Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOSZŁAM DO CELU

DOSZŁAM DO CELU - A CO Z WAMI??!!

Polecane posty

Gość oooooooo........kuzwa
nie doszlam.................bo wrzeszczycie.........jeszcze raz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
planuje isc na turystyke i polonistyke, serio serio :) ze scislych mi okropnie idzie, zreszta wiekszosci dziewczyn... z j.pol. jestem bardzo dobra... historia, WOS i in tez na 5 :) naprawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wstretny podszywacz
ktory wyzywa nas w imieniu O i odwrotnie niech zamknie ten pysk japa krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo........kuzwa
ja studiuje.......propedeutyke he he i protetyke i prokreacje stosowana....ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
predzej nie doszlam, bo ty tu jestes tlusta stara babino :P spojrz teraz na twoj brzuch, na twoj ryj ? i co widzisz?:O no comment... wiec sie nie dziw , ze nie dochodze :D a ten syn 18 letni... zapoznasz mnie z nim?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do =O
ehe,moj syn zamierza na informatyke ale czy sie uda? maja takie wymagania ze tragedia,chodzi do Lo o profilu matematycznym-jest ciezko,dobra ocena tam to 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do =O
ja Cie zapoznam z moim dziadkiem,w sam raz dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
oja... matematyka i informatyka... to dla mnie przeklenstwo :( ja bym w zyciu nie poszla do takiej szkoly......... dobra jestem z humanistyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo........kuzwa
a jednak debylky .....lo matko..regularne debylky...........muuuuua tlusciochy, feciochy, pasztety, kotlety i i nne pizzze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo........oooooooooooooo
i jeszcze raz wspolnie dziewczyny oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nie bojcie sie orgazmow lechtaczkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
dziadek to by cienie wyruchal, pewnie jest slepi i Ttwojego grubego spoconego cielska by nie widzial :D i pewnie nie czul... oby :D bo juz by pewnie zmarl na zatrucie, atak astmiczny albo palpitacje serca... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do =O
tez sie dziwie po kim on to ma :D ja zdecydowanie wole biologie:) czemu biegasz po kafeteriach a nie siedzisz na jakims czacie albo gg? tutaj przewaznie zakompleksione i zlosliwe jedze siedza[z wyjatkami oczywiscie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
jak mi cycuszki wylizesz, to przezyje orgazm, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do =O
wstyd mi za takie niedojeb****** stare jedze ktore atakuje taka mloda dziewczyne jak Ty,ehs ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny przeciez
jest smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
na gg siedziałam, ale jakoś nudno... a kafeteria jest fajna... raz wjedziesz, nie wyjdziesz .... uzalezniasz sie na zawsze, sama pewnie wiesz jak to jest... ;) a ten synek... to fajny jest?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
no wlasnie niewiem o co im chodzi, zaczely to ja pierwsza nie skoncze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajnypodoba sie
kolezankom,ale troszke niesmialy,tylko do mnie sie stawia czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
ehhh wy grube prosiaczki babeczki... jedna madra mnie broni to i za nia sie podszywacie...? do ksiazek won :O hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do =O
w sumie to niezla zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
wiesz, to samo chcialam napisac :D net net... on jednak jest naszym guru :D co my bysmy bez niego zrobily:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba mikrofonu
: Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba mikrofonu
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to bylo jak przy analu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz sie tez podszyje
zaczyna mi sie podobac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
wole anal serio :D zreszta... jak pisalam wyzej, lizanie cycuszkow :P proba... OHHHHHHHHHHHHH MMMMMMMMMMMMM............................. ehhh zabawa na maxa :D wez swojego 18 letniego syna, bedzie lepiej :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
zaraz sie tez podszyje>> dzisiejsze nastolatki wiedza co to zabawa :D:D:D:D:D:D a Ty co lubisz w seksie? :D:D:D:;) i podaj swoj wiek ehehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =O
dobra lece babeczki ;) chyba dodam se topik do ulubionych ;D obym miala co czytac po powrocie... caluski prosiaczki moje :* i caluski dla 18 syna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehee
oki,papapapapa,wesola zabawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×