Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EKD

SZUKAM KOLEŻANKI Z DOLNOŚLĄSKIEGO I NIE TYLKO

Polecane posty

O to fajnie. Ja z okolic Kłodzka -10 min. Pracujesz czy uczysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! ja młoda, przed 20, jednak i nawet w tym wieku trudno znaleźć lojalne, prawdziwe koleżanki ! Nie mówiąc juz o przyjaciółkach na babskie pogaduchy, kawę.. Jestem ze Świdnicy, 50 km od wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
🌻 Serdecznie pozdrawiam Wszystkie Dolnoślązaczki ja wiekowo Laoię się 2x30 lat, więc życzę Wam wielu radosnych dni. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
miało być " wiekowo łapię się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna...
witajcie mam 31 lat jestem z Lubina ewolka3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loon
Hej dziewczyny, ja mam 30 lat i jestem ze Świdnicy. Chętnie poznałabym dziewczynę, najlepiej z mojego miasta, z którą mogłabym pogadać, spotkać się czasami i być może zaprzyjaźnić. Po trzydziestce ciężko znaleźć bratnią duszę, większość dziewczyn jest już "mężatych i dzieciatych", ja jeszcze nie jestem, mam więc czas na pogawędki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindzalek
Cześć:) No to może i ja znajdę tu koleżankę?? Mam 30 lat, ale wiek podobno nie gra roli:) Od jakiegoś czasu mieszkam we Wrocławiu i troszkę samotnie się tu czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artika
Cześć! Ja jestem z Oleśnicy (30 km od Wrocławia) gdzie jakiś czas temu się przeprowadziłam i właściwie nikogo nie znam, a raczej dopiero poznaję. Chciałabym znaleźć przyjaciółkę na wspólne spotkania i długie rozmowy przy kawie, herbacie, winie i ciachu np ;) na wspólne przeglądanie sklepów, czy jakąś rekreację np. Gdyby ktoś miał ochotę to zapraszam (antiria@op.pl). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japo40stce
Ja też szukam koleżanki stosownej do mojego wielu z która będę mógł popisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna_000
Może i ja tutaj kogoś znajdę. Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Wałbrzycha dla mojego przyszłego męża. Czuję się tutaj samotnie. Nie znam nikogo. Mam 27 lat. Interesuje się prawem i malarstwem. Chętnie poznam kogoś (konkretnie: kobietę) do wspólnych spotkań przy kawie i w wypadów po sklepach. Jestem osobom sympatyczną, spokojną i trochę jeszcze nieśmiałą. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka40
Proszę dziewczyny po 40 stce napiszcie do mnie. Chętnie nawiązę kontakt, Jestem z opolskiego. Podam gg46469491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem z okolic legnicy moze ktos tu jeszcze zaglada? ktos jeszcze szuka kolezanki? mam 24 lata i mam synka pozdrawiam, a to moje gg 34432477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×