Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EKD

SZUKAM KOLEŻANKI Z DOLNOŚLĄSKIEGO I NIE TYLKO

Polecane posty

Gość EKD

Jeżeli są chętne zaprasza,zapraszam. Sama jestem po 30, obecnie samotna panna, ostanio zakończyl się mój związek, nie jest mi z tym fajnie, ale widocznie tak miało być ( facet nie chciał się angażować slub,dzieci to nie dla niego, zresztą jego mama też przyczynila się do tego) bez dziecka. Nie chcę sie użalać nad sobą, ale nie raz czuję się samotna i postanowiłam coś z tym zrobić, anie cicho siedzieć i użalac się nad sobą. Moje wszystkie koleżanki są przeważnie mężatkami i wiadomo brak czasu,dzieci,mąż, wiec jeżeli jest tu jakaś samotna duszyczka zapraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj EKD:D Ja też Dolny Ślask:) jak coś, to pisz na maila pod nickiem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze maly wiosenny zlot;)? Ja Wrocław, a Wy? Sama jestem, czasem z kimś... takie mam bycie-niebycie, ale generalnie sytuacja jest ostatnio niezbyt, bo wszystkie najbliższe mi osoby sparowały się;) i nie mam z kim na piwko, do kina, czy w góry...:( POzdrawiam:D wiosennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z Wrocławia :) od trzech tygodni jestem zaręczona :) ale niestety nie mam zbyt wiele kolezanek, jakoś tak się głupio porobiło że od kiedy jesteśmy razem, wszystkie moje dawne-wydawało mi się przyjaciółki-odwróciły się odemnie, widać nie była to przyjaźń a chciałby się czasami na babskiwieczór wyskoczyć ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, to jak z tym ZKDŚ-em:) czyli Związkiem Kobiet Dolnego Śląska? Rozkręcamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny, oczywiście że zakladamy klub w związkach zawsze raźniej, nowa napisz więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKD:)... hmm.. tak na forum to raczej nie, ale tyle o ile ;) Jestem sama od półtora roku, pisałam wcześniej, że wszystkie najbliśsze mi osoby albo się sparowały albo wyjechały. W tamtym roku przekroczyłam magiczne 3+0 :) i wcale sie źle z tym nie mam tylko ta samotnośc, a bardzo lubię gdzieś łazić: zwiedzać, chodzić po górach, imprezki, koncerty, kino... poprostu ŻYĆ, ale samej tak... A Ty? Zresztą info dla wszystkich: jak coś to piszcie na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZAAAAAAAA
CZEŚC WSZYSTKIM DOLNOŚLAZACZKA!!!! JESTEM 30-TKA , JEST MI Z TYM DOBRZE. CHĘTNIE POZNAM INNE 30-TKI.MIESZKAM NIEDALEKO WROCŁAWIA.JESTEM MĘZATKA-SAMOTNA MĘŻATKA, CZASEM TAK BYWA DLATEGO CHĘTNIE POGADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) Ostatnio mam czas przemyśleń i stwierdzam, że my kobiety nie umiemy poświęcać same sobie czasu jak mamy faceta, jestesmy całe dla niego dogadzamy,pieścimy,opiekujemy się tylko że oni się nudzą i nas zostawiają albo same dochodzimy do wniosku że to nie to. A facet jak się spotyka z kolegami,czy poświeca się swoim zainteresowaniom,to nie ma wyrzuty sumienia, że nie spędza czasu z nami, oczywiście że nie. Wiec dlaczego my tak postępujemy, bo leży to w naszej naturze, a może też troszkę zdrowego egoizmu by się przydało, \"teraz mam czas dla siebie,póżniej się spotkamy\". Postanowiłam się zmienić, nie wiem czy mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKD trzymam kciuki za zmianę... ja dzięki temu, że częściej byłam sama niż z kimś, to wyćwiczyłam w sobie umiejętość spędzania i organizowania sobie czasu. Życie w pojedynkę nie jest takie złe, ale fajnie mieć jednak paru ludzi przy sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola33
ja nie jestem z wrocławia ale spędziłam tu 7 lat, mimo to często tu bywam, a dziś przypadkowo natknęłam się na tą stronkę. Nie ma co za dużo gadać, trzeba wyznaczyć miejsce i czas i poprostu się spotkać. Proponuję ustalić główny warunek spotkań: zero rozrzalania się nad sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega33glamur
Szukałam odpowiedzi na temat pewnych badań i natrafiłam na temat samotnych 30-latek.To dla mnie jak wysłuchanie moich cichych ,wewnętrznych narzekań .Jestem we Wrocławiu od 3 lat.Mam faceta z Wrocka .Im dłużej go znam tym wydaje mi się bardziej obcy i .... i nie wiem coś wg mnie jest nie tak. Czuję się samotna , chyba brakuje mi typowych babskich spotkań , pomarudzenia sobie i pochichrania z byle czego przy lamce wina lub kuflu piwa. Tu nie mam przyjaciółki i koleżanek wszyscy bliscy znajomi mają dzieci a to są już obowiązki. Zapisuję się więc do waszego klubu pt.smutne inaczej hi,hi ,hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...ja też z Dolnego Sląska jestem..z Jawora konkretnie ....miłego dnia zycze..jeśli tu jeszcze ktoś zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega33glamur
Ano zagląda ,zagląda ,fajnie że się ktoś odezwał bo już myślałam że te trzydziestki powymierały jak te dinozaury. Zycze miłego weekendu .Jak się wam mistrzoswa podobają .Moi faworyci niestety już odpadli. Pa pa .Czekam na dinozaury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Ja rwnie mam ochote sobie pogadac. Jestem meyatka, mam 36 lat i chetnie pogadam na royne tematz. Poydrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej wałbrzych się kłania
mężatka, tuz tuz przed 30 tką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu wrocław
Witam i pozdrawiam!! Ja też z wrocka i też szukam miłych koleżanek :) Zaglądacie tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, czy spotkanie sie odbylo?hmm cisza na topiku az strach wzbiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakoś nie możemy się dogadać, ja któraś chętna to czekam, będę tutaj zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam od Wrocławia 40 km i na codzień pracuję jako księgowa 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
ja tez sama,przyjmiecie i mnie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 10
cześć dziewczyny. W końcu trafiłam na kogoś z dolnego śląska. Sama miałam założyć taki topik, żeby poznać kobietki z tego rejonu. ja mieszkam trochę daleko od wrocławia, bo w okolicach legnicy, ale moze znajdzie sie ktoś własnie z tych okolic, z ochotą mogłabym pogadać czy spotkać się "na żywo". mam 32 lata ale to piękny wiek, prawda? (hihi) czekam na odpowiedzi, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
:) ja też Dolny Śląsk, a dokładnie Wałbrzych, mężatka, lat 30. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk27
Chyba dawno tu nikogo nie było... Ja jestem z Legnicy, jestem po rozwodzie i z przyczyn całkowitego oddania sie sie swojemu byłemu facetowi, jakos tak pusto sie koło mnie zrobiło.Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×