Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona świstaka

Kremy wyszczuplające.

Polecane posty

Gość gość
Szkoda, ze nie jestem z Poznania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirvanka99
ja też używam Professionelle Line Wrap firmy Algologie. I jestem zachwycona. działa cuda :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie można dostać Professionelle Line Wrap firmy Algologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w profesjonalnej d u p i e spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam wyszczuplającego kremu Nivelazione firmy Farmona od prawie 3 miesięcy i razem z dietą straciłam w udach 9 cm więc polecam. Smarowałam się 1 raz dziennie-wieczorem po kąpieli... Polecam w 100%. Niewiele kosztuje a efekt świetny. Skóra delikatna, jędrna i juz prawie bez celulitu... a był straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka11
używałam kilku kremów wyszczuplających, różne rodzaje eveline i ziaja... no i średnie efekty. Tyle co skóra była jędrniejsza, ale żeby to spalało tkankę... Niestety nie. Koleżanka mnie namówiła na zabieg med contour laser projekt. Takie urządzenie wyszczuplające falami ultradźwiękowymi. Nooo i po 1 zabiegu straciłam aż 2 cm w obwodzie, jestem zachwycona. Idę jeszcze na 2 zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka101
używałam kilku kremów wyszczuplających, różne rodzaje eveline i ziaja... no i średnie efekty. Tyle co skóra była jędrniejsza, ale żeby to spalało tkankę... Niestety nie. Koleżanka mnie namówiła na zabieg med contour laser projekt. Takie urządzenie wyszczuplające falami ultradźwiękowymi. Nooo i po 1 zabiegu straciłam aż 2 cm w obwodzie, jestem zachwycona. Idę jeszcze na 2 zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka101
używałam kilku kremów wyszczuplających, różne rodzaje eveline i ziaja... no i średnie efekty. Tyle co skóra była jędrniejsza, ale żeby to spalało tkankę... Niestety nie. Koleżanka mnie namówiła na zabieg med contour laser projekt. Takie urządzenie wyszczuplające falami ultradźwiękowymi. Nooo i po 1 zabiegu straciłam aż 2 cm w obwodzie, jestem zachwycona. Idę jeszcze na 2 zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może czasem one działają jako placebo i się nam wydaje, że przynoszą skutki. Poza tym często się czyta o tym, żeby kremy zadziałały trzeba też stosować dietę i ćwiczenia. Nie ma tak łatwo. Ale przyznam, że ja jestem bardzo zadowolona z zabiegów wyszczuplających jakie miałam robione w Dermedzie. One z całą pewnością są skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka27Gda
odkopuję temat, szukam kremu na cellulit, najlepiej naturalny z dodatkiem kofeiny... ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenalena88
Zależy ile chcesz pieniędzy przeznaczyć, z tych tanich to fajny jest Ziaja ale zdecydowanie bardziej polecam takie droższe kremy, naturalne i skuteczne. ja używam od 3 tyg vialize i naprawdę fajne ujędrnia, tak od kilku dni widzę, że skóra się zmieniła w dotyku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam w działanie tych wszystkich kremów wyszczuplających po prostu nie wierzę. Jak chcemy zgubić zbędne kilogramy to pomoże tylko i wyłącznie odpowiednia dieta. No i oczywiście regularne ćwiczenia, bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecalabym serum wyszczuplajace kolagenowe. Kolezanka stosowala. Jej brzuszek po dwoch ciazach byl straszny.W miesiac skora sie bardzo zregenerowala i gdybym na wlasne oczy nie widziala efektow w zyciu bym nie uwiezyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciak_23

polecam Wam https://www.emodi.pl/produkty-produkt:kremy-wyszczuplaj%C4%85ce.html

 

mają duży wybór, ja kupiłam clarene barbados, i mi pomógł w tym aby moje ciało wróciło do dawnych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zajrzyj na stronę sklepu Studio Figura. Mają szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×