Lola zawsze w takiej sytuacji jest szansa. Testy wcale nie zawsze pokazują ciążę juz w dniu spodziewanej @. Warto powtórzyć poźniej. Albo jak chcesz mieć 100% pewności to idź do dowolnej przychodni, zrócb z krwi tej na obecnośc hormonu Beta Hcg ( jest ilościowy) i ten test nie zostawia już cienia wątpliwości. Ja miałam taki problem we wrześniu, dzisiaj na szczęście jestem już w 13 tyg ciąży i wiem że bąbelek zdrowo rośnie czego i tobie życzę i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej \"strasznie szczesliwa\".dzieki za wiadomosc i wlasnie dzis rano zrobilam test i znowu jedna kreska,i jutro mam wolne od pracy i przejde sie do przychodni i zrobie ten test z krwi bo tak to sie za bardzo denerwuje i niewiem co sie dzieje.dzieki jeszcze raz.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Zaglądam tu od czasu do czasu. I właściwie chciałam o coś zapytać. Przy okazji, oczywiście. :-) Otóż standardowo - jak niemal u wszystkich pytająch na tym wątku - spóźnia mi się okres. To już 6 dni po terminie, kiedy powinnam dostać. Generalnie miesiączki mam regularne, czasami mi się spóźnia, ale zazwyczaj przy jakichś okazjach - jak np. choroba (jak w ub. mies) czy wyjazd, czy urlop... Więc poprzednio okres przesunął mi się 5 dni. Dziś jest 6 dzień kiedy powinnam już mieć. Współżycie oczywiście jest. I z zabezpieczeniem. Bez zabezpieczenia był sex w 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki. (no i dzisiejszy test rano - negatywny). Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Ktoś podpowie...? Nie chodzi o to, że chcę, czy nie chcę. Zakładam, że będzie co ma być. :-) Problem polega na tym, że biorę prochy antyalergiczne, których nie powinno się brać w ciąży. (tak mówią ulotki przylekowe). I nie wiem co o tym wszystkim myśleć już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny test negatywny. W poniedziałek rano jestem umówiona na tel. z moim lekarzem internistą. Mam nadzieję, że może mi dać skierowanie na betaHCG. :-) :-) bo wizyta u gina trochę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie.Ja nadal czekam na okres w czwartek robilam test i wyszedl negatywny,i niewiem co o tym myslec.Prosze powiedzcie mi kiedy moze wyjsc test pozytywny po 2 miesiacach od ostatniej miesiaczki czy kiedy.Prosze tak plus minus.Acha i mam jeszcze pytanko czy jakby sie okazalo ze jestem ciazy to czy moge latac samolotem bo wybieram sie do brata do Angli.Prosze doradzcie.A mieszkam w Irlandi i tu zrobic takie badanie z krwi to trzeba czekac okolo 2 tygodni.Plis czekam na wiadomosc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O POMOC.. BO JUZ SAMA NIC NIE WIEM W 18DNIU CYKLU BYL STOSUNEK MAM NIE REGULARNE WIEC NIE WIEM CZY BYLY LPODNE,,,W 11DNIU PO STOSUNKU ZROBILAM DWA TESTY 2 NEGATYWNE ALE JA MAM JAKIES OBJAWY NUDNOSCI OBOLALE PIERSI I WSZYSTKO CO Z CIAZA ZWIAZANE MOZE SOBIE WKRECAM PO PROSTU...12 DNIA PO STOS.POSZLAM NA TEST BETA HCG I WYSZEDL 2.0 LEKARZ MOWIL ZE OK ZADNA CIAZA... DOSTALAM OKRES PUNKTUALNIE NIBY ALE JEST BARDZO SKAPY JAK BY GO W OGOLE NIE BYLO JKEST KOLORU CZERWONEGO NIEE BRUDZACE UPLAWY ALE MALUSIO GO MAM I TO MNIE MARTWI NAPISZCOIE CO O TYM MYSLICIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie szczesliwa
Mardzanko nic sie nie martw. Test Beta Hcg daje 100% pewności. Testy domowe z moczu mogą sie mylić, krew na BHcg sie nie myli. Jest w stanie wykryć już 2 tygodniową ciążę. U Ciebie już dawno powinno ją wykazać jeżeli być w ciąży była. Prawdopodobnie stres wpłynął na odczucia i skąpą @. Ja byłam w ciąży a nie miałam żadnych objawów że nam sie udało. Zadnej bolesności piersi, brzucha, nudności. To o niczym nie świadczy. Jak prz\rzestaniesz sie denerwować to i objawy pewnie miną. Prawdopodnie doszukując się ich sama je wywołujesz. A piersi i brzuch? To jak przed mesiączką. Jeżeli chcesz tej dziecinki to trzymam kciuki za nastepny raz, jeżeli nie chcesz to nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksymena
Witam dziewczyny ores spoznia mi sie 10 dni robiłam test wczoraj 9 dni po spodziewanej miesiaczce i wyszedł negatywny dodam ze biore Furagin bo miałam zapalenie pecherza i chciałam zapytac czy furagin moze miec wpływ na wynik testu ze wyszedl negatywny a w ciazy moge byc?? Dodam ze objawow zadnych nie mam po za troche opuchnietym brzuchem (takjak bym miała wzdecie) POzdrawiam i czekam na odp Dodam ze o dziecko sie niestaramy za specjalnie z mezem ale wspołzyjemy bez zabezpieczenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, juz od kilku lat staramy sie z mezem o dziecko i niestety nie udaje nam sie. W tamtym roku byłam w ciazy ale w 8 tygodniu poronilam. Teraz mam objawy typowo ciążowe (tak mi sie wydaje) mdłośći, zawroty głowy, ciągle sikam, jem non stop. Ostatni okres mialam pod koniec listopada. Byłam u ginekologa ale nic nie wykryło, powiedzial mi tylko ze albo za wczesnie albo ciąza pozamaciczna. Zrobiłam test na HCG dzis odebrałam mam 3000, a lekarza dopiero w czwartek. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza? Wyczytałam gdzies ze to moze byc 5 tydzien ciazy. Jest to prawdopodobne? Prosze o odpowiedz bo umre do czwartku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie szczęsliwa
Mogę ci pogratulować - zostaniesz mamą. Wnik Bhcg jest dodatki tylko i wyłącznie w przypadku ciąży, czy 3000 oznacza 5 tydzien nie odpowiem ci ale na pewno jest to ciąża. Test strumieniowy z moczu może sie mylić, Bhcg z krwi na 99,9% mówi że będziesz mamą. Lekaż jest w stanie na usg wypatrzyć pęcherzyk ciązowy ok 10 tc a zewnętrznie zaobserwuje jednak tylko zmiany w sluzie i ew rozpulchnienie macicy co nie pozwala mu na jednoznaczne stwierdzenie ciąży. Poczekaj cierpliwie. Najpiękniejszy okres w życiu przed Tobą. [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=20&miesiac=8&rok=2008&bg=000]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2008/8/20/28.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youstyha
powinnam dostac okres dzisiaj... :( zrbiłam sobie test dwa dni temu - pozytywny i dzisiaj rano - pozytywny . Boli mnie podbrzusze i żle sie czuję juz od jakiegoś tygodnia . Zapewne to ciąża? w czwartek do gina , Czy to możliwe że nie jestem w ciąży bo za wcześnie zrobiłam test ? może to jakieś zaburzenia hormonalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoszka86
hej! A mi sie spoznia okres juz 9 dni! od terminu spodziewanej miesiaczki robie testy sikane ale za kazdym razem wychodza negatywne. Dzis rano tez zrobilam Acon, ktory wykrywa hcg od 10 mul/ml wiec chyba jakbym byla w ciazy to by cos wykryło? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robilam 3 testy pierwszy negatywny drugi wydaje mi sie pozytywny lekka kreseczka trzeci negatywny co o tym myslec>mozliwe ze sie wkoncu udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia_111
a ja chciałam zapytać kiedy najwcześniej po zapłodnieniu mogę zrobić test płytkowy,a kiedy mogę zrobić beta hcg?chciałaby wiedzieć jak najszybciej,proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agbed
DO WERETKA!!!!!! Witaj ja juz jestem 14 miesiecy po cesarce.Na bliznie mam siną plamke z trzema małymi dziurkami z krorych sączy mi się ropa a nastepnie krew.Moja ginekolog powiedziała ze to szew ktory sie nie rozpuscił a organizm go odrzucił . Z tych małych dziurek miał mi wyjść szew ale do tej pory nie wyszedł.Chciałabym zajść w ciąże ale sie boje, ze w miare powiekszajacego się brzucha te dziurki się powiększą i zrobi sie wielka rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrest27
mam prosbe bo warjuje mam wszystkie onjawy tem podwyzszona choc podobno to nie wskaznik piersi powiekszone i obolole, zgaga dziwnybol w podbrzuszu mialam tak mi sie wydaje ze plamienie implantacujne sikam co chwila i w nocy tez a test wyszedl negatywny juz waruje czy ktos mial podobnie bo nastawima sie a potem tylko rozczarownianie pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×