Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi

Na co stać zakochaną kobietę ?

Polecane posty

Mówi się, że zakochana kobieta nie myśli logicznie, za to potrafi zadziwić otoczenie np.subtelnym zachowaniem, nienagannymi manierami, uprzejmością, strojem...Czym jeszcze, Waszym zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena B.
tym że zaczyna myśleć pod wpływem swojego faceta?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecek******
racja.... co 4 minuty o seksie :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena B.
myśle że 2 minuty to troche za mało na regeneracje sił dla faceta.:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
nie bardzo rozumiem o co ci chodzi zwaywszy na to, co napisalas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka666
Na co....na wszystko ale mowiac o tych negatywach! Zakochana kobieta kompromituje sie aby zdobyc tego jednego a kiedy juz go ma to pojdzie w ogien za nim! Generalnie my kobiety glupijemy przy obiektach naszych westchnien i rzadko rozum wtedy mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło mamusiu
przede wszystkim zakochana kobieta nie widzi zadnych wad partnera, sa poza jej wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście, trochę niezgrabnie ujęłam temat. Chodzi mi przede wszystkim o to, na co stać zakochaną kobietę, co potrafi zrobić dla swojego mężczyzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moją psorkę
stać było na wstawienie mi do indexu dobrej oceny.wcześniej by tego nie zrobiła, ale kiedy się zakochała.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja36
jesli kocha naprawde jest zdolna do wszystkiego. No z malym wyjatkiem-nie zabije ale z pewnoscia oddala by zycie gdyby bylo to konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam tak zakochana,ze... odeszlam od faceta, bo nie doczekalam sie wyznania z jego strony... Wiedzial,ze go kocham nad zycie, ale nawet pytany wprost (bywalo tez i niewprost) po prostu nie chcial odpowiedziec, lub mowil,ze nie wie. Mimo cudownego zwiazku, ogromnej przyjazni i boskiego seksu zdecydowalam sie odejsc - nie mialam juz sily czekac na to az mnie pokocha.Albo az wyzna, bo nadal nie mam pojecia, co do mnie czul... Wiedzial,ze przez to odchodze a nadal jakby wody w usta nabral... Męczę sie ale mysle,ze zrobilam slusznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
jesli kocha miloscia to odalaby zycie za niego, ale nie czarujmy sie w wiekszosci to milosc intersowna na stanowiona na ja:) zatem taka kobieta jets zdolna do wszytskiego, nawet zdbycia go kosztem osob trzecich i po trupach..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami zakochana
kobieta poniża się aż przykro patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×