Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Ja będę się przymierzała drugi raz do szósteczki, poprzednio przerwałam z braku czasu i rzeczywiście żałuje bo też były już efekty.. :( Ale teraz już muszę się za siebie wziąć bo już czas się zabrać do roboty by potem na sylwestra ubrać coś bardziej obcisłego ;) Pozdrawiam wszystkie współćwiczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinell
Widzę, że mój link 'obumarł' ;') Cóż, taka kolej imageshack. http://img523.imageshack.us/img523/9548/01ts8.jpg Jeśli zawiedzie, to prosze próbować http://i12.tinypic.com/29z8olx.jpg Dziś minął mój 6 dzień ćwiczeń. Powiem, że nie było lekko, ale chyba lżej niż wczoraj. Dobre jest to, że po drugiej serii nachodzi taka jak to ktoś kiedyś ładnie określił 'znieczulica' i można dać radę do końca..:') Pozdrawiam wszystkich, dobranoc ;')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
witam was!!:) ja dziś mam 10dzień...jakoś idzie,ale nie wyobrazam sobie jak bede robic po 20,22,24 powtorzen!!ja przy cwiczeniu 6 chyba zejdę,tak mnie męczy!! po za tym ponawiam pytanie ile czasu wykonujecie to 5cwiczenie,ten rowerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinell
Ja 5 ćwiczenie wykonuję stosunkowo krótko, ale kilka razy, ze dwa, trzy. Nie określone jest ile ma być, więc robię jak uważam ;') Dziś cały dzień praktycznie [no, to teraz ;')] sprzątałam i tak się zmęczyłam, że nie wiem czy podołam dzisiejszym ćwiczeniom.. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a_j_a
Dziewczyny a macie moze jakies cwiczenia z tej serii "8 minut" na posladki,nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
dzis bede robic 13dzien....jejku jak ja dotrwam do 42 to będzie cud chyba!ja przy 6cwiczeniu ledwo zyje...a jak bede miala robic 20powtorzen to chyba zejde!!ktoś widzi jakies efekty?ja niestety nie,nawet mnie mięśnie nie bolą,tylko blały mnie przez pierwsze dni cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
witam!dzis bedzie moj 19 dzien!i przyznam ze jestem bardzo zadowolonaz efektow! 2 cm w pasie mniej, miescie twarde, brzuch napiety, prezentuje sie calkiem calkiem:) az lubie sobie na niego popatrzec:) spodnie ktore mnie zaqwsze uciskaly teraz sa nawet luzne! na dodatek uzaleznilam sie od tych cwiczen, jak nie cwiczylam jeszcze w danym dniu to mam ciagle wyzuty sumienia ze sie obijam! jestem naprawde bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczelam, dzis dopiero 2 dzien, gorsze od zakwasow jest to ze pozdzieralam sobie skore na plechach od dywanu i mnie piecze!!same cwieczenia nie sa problemem tylko te plecy, az zaciskam zeby bo tak boli zdarty naskorek!! poza tym cigale sie zastanawiam czy dobrze je wykonuje, ale skoro czuje miesnie brzucha to chyba jakis efekt jest...:) mam tylko nadzieje ze dotrwam bo osttanio mi sie zrobila mala oponka a jestem szczupla i nigdy nie mialam takiego problemu, ech, pozdrowionka dla wszystkich starajcych sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka P
Ja mam wspaniały sposób na płaski brzuszek :) Trzeba jeść dużo białka, węglowodanów, nie jeść słodyczy,pieczonego i nie pić napoi gazowanych do tego brzuszki 3 serie dziennie po 20 brzuszków musimy pamiętać żeby nie być najedzonym gdy je robimy. Nie przejadać się, ale też nie głodować. Jeść 6 posiłków 3 duże i 3 małe tak jak np: Jogurt, Jabłko itd; Nie pić alkocholów :) do tego można dołączyć "Szóstke" aaaa... i pić co najmniej 1,5 l wody mineralnej dziennie :) Trudno sie przezwyczaić ale to naprawde działa :P WIęC WARTO SPRóBOWAć !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasA
mozecie podac link do tej stronki bo zaden nie wchodzi co ja mam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzis zaczelam pierwszy dzien ;] mam nadzieje dotrwac do konca... w sumie cwiczenia nie trwaja dlugo i to mi sie najbardziej podoba. pare minut i po krzyku. calosc ma nie przekraczac 25 min, wiec to malutko :) buzki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
no dziś jest mój 21 dzień :D - czyli połowa ale martwie się że ćwiczenia nie wykonuje poprawnie, coprawda po ćwiczeniu jestem zmęczony i trochę spocony ale wsumie nic wielkiego, zastanawiam się czy tak powinno być - efektów wizualnych nie mam ale nie używam żadnej diety i mam sporo tłuszczu na brzuszysku :( może jak drugi raz będę robił to z dietą. Ograniczyłem a raczej wyeliminowałem słodycze :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
O rany, nawet nie przypuszczalam, ze tak trudno bedzie sie zabrac do cwiczen :). Dzisiaj jest drugi dzien drugiej proby. Tym razem mam zamiar wytrzymac do konca. Zadna choroba nie przeszkodzi mi tym razem :) Bede twarda i nie dam sie :D. Ja poprostu musze zobaczyc rezultat po 42 dniach. Naprawde jestem baaardzo ciekawa, bo jak za pierwszym razem, po 10 ubylo mi po 1 cm w pasie i w biodrach oraz 1 kg (informuje, ze zadnej diety nie stosowalam) to co bedzie jak uda mi sie skonczyc? powodzenia i wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na półmetku-21 dzień i dziś 22... musiałam się pochwalić;)) czy efekty są-hmmm brzuszek nawet płaski i teraz się rzeżbią mięśnie- narazie widze 3 pionowe kreski;) Iwikiel24 mam pytanie jak długo robisz te 14 powtózeń??? Besteto tak jak ty jestem strasznie ciekawa tych efektów po 42 dniu i chyba ta ciekawość mnie mobilizuje do dalszych ćwiczeń;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
ok 16 min ale mam nadzieje że uda mi się zmieścić w czasie 25 min. nie wiem czy też jest to ważne ale ćwiczenie 5 robię 70 s :( w każdej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
meggus a ile Tobie zajmuje czasu robienie ćwiczeń?? no i jak wykonujesz to ćwiczenie 5? - jak długo czy jaką techniką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pytanie odnosnie 5 cwiczenia, bo wciaz wydaje mi sie ze zle je robie..moze ktos opisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinell
Witam wszystkich:') Wlasnie wróciłam z Wrocławia. Przyznam, że jeden dzień ćwiczeń opuściłam. Bolały mnie okolice wyrostka, więc nie byłam po prostu w stanie wykonać choćby jednego ćwiczenia. Mam nadzieję, że to nie przeszkodzi mi w dalszych ćwiczeniach :') pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMBRELLA
własnie dotarlam do połmetka! jestem z siebie dumna! niestety martwi mnie to ze juz sie nie mecze tak jak np robiac 10 powtorzen!!;/ no ale to chyba dobrze! tak daleko juz zaszlam wiec teraz napewno nie odpuszcze. w zwiazku z tym ze powtórzenia sa monotonne polecam nie liczyc w cwiczeniach 1 i 3 podwojnie, czyli np. przy 12 powtorzeniach nie liczyc do 24, bo to jest naprawde dobijajace! a jak licze sobie pojedynczo to od razu lepiej idzie. no i oczywiscie oddech, zawsze przy podniesieniu robie wydech, bardzo to ulatwia! jezeli mi udalo sie dojsc tak daleko to wam drogie panie napewno tez sie uda!! trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMBRELLA
co do cwiczenia 5 to na np robie rowerek i do tego dodaje skrety tlowia! tzn. jak mam uniesiona lewe kolano to proboje dotknac tego kolana prawym lokciem, nie wiem czy to dobrze, ale brakuje mi cwiczenia na miesnie skosne wiec ja je tak wykonuje! i nie wydaje mi sie zeby to powodowalo jakies zahamowania tworzenia moich miesni:) tym bardziej ze juz widze znaczne efekty! i to sformulowanie ze proboje dotknac lakciem kolana jest bardzo bardzo na wyrost!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
hmm a ja to cwiczenie 5 to robie zwykły rowerek tylko ze podnoszę tułów do tego!i robie na skos,czyli raz kieruje tułów w lewą strone a raz wprawą!i robie to cwicznie takz 5razy...Alle nie wiem czy nie powinnam to robic tyle razy ile wynosi liczba powtorzenw danym dniu! dziś leci mi 15dzien!brzuch mam naprawde spory,ale przestałam juz jakis czas temu pic piwo(nie bło łatwo)no i przestalam ejsc slodycze(bylo cieżko)...narazie efektów nie widzę,ale licze na jakies!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
jejku to ja juz robie 25 min a dopiero jestem na 15dniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wcoraj byl drugi dzien, a dzisiaj bedzie trzeci ;] trzymam za was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinell
ja sie opuszczam. 1 dzien nie robilam, pozniej zrobilam, teraz drugi dzien przerwy. Czasu brak, checi, to znowuz zapominam..ale i tak brzuch sie troche ladniej wyrzezbil, wiec nie zamierzam cwiczyc od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Wspaniale! 4 dzien zaliczony :D. Nie wiem jak was ale mnie wykancza 4 cwiczenie i zupelnie nie wiem dlaczego :(. Przy pierwszym podejsciu do A6W mniej sie meczylam podczas cwiczen niz obecnie. Moze dlatego, ze teraz staram sie wszystko robic nie na ilosc a na dokladnosc? Kto to wie :) A tak wogole to juz myslalam, ze nie dokoncze dzisiaj 3ej serii. Mialam wrazenie, ze pod koniec podnosze sie tylko i wylacznie dzieki sile woli :) Ale udalo sie :) Trzymajcie sie laseczki i wytrwalosci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
właśnie zaliczyłem 23 dzień - normalnie masakra !!!! robiłem 22 min :( mam nadzieje że jutro pójdzie mi lepiej ale się dziś zmęczyłem :( aż tchu mi brak :D mnie wykańcza 1, 3 ćwiczenie i rowerek :) rowerek 80 s masakra!!!! - dziś zwiększyłem czas :) ja robię przez określony czas przy ciągłym napięciu brzucha :) no tak od początku robię ale chyba zmienie gdy Waidera zaczne później jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszek
Mam zamiar zacząć te ćwiczenia i mam pytanko. Czy można sobie te serie rozplanować np. rano - popołudnie - wieczór ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jak?podzielic? w tym sek ze nie nalzey robic przerwy podczas wykonywania tych cwiczen, wszystkie serie robisz za jednym machem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×