Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Jestem w 10 dniu i mam już dość. Efekty marne a przy ćwiczeniach męczę się okropnie nie mam pojęcia czy dam radę dotrwać do końca. Pozdrawiam wszystkich ćwiczących i życzę im wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
spadające jabłuszko!!! Twoje samozaparcie mnie motywuje i to jeszcze jak!!! Kiedy myślę że ty dajesz sobie radę z taką ilościa powtórzeń, to myśle sobie - ja nie dam rady 3x8? Musze dać, a przedtem zawsze w ramach rozgrzewki 2x15 min hula hop 15 w leo i 15 w prawo. Niestet ja swoje latka już mam a i zbednych kilogramów nie brak . Za to duchem jestem znacznie młodsza:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
01gosia, ja tez mam "swoje latka" i dalam rade zrobic caly program wiec ty tez dasz. Nie poddawajcie sie dziewczyny, naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamsster
Mam pytanie. Naprzyklad w 1 cwiczeniu jak robicie jedna nogą 6 powtorzen a potem 2 noga 6 powtorzen? Czy na przemian po 1 i tak do 12??? I czy naprzyklad jak robi sie 2 serie, to wszystkie 6 cwiczen jedno za drugim i potem od nowa 2 seria, czy na przyklad 1 cwiczenie 2 serie, 2 cwiczenie 2 serie, 3 cwiczenie 2 serie, 4 cwiczenie 2 serie itd?? Prosze pilnie o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! pokonalam dziś 7 dzien! jestem z siebe dumna. nie poddam sie:) mam pytanie, czy to mozliwe, ze po takim wysilku, gdzie moje wszystkie meisnie sa napiete bolały mnie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hamsster -- jedna nożka 6 powtorzen, druga tez 6 czyli daje 12:) co do serii, to najpierw robisz jedna serie, a potem wszystko od poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no i jak tam dziewczyny?? ja zaraz bede robic 26 dzien :O a wczoraj to myslalam,ze pekne ;O ale kurde nie ma bata ...jzu tyle wytzrymalam, wiec skoncze to chocby nie wiem co :) dzis widziala mnie kolezanka i stwierdzila,ze brzuch mi straaasznie spadl,oprocz tego cos tam probuje ogarnac to hula hop-ale jak na razie robie wiecej sklonow po kolko :O bo nie pamietam jak sie kreci:P i oprcz tego oczywiscie uzywam roznych kremow na cellulit i takie tam:P w kazdym badz razie nie zaszkodzi ...pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamsster
Margarites.. wiem ale czy 6 jedna noga i potem druga 6? czy naprzemian po 1 razie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękikobiety
wspiercie mnie bo tyż chce, miec chudy brzuk..:D:D jaja se robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soadajace jabuszko
cwiczneie wykonuje sie na przemian...najpierw do jednej nogi pozniej do drugiej i to jest uwazane jako jedno powtorzenie,bo trzeba rozkladac sile napiecia miesni ,a nie ciagle na jeden bok,pozniej na drugi,pozdro :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaa
Ja dziś po 13 dniu, brzusio jest wyrażnie twardszy i jak go widze teraz to aż chce mi sie ćwiczyć. A tak zwatpiłam na poczatku. Mój facet zauważył ze mam tez jedrniejszą pupe i uda.Mi zreszta tez tak sie wydawalo:) Hmmm czyżby na to tez działało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
ja już sie tłumaczę , ściągałam wczoraj z megaupload i śicągnęłam troche wirusów - toolbar. I dziś miałam format/c. Nie ćwiczyłam też nawet hula hop... . Jutro bedę nadrabiać Jabłuszko jesteś moim wzorem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mialam 8 dzien. jutro mial byc 9. jezeli zdarze [bo wyjezdzam i caly dzien bede w bbiegu] to zrobie. a jak nie to 1 dzien przerwy bede miala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to działa
prosze mi wyjasnic dlaczego maksymalnei ma sei cwiczyc te szosteczke 25 min???a jak mi to zajmuje wiecej czasu???to bardzo zle???jestem przy 18 powtorzeniach i zajmuje mi to 27 min...szybciej nie moge...jak robie szybciej to mam wrazenie ze mi miesnie pekną :)pozatym ze nudno jak cholera jak sie tak sklaniam i sklaniam :)ale miło patrzec na coraz mniejszy brzuch i brak boczków(oprocz 6 cwicze na steperze i jest super :) )strach pomyslec ile bede cwiczyc przy 24 powtorzeniach....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Mnie pod koniec to zajmowalo to raczej 40 minut a nie 25, w 25 nigdy bym sie nie wyrobila. A efekt mam A wogole to chyba jest fizycznie neimozliwe bez oszukiwania zrobic to w 25 min. 25 min to 1500 sekund, pod koneic 24 cwiczenia to w sumie 648 brzuszkow, z tego takokolo 500 trzeba zrobic z przytrzymaniem 2- sekundowym czyli samo przetrzymanie to te 1500 sekund. Wiec cos sie tu nie zgadza i tyle, nie przejmuj sie samym czasem za bardzo, lepiej porzadnie wykonaj te cwiczenia a efekt bedzie murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis po 27 dniu :O jak mi sie momentami nie chce wlasnie przez to,ze to tak dlugo trwa...ja teaz starams ie wykonywac cwiczenia dokladnie,bo co mi z tego,ze sie pozginam w 20 min jak to nic nie da,bo zrobie niedokladnie,na razie jest ok,wyrabiam sie,ale czuje,ze mi juz momentami sily brakuje,i miesnie bola,bo sa przetrenowane,nie maja czasu na regeneracje.:(ale jeszcze troche i bedzie koniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luu
hej dziewczyny dzis zamierzam rozpaczac 6W :) Czy poza tym wykonujecie jakies inne cwiczenia (glownie pytam sie o uda :P) jakies przysiady, jazda na rowerku? Nie chce sie przecwiczyc i zastanawiam sie jak do 6W dobrac inne skuteczne cwiczenia. Mam nadzieje ze cos mi poradizice :D Pozdriawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
ja kręcę hula hop przed weiderą i traktuję to jako rozgrzewkę. A dzis mam na koncie ok 20km na rowerku, taka piękna pogoda że żal w domu siedzieć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaa
Ja dzis 16 dzionek, kurcze jak one mi sie dłużą te ćwiczenia maskara. ale efekty widze są fane, ale zastanawiam sie czy nie przerzucic sie na 8 min abs kurcze fajnie i sie tamte cwczy razem z filmikiem 8 min i po krzyku. Ale nie wiem czy one daja efekty jakieś bo ta 6 tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis po 10 dniu. :O mam dosc. 8 min abs. kiedys cwiczylam. nawet fajnie. ale musi sie wypowiedziec ktos, kto cwiczyl dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta
czesc wam musze sie pohwalic ze wczoraj skonczyłam ćwiczyć całą szóstke nie ukrywam było ciężko zwłąszcza na początku no i zawsze najciężej było wpodczas wykonuwania 2 serii ale dałam rade a efekty?? muszę przyznac ze jestem mgr akademii medycznej więc raczej dobrze wykonywałam e ćwiczenia fakt faktem że miałam co zrzucić ale zawsze nosiłam rozmiar 38 w pasie efekty są w postaci super twardego i napiętego brzucha ale jeśli o kaloryferek to nie w moim przypadku inie wiem dlaczego... może jednak zle cos robiłam nie wiem.. napewno było warto w każdym razie jutro zaczynam od nowa tym razem dokładniej może wtedy zobacze efekty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale teraz już na poważnie zabieram się drugi raz za a6w i chciałabym bardzo tym razem wytrwać do końca. Przedemną 41 dni ciężkiej pracy i mam nadzieję że zawziętość wygra z lenistwem:) Trzymajcie kciuki:) będę się codziennie meldować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) Ja dzisiaj zaczęłam drugie podejście do 6 :-) Ostatnio przeżyłam 29 dni, ale lenistwo neistety wygrało. Dzisiaj jestem po pierwszej serii i mam nadzieję, że dam radę :-) Mam tylko malutkie zapytanko co do 5 ćwiczenia: To jest coś w stylu rowerka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaO
Słuchacjie dziewczyny. Robię "6" już 3 dzień i mam pytanie. Czy tego rodzaju ćwiczenia poza tym że ćwiczą brzuszek to czy zlikwidują też tłuszczyk wylewający się ze spodni? Bo właśnie na tym najbardziej mi zależy! Jeśli nie, to może zna ktoś jakieś skuteczne ćwiczenia na ten właśnie tłuszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×