Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EKD

SZUKAM KOLEŻANKI Z DOLNOŚLĄSKIEGO I NIE TYLKO

Polecane posty

Gość anita1971
Hej dziewczyny , jestem po rozwodzie , 35 lat ale wszystko jeszcze przede mna , jestem z okolic legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 10
hej, hej! Fajnie, że odezwały się kobietki z okolic legnicy. Mozemy sobie poplotkować a może kiedys spotkac sie na kawce, co wy na to? ja od lipca nie pracuje wiec mam troche wolnego czasu i czasami sie nudze. Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk27
Fajnie dziewczyny, ze jest nas wiecej napiszcie cos o sobie... Ja jestem z Legnicy , mam 27 lat, po nie udanym zwiazku. Obiecnie pracuje W biurze, codziennie do 16. Ubielbiam spotkania z ludzmi i długie rozmowy. Ciagle gdzies mnie nosi, uwielbiam sie bawic , taniec jest moja pasja. W lecie leze plackiem na plazy,a w zimie smigam na nartach. Ogolnie zwariowany strzelec ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk27
Fajnie dziewczyny, ze jest nas wiecej napiszcie cos o sobie... Ja jestem z Legnicy , mam 27 lat, po nie udanym zwiazku. Obiecnie pracuje W biurze, codziennie do 16. Ubielbiam spotkania z ludzmi i długie rozmowy. Ciagle gdzies mnie nosi, uwielbiam sie bawic , taniec jest moja pasja. W lecie leze plackiem na plazy,a w zimie smigam na nartach. Ogolnie zwariowany strzelec ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja mam na imie Bogusia niedlugo przeprowadzam sie do wrocka:) szukam kogos z kim mozna pogadac i sie posmiac:) Przyjmiecie mnie do swojego grona??:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia21kk
chej dziewczyny, widze ze jest was sporo a ja mam problemy z znalezieniem laseczki. Mam na imie kornelia, jeśli macie ochote na spotkanie piszcie na maila niunia21k@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczera...222222
hej..ja z Jeleniej Gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zgłaszam się oczywiście jestem z wrocka, po 30 i brakuje mi babskich spotkań jakby co, w moim profilu jest adres @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczera...222222
ale tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia21kk
A moze jest tu jakąś chętna na spotkanko? Piszcie na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczera...222222
jest tu kto z jeleniogorskiego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieo
ja, z jeleniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30-sci
Czesc dziewczyny, ja tez szukam kolezanek do pogadania i bratnich duszy.Jestescie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczera...222222
ja jestem z Jeleniej i tez milo bedzie poznac bratnia dusze..kto chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel1
ja mieszkam koło Jeleniej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczera...222222
chanel-skad jestes dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia z niemiec
mieszkam w niemczech, jestem po rozwodzie, mam faceta niemca, dziecko piecio letnie z malzenstwa. Z przyjacielem jestesmy od dwoch lat, jeszcze bez slubu. szukam kolezanek. nie mam tu znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Hej wszystkim. Chętnie się przyłączę. Jestem z Wrocławia, 33 lata i prawdopodobnie przed rozwodem ( istnieje maleńka szansa na ocalenie). Brakuje mi koleżanek, bo ciągła pracai obowiązki poluzowały znacznie dawne przyjażnie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia21k
"fressiah" jeśli masz jeszcze ochote na spotkanie w trójeczke to pisz niunia21k@buziaczek.pl. u nasz masz zawsze otwarte drzwi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja70
Mam 38 lat ,jestem mamą i żoną ale brak mi koleżanek brak mi rozmów o niczym i o wszystkim , może tu znajdę jakieś bratnie dusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Hej dziewczyny! Papiery w sądzie już złożone, 13 maja sprawa rozwodowa, mąż się wyprowadził, a ja całymi dniami wyję. Spotkajmy się wreszcie, pogadajmy, może się zaprzyjażnimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia21k
"Iwona 75 " Napisz na mojego maila:) Napewno się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drien
Cześć, jestem 40-latką. Od kilku lat jestem rozwódką, ale z tym się już uporałam. Obecnie coraz bardziej ciąży mi samotność. Dlatego chciałabym poznać jakąś kobietę (kobiety), z którą mogłaby wybrać się do kina, na lody, do klubu, na podryw facetów lub po prostu spotkać się przy kawie, herbacie czy wine i pogadać. Jeżeli któraś z Was czuje podobnie, to napisz do mnie. Mój adres mailowy: drien@interia.pl Pozdrawiam, D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna z dzieckiem
Witam wszystkich! Ja też obecnie mieszkam we wroclawiu razem z moja córeczką,Mam szanse na jakies znajomości z Wami kobitki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Pewnie że masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1
Witam wszystkich. Jestem z Gorzowa Wlkp. Chetnie poznam kobietki ktore siedza same w domu i nie maja z kim pogadac, pojezdzic rowerem, czy gdzies razem wyjsc. Bardzo chetnie dziewczyny z dzicmi , moje ma 7 lat, chlopak niestey jedynak i czesto robie za towarzysza jego zabaw taki urok jedynaka. Piszcie na email, bedzie mi bardzo milo. anne987@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×