Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EKD

SZUKAM KOLEŻANKI Z DOLNOŚLĄSKIEGO I NIE TYLKO

Polecane posty

Gość ap ap
Podnoszę, może jeszcze ożyje topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska24_
witam może coś z tego będzie puk puk jest tam ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska24_
czy są tam jakieś czterdziestki? może z Wałbrzycha lub okolic ?? fajnie by było pogadać ' o naszych sprawach' z rówieśnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap ap
Cześć Tośka. Ja wciąż tu zaglądam z nadzieją na odnowę forum. Jestem z Wrocławia 35lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuzja113
i ja czekam ,i czekam na czestochowianki i nic :( dzis jest sobota, maz za granica, a ja siedze sama w domu , ale jeszcze troche i lece do mojego mezyczuszka:) ale za 3 tygodnie wroce i pewnie znowu bede sama siedziec - NIE! mam nadzieje ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap ap
Widzę, że powoli sie zbieramy :) Może więc jakiś cień szansy istnieje na ożywienie topiku, a w zasadzie no to, żeby sie poznać :) Napiszcie coś od siebie. Ja w poniedziałek wracam do pracy po chorobowym i strasznie mi sie nie chce :( Fuzjo po powrocie też koniecznie sie odezwij. Powiesz jak było :) A tak w ogóle daleko się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap ap
Witam w niedzielny poranek :) Zapraszam na hmm.. zastanawiałam się na co was skusić? Może na kawę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jja ja ja
Właśnie planuje przeprowadzkę do Wrocł.samotna nie jestem ale nie jestem tez tych które dla faceta rezygnują z życia :-) Więc dziewczyny kiedy jakieś spotkanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuzja113
witaj ap ap :) no tak, ja juz sie skusilam na kawe, jak co rano popijam ja we wlasnym towarzystwie , nie mowie ze nudno, ale jakas odmiana by sie przydala hi ,hi... ap ap ja nie bede czekac do powrotu, zeby tu zajrzec, laptopa biore ze soba , ja juz takie zycie mam- 3 tygodnie PL. i 3 tygodnie DE. A moje glowne zajecie to pakowanie i rozpakowywanie walizek(oczywiscie wlasnych) Ja to Ci nawet zazdroszcze- idziesz sobie do pracy, do ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap ap
Chyba muszę zmienić nica :D:D bo jakoś tak głupio.. co by tu wymyslić???? Fuzjo, nie wiem czy jest czego zazdrościć. Ja z kolei mam duszę podróżnika i czuję się uwięziona w miejscu :( Za późno jednak w tym wieku na zmiany, zwłaszcza że skomplikowałoby to sytuację fiansową. Trochę mnie dobija ostatni ta stagnacja, jakiś mały kryzys się wkradł. Jak pomyślę, że będę robiła dokładnie to samo do emerytury to mi słabo. I ja ja, witamy cię we Wrocku :) Miasto jest urocze i z pewnością pokochasz je. Ja już sobie nie wyobrażam przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój nick :) W stopce na wszelki wypadek dopisałam, że ap ap to teraz ja. Ja ja ja napisz kilka słów o sobie. Spotkanie to dobry pomysł, może uda nam sie zebrać w kilka osoób więcej ? Od kiedy będziesz na stałe wrocławianką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Witajcie! Widzę forum odżyło. Taka ładna pogoda, szkoda w domu siedzieć. Jesli macie pomysł na jakies spotkanie, spacer, to moje gg:9187110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska24_
witam chętnie wypiłabym z wami kawę ale mam troszkę kilometrów do Wrocka a póki co piję sama w domu........ mąż śpi a ja się nudzę a właściwie to siedzę i szukam w internecie firmy do montażu drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska24_
a tak w ogóle to co porabiacie po pracy ? ja ostatnio mam takiego lenia ,że nic mi się nie chce nie mam motywacji ,chodziłam kiedyś na fitness ale tak jakoś wyszło ,że przestałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Witaj! Mnie dzisiaj lenistwo ogarnia. Wybieram się z moim facetem niedługo w Bieszczady, więc siedzę na necie- sprawdzam połaczenia i wyszukuję noclegi. A ogólnie, to po pracy jest prawie zawsze jakies zajęcie - to obiad, to sprzątanie - sama wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska, jeśli to drzwi zewnętrzne to polecam Dierre, są rewelacyjne i z montażem :) Mój mąż z kolei jest w pracy aż do 20 tej. Ja z kolei kręcę się jak słusznie zauwazyła Iwona w pracach domowych. Tak poza tym popłudniami nie robię nic szczególnego - zbyt zmęczona wracam po pracy, a zanim zrobię to co "trzeba" to jest wieczór. Może jednak to się zmieni. No i często po prostu chodzę po mieście. Iwonko zazdroszczę wyjazdu :) oczywiście nie złośliwie. Twoje gg już sobie dodałam i odezwę się :). Dziś ze spaceru stanowczo nici, jak już pisałam właśnie byłam na l4 i jeszcze nie czuję się najlepiej, nie mówiąc o stałym smarkaniu parchaniu, kaszleniu itp. No i ten cudowny wygląd hahaha, zwłaszcza strupy na obdartym nosie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. to widać moją przytomność umysłu.... grrr : z kolei, z kolei... żebym się nie wykoleiła ;) Wracam do pielęgnacji ciała. Wyszłam właśnie z wanny, czas jakoś doprowadzić się do jako takiego ładu na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Witaj kobako! Ja mam dzisiaj takiego lenia, ze nawet stos garow w zlewie mi nie przeszkadza. Wspólczuję Tobie samopoczucia po chorobie, ale cieszę się, ze wracasz do zdrowia. Od razu uprzedzam - moje gg jest z regóły nie widoczne......, chociaż czesto mam je odpalone. Miłego popołudnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Po pierwszym dniu pracy mogę stwierdzić, że nie było tak źle ;) Teraz szybki obiad - jako podkład na czekanie poszły maliny. Pozdrawiam i miłego dnia, choć nie zostało go wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Witajcie! Kobako cieszę się, że wpadłaś w rytm zajęć w pracy. Ja dzisiaj nieprzytomna chodzę, to pewnie, przez to ciśnienie. Zerwałam się wczesniej z pracy, ale.... Pozdrawiam miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska24_
witam dziewczyny też bym gdzieś się wybrała ,ale może nie w góry jakieś płaskie tereny ale mój mąż to do wyjazdów jest taki prędki jak żółw to typ kanapowca dzięki za podpowiedż w sprawie drzwi na razie jestem na etapie szukania i opiniach ludzi w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieczyny! Jestem tak zabiegana, że ledwieprzed chwilką wróciłam do domu. W pracy mam małe zamieszanie związane z końcem kwartału, no i trochę zaległości w zakupach co nieco osłodziło mi gorzki zap w robocie ;) Iwonko serdeczne dzięki raz jeszcze za pogawędkę, nie wiem czy już wyjechałas na odpoczynek. Oczywiście odezwę się ponownie :) Toska dierre to tylko niewiele droższe drzwi od innych, a mają niesamowicie dużo zalet jeśli chodzi o ich budowę, no i to wykończenie :) Polecam raz jeszcze. Ja mam takie, wymieniłam po dwóch latach męczenia się z gerdą.. Powiem ci że jestem teraz bardzo zadowolona, a drzwi są naprawdę bezpieczne i solidne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Witam miło! Kobako jeszcze nie wyjechałam, muszę do soboty czekać, ale zleci. Jak wróce, to na pewno zdam relacje jak było, chociaz w Bieszczadach jest zawsze pięknie. Toska na wycieczke zawsze się mozesz wybrać bez męża- moze być ciekawie ;) Miłego czwartku życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iwonko uroczego i sympatycznego wypoczynku!!! Czekam na relację! Jak byłam na zwolnieniu miałam zdecydowanie więcej czasu, a teraz ledwie wrócę już wieczór grrr.. 😠 Poza tym wpracy nie mogekorzystać z neta, a szkoda może by mi to czasem humor poprawiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska24_
witam no to zostałyśmy same na jakiś czas kabako wychodzi na to ,że tylko my trzy jesteśmy tu aktywne mam ostatnio napady śpiączki ledwo przyjadę z pracy ok17 już mi się chce spać ale to chyba wina zmiany pory roku no i tak przesypiam cały wieczór a potem to już nie mam czasu na zaglądanie na stronkę zwłaszcza ,że dzielę kompa z synem Przez to nie było mnie na forum od wtorku . Chyba na poprawę nastroju wybiorę się na zakupy i coś sobie kupie ?!(nic oryginalnego ale jak działa) A co wy robicie na poprawę swojego nastroju....?! pozdrawiam i życzę udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza mi, że jesteśmy same, cieszę się z nowo poznannych osób :) Z iwonką ucięłam sobie nawet dłuższą pogawędkę na gg. Poza tym Toska jak sam piszesz najzwyczajniej w świecie czasem brak nam czasu :D:D Po pracy niewiele go zostaje i przynajmniej ja staram się go spożytkowac na czynności niezbędne. Czasem sprzątanie, czasem zakupy, a czasem to co konieczne. Niekiedy bywa tak,. że w ogóle mi się nic nie chce, więc śpie ile wlezie i niezbyt inteligentnie patrzę w telewizir :O Ale i takiego odpoczynku czasem trzeba. Co do poprawy nastroju, u mnie dwa rodzaje : przemeblowanie ewentualnie nowe "graty" lub zakupy pt odśwież szafę :D Właśnie jestem na etapie szafy. Cały weekend biegałam po sklepach, nawet jestem zadowolona, kurtka, buty, szalik rękawiczki, kolczyki i sweterek upolowane, jeszcze bluzek mi potrzeba, ale zabrakło czasu i nieco chęci ;) Nadrobię w przyszłym tygodniu :P Do naklikania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 75
Cześć dziewczyny! Niedawno wróciłam z Bieszczadów i było super- tam nie może być zresztą inaczej. Poza tym, że mam zakwasy w udach, jak diabli, to na nic nie narzekam. Ale cóz, chciało się wejśc na Połoninę Carynską - trzeba cierpieć. Widzę, że mamy podobne sposoby na poprawe humoru. Ja poza tym uwielbiam góry i nic nie sprawia mi wiekszej frajdy. Jutro napisze cos więcej, bo padam, po całym dniu podrózy. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwonko! Myslałam, że to nieco dłuższy urlop masz w planach, ale pewnie wypoczynek był przedni, co zresztą słychać :) Aż wstyd to przyznać, ale jeszcze tam nie byłam... Któż jednak wie co się jeszcze w życiu przydarzy???? Miłego odpoczynku! Ps.jutro planuję z mężem obiad w dworze polskim, ciekawe czy b edzie smacznie. Jak dotychczas mamy dwa miejsca we Wrocku gdzie naprawdę smacznie dają jeść. Niektóre nam wcale nie smakowały. Iwonko jeśli znasz takie miejsce godne polecenia gdzieś w centrum to daj znać :) A w czwartek chyb outlet :D kontynuacja odświeżania szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×